Money Mania 14: 150 zł do wydania na Allegro w zamian za założenie konta w Alior Banku oraz 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym

Ruszyła 14 edycja promocji Money Mania, tym razem organizowana wraz z Alior Bankiem. Zakładając Konto Jakże Osobiste możecie zdobyć 150 zł w formie karty podarunkowej Allegro. Warunki zdobycia nagrody są bardzo proste. Wystarczy zapewnić wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł oraz wykonać 3 płatności kartą lub BLIKIEM. Dużym plusem promocji jest możliwość założenia i zamknięcia konta bez wychodzenia z domu (otwarcie poprzez przelew weryfikacyjny lub podczas videorozmowy oraz zamknięcie w systemie online). Oprócz premii na start, na uwagę zasługuje również konto oszczędnościowe na 3% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł oraz Konto Lokacyjne na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji?

Promocja przeznaczona jest dla nowych klientów, to znaczy osób, które w ciągu 2 lat od daty złożenia wniosku nie posiadały konta w Alior Banku oraz Kantorze Walutowym Alior Banku, a także karty kibica Alior Bank. Przykładowo, składając wniosek 12 kwietnia 2018 roku, wasz poprzedni produkt powinien być zamknięty przed 12 kwietnia 2016 roku. 

Zawsze przy okazji promocji Alior Banku pojawia się zasadnicze pytanie. Czy posiadanie konta w T-Mobile Usługi Bankowe Alior Banku wyklucza z promocji. Na szczęście, tym razem tak nie jest, dlatego posiadacze konta w TMUB śmiało mogą wziąć udział w promocji „dużego” Aliora.

Warto również wspomnieć o klientach banku BPH, który jakiś czas temu został wchłonięty przez Aliora. Jeśli wasze konto zostało migrowane do Alior Banku, wówczas naturalnie staliście się jego klientami i nie możecie wziąć udziału w niniejszej promocji. Jeśli natomiast udało Wam się zamknąć konto w BPH przed połączeniem obu banków to oczywiście wypełniacie definicję nowego klienta i droga do 150 zł premii jest dla Was otwarta 🙂

 

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy, że podacie imię, nazwisko, adres e-mail, hasło a także zaakceptujecie wszystkie 4 okienka. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w akcji. W tym momencie zostaniecie przeniesieni z powrotem na stronę promocji, co będzie równoznaczne z aktywacją profilu w promocji. Osoby, które korzystały już z poprzednich promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy, że zalogujecie się na dedykowanej stronie promocji

Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie wniosku o konto wraz z kartą debetową za pośrednictwem linku umieszczonego w profilu. Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 12 kwietnia 2018 roku do 13 maja 2018 roku. Ostateczny deadline na podpisanie umowy to 30 maja 2018 roku. Składając wniosek pamiętajcie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku. Powyższa zgoda musi pozostać wyrażona co najmniej do 31 sierpnia 2018 roku. Później oczywiście możecie ją wycofać.

 

Umowę możecie zawrzeć na trzy sposoby:

 • kurierem – może on dostarczyć umowę do waszego domu, ale również miejsca pracy lub szkoły,
 • poprzez przelew weryfikacyjny –  obecnie w tym systemie uczestniczą oprócz Alior Banku: Bank Pekao, BZ WBK, eurobank, ING Bank Śląski, mBank, Nest Bank, Orange Finanse, PBS Bank oraz T-Mobile Usługi Bankowe. W tym przypadku należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę ustaloną przez Alior Bank (na przykład 1 zł) z banku, w którym posiadacie konto (przelew podlega zwrotowi). Pamiętajcie, iż wszystkie dane we wniosku muszą zgadzać się z danymi w obecnym banku i w dowodzie osobistym. Przelew weryfikujący można wykonać wyłącznie z konta, które zostało założone w placówce banku lub poprzez kuriera (tak, by obecny bank posiadał Twój wzór podpisu).
 • poprzez rozmowę Video z pracownikiem banku – umowa może być podpisana nawet w ciągu 5 minut. Pamiętajcie, aby wasz komputer był wyposażony w sprawną kamerę oraz mikrofon.

 

Jakie warunki należy spełnić, by otrzymać 150 zł premii?

Aby zdobyć premię musicie spełnić dwa warunki. Pierwszy z nich to zapewnienie wpływów na łączną kwotę co najmniej 1000 zł. Może to być pojedynczy wpływ lub na przykład dwa wpływy po 500 zł. Drugi z warunków to wykonanie minimum 3 płatności kartą lub BLIKIEM w punktach stacjonarnych lub w Internecie. Oba warunki należy spełnić do 31 lipca 2018 roku (liczy się data księgowania transakcji). Co do kwestii płatności, bank nie reguluje minimalnej kwoty transakcji, zatem drobny zakup w sklepie spełni warunek promocji. Z promocji wykluczone są jedynie „mniej typowe transakcje” według kodów MCC:

 • 7995 – określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
 • 8999 – określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
 • 4111 – określający m.in. usługi transportowe,
 • 6012 – określający instytucje finansowe,
 • 6211 – określający brokerów ubezpieczeniowych,
 • 6051 – określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
 • 4829 – określający internetowe przekazy pieniężne,
 • 4900 – określający narzędzia elektryczne, gazowe, sanitarne i wodne.

 

Po spełnieniu warunków, bon do wykorzystania na Allegro pojawi się na waszym profilu do 31 sierpnia 2018 roku. W tym samym czasie organizator prześle Wam maila z potwierdzającego uzyskanie nagrody. Ważność bonu to 6 miesięcy, licząc od 31 sierpnia 2018 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji Money Mania 14.

 

 

Kalendarium promocji:

 • Do 13 maja 2018 roku – składacie wniosek w promocji
 • Do 30 maja 2018 roku – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
 • Do 31 lipca 2018 roku – zasilacie konto na 1000 zł oraz zapewniacie 3 płatności kartą lub BLIKIEM
 • Do 31 sierpnia 2018 – otrzymujecie kartę podarunkową o wartości 150 zł

 

 

Konto Jakże Osobiste – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta jeśli nie ukończyliście 26 lat lub zapewnicie jednorazowy wpływ na co najmniej 1500 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 10 zł,

0 zł zł za użytkowanie karty debetowej pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 5 zł,

– 0 zł za wypłaty z bankomatów Alior Banku,

– 2,50 zł za wypłaty z obcych bankomatów,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne.

 

Złóż wniosek o konto i odbierz 150 zł premii

 

Oprócz powyższych warunków bazowych, możecie wybrać za darmo dwie spośród wymienionych poniżej „korzyści”. Każda kolejna „korzyść” kosztuje 3,50 zł miesięcznie. Do wyboru macie:

 • oprocentowanie na koncie oszczędnościowym – 3% w skali roku (do 20.000 zł),
 • zwrot 1% za zakupy wykonane telefonem,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • limit na koncie bez odsetek przez 10 dni (dla kwoty do 1000 zł),
 • ubezpieczenie w podróży za granicą,
 • program Mastercard priceless specials,
 • pomoc w nagłych wypadkach – pakiet assistance,
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów natychmiastowych przez bankowość internetową i mobilną.

 

Zapewne najbardziej interesujące są dwie pierwsze korzyści. Promocyjne oprocentowanie 3% w skali roku na koncie oszczędnościowym obowiązuje do 31 grudnia 2018 roku dla kwoty do 20.000 zł. 

W przypadku 1% moneyback, zwroty naliczane są od transakcji wykonanych BLIKIEM, Google Pay lub poprzez technologię HCE. Maksymalny miesięczny zwrot to 20 zł. Zwrotem nie są objęte wybrane klasy kodów MCC (wspomniane przy okazji promocji z premią).

 

Konto Lokacyjne

Oprócz podwyższonego oprocentowania konta oszczędnościowego, możecie również założyć Konto Lokacyjne na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprocentowanie obowiązuje przez 4 kolejne miesiące od aktywacji konta.

Oprocentowanie poza promocją oraz dla kwoty ponad 100.000 zł jest zmienne. Ustala się je co miesiąc w oparciu o stawkę WIBID 1M z 10. dnia kalendarzowego danego miesiąca (lub poprzedniego dnia roboczego) pomniejszoną o 0,5 punktu procentowego. W chwili pisania tego artykułu wynosi ono 0,96% w skali roku. W przypadku modyfikacji parametrów Konta Lokacyjnego, promocyjne oprocentowanie wygaśnie. 

Prowadzenie Konta Lokacyjnego jest darmowe. W ciągu miesiąca możecie wykonać jeden bezpłatny przelew internetowy z konta oraz jedną wypłatę w kasie banku. Każdy kolejny przelew (również ten w placówce banku) będzie się wiązał z opłatą wynoszącą 10 zł. Do Konta Lokacyjnego można wyrobić kartę debetową. Odradzam jednak ten pomysł, ponieważ wydanie karty kosztuje 10 zł, zaś jej miesięczna obsługa 3 zł. Wniosek o Konto Lokacyjne dostępny jest po zalogowaniu w zakładce „Centrum produktów”.

 

Złóż wniosek w promocji i odbierz 150 zł premii

 

Lista dokumentów:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów