Citi Handlowy: nawet 720 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej BP Motokarta

Jeśli znudziły Was już kolejne promocje karty Simplicity od Citi Handlowego, to mam świetną wiadomość. Tym razem bank postanowił podpromować swoją alternatywną kartę kredytową Citibank-BP Motokarta, czyli „plastik” skierowany głównie do kierowców. Jest to propozycja dla osób, które wolą uzyskiwać bonusy w dłuższym horyzoncie czasowym. Łączna premia jaką można uzyskać to bardzo solidne 720 zł, wypłacane w okresie 3 lat. Co ważne, bonus możecie odebrać w pełni bezkosztowo, ponieważ bank nie pobiera opłaty za użytkowanie karty.

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 1 stycznia 2018 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 31 sierpnia 2020 roku. Wniosek możecie złożyć na komputerze lub na smartfonie.

W przypadku wnioskowania o kwotę limitu wynoszącą co najmniej 5000 zł, podczas wypełniania wniosku poproszeni zostaniecie o określenie swojej sytuacji dochodowej oraz udokumentowanie uzyskiwanego dochodu poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku, zazwyczaj w pliku PDF. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Warto przygotować sobie określony dokument zanim jeszcze zaczniecie składać wniosek. Jeśli zaś zależy Wam głównie na prostocie, lepiej wnioskować o limit niższy niż 5000 zł 🙂

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane we wniosku o kartę kredytową. Oprócz danych osobowych, konsultant dopyta również o waszą sytuację dochodową (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut).

Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listownie.

Warunki uzyskania nagrody

Łączna premia podzielona jest na 36 miesięcznych okresów, jeśli przedstawiliście dokument dochodowy lub na 30 miesięcznych okresów w przypadku wersji uproszczonej. Zatem do zdobycia jest 720 zł lub 600 zł premii.

Aby zdobyć 20 zł bonusu za dany miesiąc należy wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Co ważne, w ramach tej kwoty co najmniej 250 zł powinno być wydane na stacjach paliw BP. Pozostałe transakcje możecie wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (czytaj: wpłaty do Revoluta).

Wypłata premii, czyli nieco nietypowo, ale bardzo przyjemnie

Odbiór nagrody będzie możliwy w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Stosowne zlecenie możecie złożyć w bankowości online. Środki zostaną wypłacone w ciągu trzech kolejnych dni robocze. Możecie również zlecać wypłatę hurtowo (maksymalnie za 12 okresów), aczkolwiek czy jest sens z tym czekać 😉

Wypłacona premia zredukuje aktualne zadłużenie lub utworzy nadpłatę na rachunku karty. Co prawda, Citi Handlowy nie lubi tego typu nadpłat i standardowo nalicza za nie opłaty, tak w tym przypadku możecie być spokojni, iż żadna opłata nie zostanie pobrana. Oczywiście wypłacone premie zwolnione są z opodatkowania. 

Szczegóły w regulaminie promocji „Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta”.

Szczegóły karty Citibank-BP Motokarta

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata roczna za kartę – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • okres bezodsetkowy – 56 dni,
 • dostęp do programu Payback,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce,
 • możliwość dodania karty do Google Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Oprócz podstawowych usług Citi dorzuca za darmo bardzo wygodną usługę Citi Alerts, czyli powiadomienia SMS o każdej transakcji gotówkowej i bezgotówkowej na rachunku karty. Dzięki temu będziecie mieli poczucie bezpieczeństwa, iż nikt nie dokonał transakcji waszą kartą. Ponadto na bieżąco będziecie mogli śledzić saldo zadłużenia. 

Kto może otrzymać kartę kredytową Citibank-BP Motokarta?

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

 • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
 • wiek minimum 18 lat.

Dodatkowo, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia, to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów