Money Mania 7: Konto oszczędnościowe Zośka PRO w Idea Banku z oprocentowaniem do 3% oraz 100 zł premii – ostatni dzień promocji

gory

To już ostatni dzień siódmej edycji promocji Money Mania. Dla przypomnienia, partnerem akcji jest Idea Bank. Promowany produkt to konto oszczędnościowe ZOŚKA PRO z oprocentowaniem do 3% w skali roku. Bonus, jaki mogą zdobyć nowi klienci to 100 zł. W skrócie, w celu otrzymania premii wystarczy podpisać umowę o konto i zasilić je przelewem na kwotę 1000 zł. Dodatkowo, podczas promocji otwieracie świetny rachunek osobisty Konto Idealne. Prowadzenie konta, obsługa karty debetowej, przelewy internetowe oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce – to wszystko macie za darmo, bez spełniania dodatkowych warunków. O szczegółach dowiecie się z dalszej części wpisu.

 

 

Uczestnicy promocji

Z promocji konta z premią 100 zł mogą skorzystać nowi klienci Idea Banku, czyli osoby, które  do momentu złożenia wniosku i założenia Rachunku Oszczędnościowego Konto ZOŚKA PRO:

a) nie zawarły z Bankiem umowy o dowolny produkt oferowany prze Bank,

b) nie złożyły wniosku o otwarcie żadnego produktu oferowanego przez Bank.

Jeśli, więc posiadaliście lub wnioskowaliście o jakikolwiek produkt w Idea Banku (na przykład Lokatę Happy na 4%) niestety nie możecie wziąć udziału w promocji.

Z promocji wykluczeni są również pracownicy organizatora akcji (spółki Money.pl).

 

Jak założyć konto z bonusem 100 zł

Pierwszym krokiem jak zawsze jest rejestracja/logowanie na dedykowanej stronie promocji.

Jeżeli po raz pierwszy korzystacie z promocji Money Mania, wówczas klikacie „Wyślij wniosek”, a następnie „Zarejestruj się”. W tym miejscu zakładacie swój profil w panelu promocji, po czym na waszych skrzynkach mailowych pojawi się link aktywacyjny. Link z maila przeprowadzi Was na stronę promocji, a stamtąd możecie już przejść do właściwego wniosku o konto.

Osoby, które korzystały już z akcji Money Mania nie muszą się rejestrować po raz kolejny. Wystarczy, że zalogują się w aplikacji oraz złożą wniosek o konto.

Podczas rejestracji wystarczy podać podstawowe dane osobowe. Nie muszę chyba przypominać, iż złożenie wniosku z innego źródła (na przykład ze strony głównej banku) nie uprawnia do wzięcia udziału w promocji. Jeżeli z waszego komputera w promocji będzie się rejestrowało kilka osób, pamiętajcie, iż każda z nich musi zarejestrować się z osobna na unikalny adres e-mail (pomiędzy poszczególnymi rejestracjami warto też wyczyścić cookies).

Czas na rejestrację w promocji macie od 4 lipca do 24 lipca 2016 roku. Pula bonusów ograniczona jest do 500 sztuk. Warto pospieszyć się z decyzją o rejestracji w promocji. Bowiem o przyznaniu premii będzie decydować data złożenia wniosku o konto. Promocja jest nadal aktywna.

Pamiętajcie o akceptacji regulaminu akcji oraz wyrażeniu zgody na przekazywanie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji.

.

Jak uzyskać prawo do 100 zł bonusu

W terminie do 21 dni od dnia złożenia wniosku o Rachunek Oszczędnościowy Konto ZOŚKA PRO, jednak nie później niż do 14 sierpnia 2016 roku (włącznie) należy:

– podpisać umowę o rachunek oszczędnościowy Konto Zośka PRO,

– zasilić rachunek jednorazowo kwotą 1000 zł,

– uzupełnić w aplikacji numer swojego Rachunku Oszczędnościowego Konto ZOŚKA PRO (do 14 sierpnia 2016 roku).

.

Wypłata premii

Bank prześle premię na wasze nowo otwarte konto do 31  sierpnia 2016 roku.

Wcześniej, bo do 20 sierpnia 2016 roku organizator powiadomi Was o zakwalifikowaniu do wypłaty premii poprzez wysłanie maila na adres podany podczas rejestracji oraz po zalogowaniu w serwisie.

Premia zwolniona jest z opodatkowania podatkiem dochodowym.

 

Zarejestruj się w promocji konta z premią 100 zł

 

Kalendarium promocji:

  • Do 24 lipca 2016 – rejestrujecie się w promocji

  • Do 21 dni od złożenia wniosku (nie później niż do 14 sierpnia 2016) – podpisujecie umowę o konto oraz zasilacie je kwotę minimum 1000 zł

  • Do 14 sierpnia 2016 – wypełniacie dane do wypłaty premii

  • Do 20 sierpnia 2016 – bank przesyła informację o zakwalifikowaniu do otrzymania premii

  • Do 31 sierpnia 2016 – bonus ląduje na waszych kontach 🙂

 

Po szczegóły odsyłam do: Regulaminu Money Mania 7.

 

Szczegóły rachunku oszczędnościowego Konto Zośka PRO

Otwarcie i prowadzenie rachunku oszczędnościowego jest darmowe bez spełniania żadnych dodatkowych warunków. Do tego rodzaju kont nie wydaje się karty debetowej. Minusem jest fakt, iż darmowy przelew z konta oszczędnościowego jest dostępny tylko na nasze konto osobiste w Idea Banku. Każdy przelew zewnętrzny wiąże się z opłatą 5 zł. Jednak w promocji, oprócz konta oszczędnościowego ZOŚKA PRO otwieracie automatycznie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy Konto Idealne. Poniżej cechy ROR-u oraz argumenty, dlaczego warto go założyć.

– 0 zł za prowadzenie Konta Idealnego

– 0 zł miesięcznej opłaty za kartę debetową

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce

– 0 zł za tradycyjne przelewy internetowe

– 0 zł za dwa pierwsze przelewy natychmiastowe w każdym miesiącu, kolejne 3,50 zł

– 0 zł za wpłaty we wpłatomatach Euronet oraz wpłatomatach mobilnych Idea Bank

Przyznacie mi chyba rację, że jest to jedno z najlepszych kont osobistych na rynku. 🙂 Dlatego Konto Idealne trafia na pierwsze miejsce Rankingu Kont Osobistych bloga JakDorobić.com.

 

Oprocentowanie Konta ZOŚKA PRO

Posiadanie Konta Idealnego ma również ogromny wpływ  na oprocentowanie samego konta oszczędnościowego ZOŚKA PRO. Mianowicie, oprocentowanie wynosi:

– 1% w przypadku nieposiadania Konta Idealnego

– do 3% w przypadku posiadania Konta Idealnego

Oprocentowanie w wysokości 3,00% w skali roku naliczane będzie dla środków dostępnych na rachunku oszczędnościowym – Konto ZOŚKA PRO o wartości do 10 razy większej niż saldo dostępne na Koncie Idealnym. Pozostałe środki na Koncie ZOŚKA PRO, które stanowią nadwyżkę ponad 10-krotność salda dostępnego na Koncie Idealnym, oprocentowane będą według niższej stawki oprocentowania wynoszącej 1,00% w skali roku. Bank nie definiuje górnej granicy, jeśli chodzi o kwotę, jaką można zdeponować na Koncie ZOŚKA PRO. Jest to szczególnie ważne dla osób posiadających znaczne oszczędności.

 

Przykład:

– na Koncie Idealnym posiadacie 1000 zł, wówczas:

– Konto ZOŚKA PRO oprocentowane jest na 3% dla kwoty do 10 tys. zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1%.

– na Koncie Idealnym posiadacie 20.000 zł, wówczas:

– Konto ZOŚKA PRO oprocentowane jest na 3% dla kwoty do 200 tys. zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1%.

 

 

Wysokość przysługującego oprocentowania bank wylicza na koniec każdego dnia kalendarzowego. Jeśli okaże się, iż na koncie oszczędnościowym środki stanowią więcej niż 10-krotność środków zdeponowanych na Koncie Idealnym, wówczas oprocentowanie dla nadwyżki na koncie oszczędnościowym wyniesie 1%.

Po szczegóły odsyłam do tabeli oprocentowania oraz tabeli opłat i prowizji.

 

 

Zarejestruj się w promocji konta z premią 100 zł

.

Przypominam jednocześnie o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Konto w Credit Agricole z premią do 350 zł

Konto Freemium/Premium w TMUB z 5% moneyback

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów