Money Mania 8: nowe warunki – załóż eKonto i odbierz do 400 zł premii + oprocentowanie 3%, Ostatni dzień promocji – 28 sierpnia 2016 roku

Screen Shot 08-18-16 at 10.04 AM

Tylko do dzisiaj (28 sierpnia 2016 roku) możecie składać wnioski w kończącej się promocji Money Mania 8. Dla przypomnienia, do zdobycia jest 100 zł w ramach Money Manii oraz 300 zł w nowej promocji eKonta „zarabiaj podwójnie”. Nazwa promocji jest nieprzypadkowa. Z jednej strony mBank premiuje klientów, którzy będą aktywnie korzystać z karty oraz aplikacji BLIK – 2% moneyback, do 50 zł miesięcznie. Z drugiej zaś doceni oszczędzanie na rachunku w mBanku, ponieważ konto będzie oprocentowane na 3% w skali roku dla kwoty do 3000 zł. Dużym plusem zmian w akcji Money Mania jest złagodzenie warunku bycia nowym klientem. Od teraz o pełną pulę będą mogli zawalczyć zarówno nowi jak i powracający klienci banku. Oczywiście osoby, które dotychczas złożyły wnioski, zachowują prawo do wzięcia udziału w promocji „Zyskuj z eKontem, nawet 500 zł”.

 

 

Jak zdobyć 100 zł bonusu w ramach promocji Money Mania

Na początek, z myślą o osobach, które nie znają jeszcze promocji Money Mania, powtórzę w jaki sposób otrzymać „pierwsze” 100 zł premii.

Z promocji Money Mania z bonusem wynoszącym 100 zł mogą skorzystać zarówno całkiem nowi jak i powracający klienci mBanku. Wystarczy, że nie posiadaliście żadnego produktu w mBanku po 1 października 2015 roku, by móc wnioskować o promowane konto. Tradycyjnie z promocji wykluczeni są pracownicy banku oraz osoby posiadające wspólne konta z pracownikami banku.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania bonusu jest rejestracja oraz utworzenie profilu na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu podajecie jedynie podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko oraz adres mailowy. Jeśli kilkoro z domowników (użytkowników tego samego komputera) zdecyduje się na założenie konta – każdy z osobna musi się zarejestrować na unikalny adres e-mail. Dla pewności warto użyć osobnej przeglądarki, wyczyścić cookies w przeglądarce lub użyć trybu incognito.

 

Osoby, które brały już udział w poprzednich akcjach Money Mania nie muszą się rejestrować po raz kolejny. Wystarczy, że wejdziecie na dedykowaną stronę promocji, zalogujecie się w aplikacji (zakładka Moje Konto) używając danych z poprzednich edycji oraz złożycie wniosek o konto.

 

Na waszą skrzynkę mailową zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji w promocji wraz z linkiem aktywacyjnym. Wiadomość może wpaść do zakładki SPAM, Oferty, Inne, dlatego warto tam zajrzeć, jeśli nie otrzymaliście maila na główną skrzynkę. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni na stronę serwisu. 

W tym miejscu należy wyrazić zgodę na udostępnienie organizatorowi danych, które będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu akcji. Teraz już możecie przejść do wypełniania właściwego wniosku o eKonto w taryfie Standard. Pamiętajcie, aby w trakcie jego składania, zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”. To jeden z warunków promocji.

Całość powinna zająć góra 5 minut. Wszystkie te czynności należy wykonać od 8 sierpnia 2016 roku do 28 sierpnia 2016 roku włącznie. Umowę o eKonto należy podpisać do 11 września 2016 roku. Wypełniając wniosek o konto sami wybieracie sposób podpisania umowy. Może się to odbyć poprzez wysyłkę dokumentów kurierem bądź też poprzez przelew weryfikacyjny z waszego konta w innym banku.

Jeżeli korzystacie z samej promocji Money Mania z 100 zł bonusu nie musicie nawet wnioskować o kartę debetową.

Gdy eKonto będzie już aktywne wystarczy, że do 2 października 2016 roku wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę. Jako transakcje inicjowane przez klienta rozumiane są: 

– płatność kartą (na przykład w markecie lub na stacji paliw),

– przelew na konto w innym banku (na przykład komuś bliskiemu),

– płatność internetowa zaksięgowana na otwartym koncie (na przykład na Allegro lub w sklepie internetowym).

Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Tak samo w przypadku płatności anulowanych.

 

Wypłata 100 zł bonusu od Money Manii

Jeśli już wykonacie 5 transakcji, do wypłaty premii pozostanie Wam już tylko ostatnia prosta.

  • Do 2 października 2016 roku zalogujcie się na stronie promocji i wypełnijcie dane do wypłaty premii,
  • Do 31 października 2016 roku organizator powiadomi Was o przyznaniu bonusu,
  • Do 30 listopada 2016 roku 100 zł trafi na wasze eKonta.

 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji Money Mania 8.

 

Teraz przejdziemy do drugiej części promocji, a mianowicie „Zarabiaj podwójnie”. Co ważne, w jej przypadku nie trzeba już pamiętać o wypełnianiu żadnych danych w aplikacji. Po prostu, korzystacie z eKonta, a mBank wypłaca Wam regularnie premie.

 

Warunki uzyskania 300 zł premii oraz oprocentowania 3%

Promocja „Zyskuj podwójnie” z premią do 300 zł od mBanku ma osobny okres karencji w stosunku do promocji Money Mania. W tym przypadku z promocji mogą skorzystać nowi i powracający klienci klienci mBanku, czyli według regulaminu:

Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się klienta będącego osobą fizyczną, który po dniu 1 stycznia 2015 roku nie był stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadził na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy lub w dniu złożenia wniosku o prowadzenie rachunku nie jest stroną umowy z Bankiem, na mocy której Bank prowadzi na jego rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy.

 

Jeśli, więc kiedykolwiek posiadaliście konto w mBanku, ale zamknęliście je przed:

1 stycznia 2015 roku – możecie zawalczyć o pełną pulę, 400 zł + konto na 3%

1 października 2015 roku – możecie wziąć udział w samej promocji Money Mania 8 i zgarnąć w ten sposób 100 zł (termin dotyczy nieposiadania jakiegokolwiek produktu)

Oczywiście jeżeli nigdy nie posiadaliście konta w mBanku, również możecie zdobyć pełne 400 zł oraz oszczędzać środki na 3% w skali roku dla kwoty do 3000 zł.

 

50 zł miesięcznie w formie 2% zwrotu od transakcji kartą i aplikacją BLIK

W nowej odsłonie promocji, premia to typowy 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł (począwszy od drugiego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zawarto umowę), zaś okres wypłacania premii to 6 miesięcy (łącznie do 300 zł). Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł (z obcego konta);

wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji

  • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł;
  • nieanulować powyższych transakcji, do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru;
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Ponadto wnioskując o konto, musicie wyrobić kartę debetową.

 

Premia za zgromadzone środki – 3%

Dodatkowym bonusem w nowej odsłonie promocji jest oprocentowanie środków na eKoncie dla kwoty do 3000 zł. Wysokość odsetek stanowiących premię wynosi 3% w skali roku, obowiązuje miesięczna kapitalizacja odsetek. Pozostałe środki zgromadzone na rachunku nie są oprocentowane. Oprocentowanie obowiązuje przez okres 7 kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca, w którym zawarto umowę.

Zakładając, iż przez pełne 7 miesięcy utrzymacie na koncie średnie saldo wynoszące 3000 zł, po zakończeniu tego okresu zarobicie 52,5 zł odsetek brutto, a po odjęciu podatku 42,53 zł.

3000 x 3% x 7 / 12 = 52,5 zł     52,5 x (100%-19%) = 42,53 zł

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

– 3%, minimum 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

 

Szczegóły – Tabela Opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Uzyskana premia (oprócz premii w postaci odsetek) podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

 

>>Zarejestruj się w promocji i odbierz do 400 zł premii<<

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system mBanku oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja mBank.

 
Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do morele.net

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Nexterio.pl

Karta kredytowa Citi Simplicity z voucherem na 400 zł do Empik.com

Karta kredytowa Citi Simplicity z telefonem LG K8 o wartości 549 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na Newsletter
JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów