fbpx

Money Mania 5: rewelacyjna promocja darmowego eKonta w mBanku z premią 600 zł
– 10 maja 2016 – ostatni dzień promocji!

'MoneyMania 2016 - Strona główna' - moneymania_pl_edycja5

To już ostatni dzień na rejestrację w akcji Money Mania 5, kultowej promocji, zapewniającej łatwy sposób na uzyskanie dodatkowych dochodów. Dla przypomnienia, partnerem akcji jest mBank, oferujący swój szlagierowy produkt – darmowy rachunek eKonto. Dotychczas bank premiował swoich nowych klientów bonusem wynoszącym 500 zł. Money Mania dorzuca do tej stawki łatwe 100 zł premii! Aby je zdobyć wystarczy dokonać 5 dowolnych transakcji. Mogą to być zarówno płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe. Dodatkowe 500 zł zdobędziecie natomiast w przypadku aktywnego korzystania z rachunku, o czym opowiem dokładniej w dalszej części artykułu. Co ważne, promocja przeznaczona jest zarówno dla nowych jak i powracających klientów mBanku. Dotyczy to osób, które nie posiadały żadnych produktów mBanku po 1 października 2015 roku. We wstępie warto jeszcze wspomnieć, iż prowadzenie eKonta w taryfie Standard jest bezwarunkowo bezpłatne, zaś karta jest darmowa w przypadku wykonania pięciu dowolnych transakcji bezgotówkowych w miesiącu. Ponadto konto otwiera się i zamyka w pełni online, bez potrzeby ruszania się sprzed komputera.

 

 

Uczestnicy

Jak wspomniałem na początku, mBank tym razem docenia zarówno całkiem nowych jak i powracających klientów. Jeśli nie posiadaliście żadnego produkt w mBanku po 1 października 2015 roku śmiało możecie wnioskować o konto w tej świetnej promocji. Jeśli zaś zamknęliście swoje konto po tej dacie, możecie skorzystać z promocji z 500 zł premii. Tradycyjnie z promocji wykluczeni są pracownicy banku oraz osoby posiadające wspólne konta z pracownikami banku.

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, zapraszam do zapoznania się z zasadami promocji 🙂 Najpierw opowiem jak zdobyć bonus gwarantowany 100 zł w ramach Money Manii, a następnie dobrze już znanej premii 500 zł od mBanku.

 

Jak zdobyć 100 zł bonusu od Money Manii

Pierwszym krokiem jest rejestracja oraz utworzenie profilu w aplikacji promocyjnej dostępnej na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane, takie jak imię, nazwisko oraz adres mailowy. Jeśli kilkoro z domowników (użytkowników tego samego komputera) zdecyduje się na założenie konta – każdy z osobna musi się zarejestrować na unikalny adres e-mail. Dla pewności warto użyć osobnej przeglądarki bądź wyczyścić cookies w przeglądarce.

Na waszą skrzynkę mailową zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji w promocji wraz z linkiem aktywacyjnym (ważnym 48 godzin). Niestety wiadomość może wpaść do spamu, więc sprawdźcie też zakładkę SPAM. Po kliknięciu w link zostaniecie przeniesieni na stronę serwisu. 

W tym miejscu należy wyrazić zgodę na udostępnienie organizatorowi danych, które będą wykorzystywane wyłącznie w celach związanych z realizacją przedmiotu akcji. Teraz już możecie przejść do wypełniania właściwego wniosku o eKonto w wersji Standard. Pamiętajcie, aby w trakcie jego składania, zaakceptować regulamin promocji „mOkazje w serwisie transakcyjnym oraz aplikacji mobilnej mBanku”.

Całość powinna zająć góra 5 minut. Wszystkie te czynności należy wykonać do 10 maja 2016 roku włącznie. 

 

Pamiętajcie, iż złożenie wniosku z innego źródła nie uprawnia Was do otrzymania premii. Rejestracja dostępna jest jedynie na dedykowanej stronie promocji.

 

Umowę o eKonto należy podpisać do 21 maja 2016 roku. Wypełniając wniosek o konto sami wybieracie sposób podpisania umowy. Może się to odbyć poprzez wysyłkę dokumentów kurierem bądź też poprzez przelew weryfikacyjny z waszego konta w innym banku.

Gdy eKonto będzie już aktywne wystarczy, że do 10 czerwca 2016 roku wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę. Jako transakcje rozumiane są: płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie.

Wypłata z bankomatu i przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku nie będą brane pod uwagę. Nie będą brane pod uwagę również płatności anulowane.

 

Wypłata 100 zł bonusu od Money Manii

Jeśli już wykonacie 5 transakcji, do wypłaty pozostaną już Wam tylko ostatnie kroki.

  • Do 10 czerwca 2016 roku zalogujecie się na stronie promocji i wypełnicie dane do wypłaty premii,

  • Do 21 czerwca 2016 roku organizator powiadomi Was o przyznaniu bonusu,

  • Do 1 lipca 2016 roku 100 zł trafi na wasze eKonta.

… i to wszystko. To chyba najłatwiejsza promocja bankowa z jaką miałem do czynienia. Brawa dla organizatorów Money Manii za wynegocjowania takich warunków dla klientów mBanku.

Regulamin promocji Money Mania 5

 

Screen Shot 04-06-16 at 02.50 PM

 

Teraz przejdziemy do drugiej części promocji, a mianowicie „Zyskuj z eKontem do 500 zł premii”. Co ważne, w jej przypadku nie trzeba już pamiętać o wypełnianiu żadnych danych w aplikacji. Po prostu, korzystacie z eKonta, a mBank wypłaca Wam regularnie premie. Są one podzielone na kilka segmentów, szczegóły poniżej.

 

Warunki uzyskania 500 zł premii

1) 10 zł na start 

Jeżeli za pomocą aplikacji mobilnej dokonacie pierwszej aktywacji dostępu do eKonta w ciągu 24 godzin od otwarcia w systemie bankowym rachunku otrzymacie 10 zł. Premia zostanie wypłacona w przeciągu 20 dni od spełnienia warunków. To najprostsza premia do zdobycia 🙂

 

2) 250 zł w formie 2% zwrotu od transakcji kartą i aplikacją BLIK

Kolejna premia to typowy 2% moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą bądź 4% od transakcji aplikacją BLIK. Maksymalny miesięczny zwrot to 50 zł, zaś okres wypłacania premii to 5 miesięcy. Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł (z obcego konta);
    wpływ nie może pochodzić z rachunku należącego do uczestnika promocji
  • wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 250 zł;
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku

 

3) Premia dodatkowa – 240 zł

Jeżeli spełnicie warunki uzyskania zwrotu w 5 kolejnych miesiącach promocji (otrzymując co miesiąc zwrot na dowolną kwotę) uzyskacie dodatkowo 240 zł. Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca, następującego po miesiącu, w którym spełniliście wszystkie wymagane warunki. To dość spora gratyfikacja. Jeśli więc przez 5 miesięcy zapewnicie 5 wpływów po 1000 zł, transakcje bezgotówkowe na co najmniej 250 zł miesięcznie oraz 5 logowań do aplikacji – otrzymacie dodatkowo sowity bonus wynoszący 240 zł.

 

Regulamin promocji „Zyskuj z eKontem”

 

Skuteczne warianty skorzystania z promocji

 

110 zł dla leniwych

W tym wariancie zakładacie konto w promocji, dokonujecie 5 „nieinwazyjnych” transakcji, na przykład 5 przelewów do kogoś znajomego. Następnie wypełniacie dane do wypłaty premii i zgarniacie 100 zł. Oprócz tego warto ściągnąć aplikację mobilną banku oraz ją aktywować w ciągu 24 h od otwarcia konta. Za tę czynność otrzymujecie dodatkowe 10 zł, co w ogólnym rozrachunku daje 110 zł. Później z kontem możecie zrobić co Wam się tylko rzewnie podoba.

 

Łatwe, optymalne 375 – 400 zł

To chyba najkorzystniejszy z wariantów. Z jednej strony ze względu na swą prostotę, a z drugiej na pokaźność premii. Najpierw wykonujecie kroki podane w „wariancie dla leniwych”. Ponadto przez 5 kolejnych miesięcy używacie karty mBanku, otrzymując 2% zwrotu od każdej transakcji oraz aplikacji BLIK (tam gdzie jest to możliwe), który daje dwukrotnie większy zwrot, a mianowicie 4%. Miesięcznie wykonujecie transakcje na kwotę 250 – 300 zł (250 zł to minimum wymagane przez regulamin). Oprócz tego co miesiąc 1 raz logujecie się w aplikacji mobilnej banku oraz zapewniacie wpływ na 1000 zł. Za wykonane transakcje otrzymujecie 5-10 zł miesięcznego moneybacku. Do tego dochodzi 240 zł premii dodatkowej z tytułu spełnienia warunków promocji w każdym miesiącu jej trwania. Sumarycznie daje to kwotę 375 – 400 zł.

 

600 zł dla zawodowych wyjadaczy wisienek

Ostatnia opcja przeznaczona jest dla osób, które chcą wycisnąć z promocji pełną pulę. Aby tego dokonać należy wykonać kroki opisane zarówno w wariancie pierwszym jak i drugim. Różnica polega jednak na wartości wykonanych transakcji bezgotówkowych. Aby zdobyć pełne 50 zł z tytułu moneyback należy wykonać transakcje kartą na kwotę 2500 zł (2500 x 2%) lub aplikacją BLIK na kwotę 1250 zł (1250 x 4%). Oczywiście możecie wykonywać transakcje naprzemiennie wybraną formą płatności. Aby zdobyć pełną pulę, najlepiej płacić bezgotówkowo wszędzie gdzie jest to tylko możliwe: stacja benzynowa, market, opłaty rachunków, rozrywka, płatności internetowe i wiele innych miejsc – liczy się wasza kreatywność. Każdy kto zdobędzie 100 + 10 + 250 + 240 = 600 zł będzie mógł poczuć satysfakcję prawdziwego wyjadacza wisienek 🙂 PS jeśli dokonujecie sporo transakcji kartą polecam również promocję konta osobistego w T-mobile usługi bankowe Alior Banku, gdzie moneyback wynosi 5% od kwoty transakcji.

 

Szczegóły eKonta z taryfą Standard w mBanku

0 zł za prowadzenie konta

0 zł / 4 zł za kartę do konta

Wystarczy dokonać 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, by karta była darmowa

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash

– 3%, minimum 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne

 

Tabela Opłat i prowizji

 

Opodatkowanie

Uzyskana premia podlega zwolnieniu z opodatkowania podatkiem dochodowym od osób fizycznych na podstawie art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (Dz.U.2012, poz.361).

 

>>Zarejestruj się w promocji i odbierz do 600 zł premii<<

 

Jak zamknąć konto

Po zdobyciu premii sami zdecydujecie czy chcecie zostawić sobie na dłużej ten całkiem dobry rachunek czy też wolicie go zamknąć. Możecie to uczynić w dowolnej placówce, listownie, poprzez system mBanku oraz podczas rozmowy z konsultantem. Więcej na ten temat w Poradniku jak skutecznie zamknąć konto – sekcja mBank.

 

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe? Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

 

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

.

Zapisz się na Newsletter


 

 

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów