Money Mania mBank: eKonto osobiste z 500 zł premii na start, 150 zł bonusu za „regularne inwestowanie” oraz 300 zł z kartą kredytową

Trwa do:
29 czerwca 2022

Po dłuższej przerwie na bloga powraca kolejna edycja promocji Money Mania. Tym razem partnerem akcji jest mBank, oferujący nawet 500 zł premii za założenie darmowego eKonta osobistego. Sama Money Mania gwarantuje 200 zł premii gotówkowej po wykonaniu 5 przelewów zewnętrznych na dowolną kwotę! Natomiast w promocji „wewnętrznej” mBanku odbierzecie na start 250 zł łatwej premii oraz dodatkowo 50 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. O ile w innych bankach, nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 150 zł. Oprócz tego trwa ciekawa promocja karty kredytowej World Mastercard z premią wynoszącą ponad 300 zł.

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty na 5,25% w skali roku. Łączna kwota lokat to nawet 200.000 zł. Więcej na ten temat w osobnym artykule.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku w terminie od 1 stycznia 2019 roku. Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej i pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Pula nagród w promocji to 2000 sztuk, zatem warto się pospieszyć ze złożeniem wniosku. W chwili wyczerpania promocyjnych wniosków, promocja po prostu się zakończy i nowe wnioski nie będą przyjmowane.

Money Mania mBank – jak założyć konto w promocji?

Na początek dołączcie do akcji na dedykowanej stronie promocji, klikając Weź udział, po czym zarejestrujecie lub zalogujecie się w Money Manii. W przypadku rejestracji, wystarczy, że podacie imię, nazwisko, adres e-mail, hasło a także zaakceptujecie dwa pierwsze okienka (trzecie nie jest obowiązkowe). Na podany adres e-mail otrzymacie link aktywacyjny (może wpaść do zakładki SPAM, sprawdźcie ją koniecznie). Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne z aktywacją waszego profilu.

Natomiast osoby, które korzystały już z poprzednich edycji promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy samo zalogowanie na dedykowanej stronie promocji. Jeśli nie pamiętacie hasła, łatwo je odzyskacie klikając „Nie pamiętasz hasła?”

Po zalogowaniu się w profilu, złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową po kliknięciu w Wyślij wniosek. Na złożenie wniosku w promocji macie czas w terminie od 19 maja do 29 czerwca 2022 roku, zaś ostateczny termin na finalizację umowy to 15 lipca 2022 roku. Pamiętajcie, iż we wniosku o konto należy użyć tego samego adresu e-mail, co podczas rejestracji w promocji. Wniosek możecie wypełnić zarówno na komputerze, jak i na smartfonie. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać kartę ze standardowym wizerunkiem lub z własnym wizerunkiem. Koszt wydania karty zaprojektowanej przez Was samych to 10 zł.

mBank – karta debetowa z własnym wizerunkiemNa etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele” na 2,2% w skali roku, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Cyber Rescue i Moje Cele

Money Mania mBank – jak zdobyć 200 zł premii?

Gdy wasze konto będzie już aktywne, wystarczy, że w miesiącu następującym po miesiąciu podpisania umowy wykonacie minimum 5 transakcji na dowolną kwotę. Mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie. Nie będą brane pod uwagę: płatności anulowane, wypłaty z bankomatu oraz przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku.

Zatem pięć przelewów (przykładowo każdy o wartości 1 zł) na wasze konto w innym banku załatwi kwestię zdobycia bonusu. Należy przyznać, iż warunki promocji są niezmiernie łatwe. Dla przykładu – dla kont otwartych w maju 2022 roku, warunki spełnijcie w czerwcu 2022 roku.


Teraz wasze ostatnie zadanie. W terminie do 31 sierpnia 2022 roku, będziecie musieli uzupełnić numer konta do wypłaty premii na stronie Money Manii. Potwierdzenie uzyskania prawa do wypłaty nagrody otrzymacie mailowo do 20 października 2022 roku.

Po spełnieniu warunków, premia zostanie wypłacona na aktywne eKonto w terminie do 31 października 2022 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji Money Mania edycja 24.

50 zł premii za finalizację umowy przez e-dowód

Pierwsza premia „wewnętrzna” zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie przy udziale e-dowodu.

Założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet. Przykładowo, otwierając konto w maju 2022 roku, warunek ten spełnijcie do końca czerwca 2022 roku.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Załóżmy, że rachunek otworzycie 20 maja 2022 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 27 maja 2022 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 30 czerwca 2022 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.


Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla naszego przykładu będzie to zatem lipiec i sierpień 2022 roku.

50 zł bonusu za założeniu eKonta Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają dzieci w wieku do 13 lat. Aby zdobyć 50 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po założeniu eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premie zarówno „za szybki wpływ” – 100 zł, jak i dwie kolejne premie po 50 zł będą wypłacane po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec drugiego pełnego miesiąca po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Przykład.

Jeśli przystąpiłeś do promocji w maju 2022 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w maju i/lub czerwcu, to premię otrzymasz do końca lipca 2022 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w maju, wykonałeś wpływy i transakcje w lipcu/sierpniu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca sierpnia/września 2022 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w maju 2022 roku), premie za założenie konta na selfie/e-dowód i konto Junior otrzymasz do końca lipca 2022 roku.

Konto oszczędnościowe Moje cele – 2,2% w skali roku

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Od momentu aktywowania rachunku przez pierwszy cząstkowy miesiąc oraz kolejne trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 2,2% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele w dniu 20 maja 2022 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od 20 maja do końca sierpnia 2022 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 20.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania. Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 150 zł. Oprócz tego trwa ciekawa promocja karty kredytowej World Mastercard z premią wynoszącą ponad 300 zł.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów