Citi Handlowy: nawet 1120 zł premii w promocji darmowej karty kredytowej BP Motokarta z ultra krótkim okresem karencji! #ZostańWDomu i zarabiaj

Pogłoski o rychłej  śmierci promocji bankowych zostały mocno przesadzone. Tak też możemy powiedzieć o bardzo prostej promocji banku Citi Handlowy, który bije kolejny rekord. Tym razem, wyrabiając kartę kredytową Citibank-BP Motokarta otrzymacie 400 zł premii na start oraz moneyback wypłacany przez okres 3 lat. Łącznie przez ten okres możecie otrzymać nawet 720 zł. Dodając do tego premię startową otrzymujemy astronomiczne 1120 zł! Jakby tego było mało, okres karencji to wyłącznie (około) 3 miesiące, co jest dużym ukłonem w stronę dotychczasowych klientów, którzy w nieodległej przeszłości zamknęli swoje karty. Kolejny plus – umowę możecie zawrzeć za pomocą biometrii, bez wychodzenia z domu. W dodatku, do kwoty limitu 5000 zł, weryfikacja ma uproszczony charakter. Co ważne, premie możecie odebrać w pełni bezkosztowo, ponieważ bank nie pobiera opłaty za użytkowanie MotoKarty! Warto się jednak pospieszyć – akcja potrwa tylko do 15 kwietnia 2020 roku!

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 31 grudnia 2019 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji. Nawet ułatwi to wnioskowanie o kartę, bo bank będzie miał już wasze dane.

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas wyłącznie do 15 kwietnia 2020 roku. Wniosek możecie złożyć na komputerze lub na smartfonie.

W przypadku wnioskowania o kwotę limitu wynoszącą więcej niż 5000 zł, zostaniecie poproszeni o udokumentowanie uzyskiwanych dochodów poprzez wgranie stosownego dokumentu do systemu banku, zazwyczaj w pliku PDF. Listę akceptowanych „papierów” znajdziecie w regulaminie. Jeśli zaś zależy Wam głównie na prostocie, lepiej wnioskować o limit niższy niż 5000 zł. Wówczas bank zastosuje uproszczoną ścieżkę weryfikacyjną.

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane we wniosku o kartę kredytową. W związku z ogromnym zainteresowaniem, może się to przeciągnąć nawet do kilkunastu dni. Jeśli nie uda Wam się odebrać za pierwszym razem, konsultant będzie podejmował kolejne próby połączenia 🙂 Oprócz danych osobowych, konsultant dopyta również o waszą sytuację dochodową (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut).

Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, umowa zostanie zawarta zdalnie (otrzymacie ją na maila). Sama karta zostanie natomiast dosłana listownie.

Warunki uzyskania nagrody – 400 zł premii na start

W ramach akcji do wyboru macie 4 rodzaje nagród. Ostateczny wybór należy podjąć podczas rozmowy z konsultantem. Oto dostępna paleta nagród:

 • karta podarunkowa do sklepów Lidl o wartości 400 zł,
 • voucher elektroniczny Allegro o wartości 400 zł,
 • karta podarunkowa BP SuperCard do wykorzystania na stacjach benzynowych BP w Polsce na kwotę 400 zł,
 • smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW o regulaminowej wartości 599 zł (rynkowa wartość może być nieco niższa).

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, na początek zalogujcie się do bankowości internetowej lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Citi Mobile. Musicie to zrobić do końca kolejnego miesiąca po wydaniu karty.

Teraz waszym głównym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą (sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym) na kwotę co najmniej 500 zł. Na poczet płatności zaliczają się zarówno transakcje wykonane w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (przede wszystkim doładowanie Revoluta).

Na spełnienie powyższego warunku macie sporo czasu, ponieważ okres ten będzie liczony jako cząstkowy miesiąc wydania karty + 2 pełne miesiące kalendarzowe. Spełnianie warunków promocji możecie rozpocząć zaraz po aktywacji karty. Przykładowo, gdy karta dojdzie do Was w kwietniu, na wykonanie płatności będziecie mieli czas do końca czerwca 2020 roku. Sporą motywacją może być fakt, że im szybciej wykonacie transakcje, tym szybciej otrzymacie swoją nagrodę.

Ponadto zwróćcie uwagę, jak proste są warunki zdobycia nagrody. W innych tego typu akcjach należało wykonać płatności na kwoty sięgające sumy 1500 zł, czy nawet 2000 zł. Tutaj wystarczy tylko 500 zł 🙂

Jak otrzymam nagrodę na start?

O spełnieniu warunków promocji zostaniecie powiadomieni w wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji. Natomiast sama dostawa nagród odbędzie się do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. W chwili otrzymania nagrody wasza MotoKarta musi pozostawać aktywna.

Szczegóły w regulaminie promocji z nagrodą o wartości 400 zł.

Warunki uzyskania nagrody – do 720 zł moneyback

To jeszcze nie wszystko. Oprócz nagrody na start, możecie jeszcze zarabiać w kolejnych miesiącach użytkowania karty. Łączna premia podzielona jest na 36 miesięcznych okresów, jeśli przedstawiliście dokument dochodowy lub na 30 miesięcznych okresów w przypadku wersji uproszczonej. Zatem do zdobycia jest 720 zł lub 600 zł moneyback.

Aby zdobyć 20 zł bonusu za dany miesiąc należy wykonać płatności bezgotówkowe kartą na łączną kwotę co najmniej 500 zł. Co ważne, w ramach tej kwoty co najmniej 250 zł powinno być wydane na stacjach paliw BP. Pozostałe transakcje możecie wykonać w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, o których wspominałem już wcześniej.

Wypłata moneyback, czyli nieco nietypowo, ale bardzo przyjemnie

Odbiór moneyback będzie możliwy w ciągu 3 dni roboczych po zakończeniu danego okresu rozliczeniowego. Stosowne zlecenie możecie złożyć w bankowości online. Środki zostaną wypłacone w ciągu trzech kolejnych dni roboczych. Możecie również zlecać wypłatę hurtowo (maksymalnie za 12 okresów), aczkolwiek czy jest sens z tym czekać 😉

Wypłacona premia zredukuje aktualne zadłużenie lub utworzy nadpłatę na rachunku karty. Co prawda, Citi Handlowy nie lubi tego typu nadpłat i standardowo nalicza za nie opłaty, tak w tym przypadku możecie być spokojni, iż żadna opłata nie zostanie pobrana. Oczywiście wypłacone premie zwolnione są z opodatkowania. 

Szczegóły w regulaminie promocji Zyskaj do 720 zł z Kartą Kredytową Citibank-BP Motokarta.

Szczegóły karty Citibank-BP Motokarta

 • opłata za wydanie karty – 0 zł,
 • opłata roczna za kartę – 0 zł,
 • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
 • okres bezodsetkowy – 56 dni,
 • dostęp do programu Payback,
 • dostęp do przedsprzedaży na największe koncerty w Polsce,
 • możliwość dodania karty do Google Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Oprócz podstawowych usług Citi dorzuca za darmo bardzo wygodną usługę Citi Alerts, czyli powiadomienia SMS o każdej transakcji gotówkowej i bezgotówkowej na rachunku karty. Dzięki temu będziecie mieli poczucie bezpieczeństwa, iż nikt nie dokonał transakcji waszą kartą. Ponadto na bieżąco będziecie mogli śledzić saldo zadłużenia. 

Kto może otrzymać kartę kredytową Citibank-BP Motokarta?

Aby otrzymać kartę kredytową w ramach niniejszej promocji, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

 • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
 • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
 • wiek minimum 18 lat.

Dodatkowo, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia, to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów