Money Mania 13: załóż eKonto Standard od mBanku i odbierz 150 zł do wykorzystania na eobuwie.pl oraz nawet 650 zł moneyback

Ruszyła kolejna edycja promocji Money Mania – eKonto w taryfie Standard. Tym razem wykonując 5 przelewów na dowolną kwotę możecie zdobyć 150 zł premii w formie bonu do wykorzystania w największym internetowym sklepie obuwniczym w Polsce eobuwie.pl. To absolutnie nowy gracz pod względem „nagród voucherowych”. Największe zalety sklepu eobuwie.pl to ciekawe promocje, ogromny wybór asortymentu oraz darmowy zwrot w ciągu 30 dni. Wracając do samej oferty mBanku, oprócz premii na start do waszej dyspozycji będzie wewnętrzna promocja „Lepiej z eKontem”, w której do zdobycia jest nawet 650 zł premii w formie 4% moneyback od płatności kartą lub BLIKIEM.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji Money Mania 13 mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku. Ponownie status nowego klienta weryfikowany jest według daty 1 stycznia 2016 roku. Zgodnie z regulaminem, Nowy klient to:

osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) umożliwia oczywiście wzięcie udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli po raz pierwszy bierzecie udział w akcji Money Mania, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie cztery okienka). Osoby, które korzystały już z poprzednich promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy, że po przejściu na dedykowaną stronę promocji zalogujecie się w panelu i złożycie wniosek o konto.

Wracając jednak do kwestii nowych uczestników Money Manii, po rejestracji otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym (który może wpaść do SPAMu). Po zalogowaniu w panelu promocji złóżcie wniosek o eKonto Standard (klik WYŚLIJ WNIOSEK). Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie danych niezbędnych do przeprowadzenia promocji.

 

Na rejestrację w promocji macie czas od 7 marca 2018 roku do 31 marca 2018 roku. Natomiast samo podpisanie umowy musi nastąpić do 25 kwietnia 2018 roku. 

Umowę możecie podpisać w obecności kuriera (dopuszczalne jest podanie adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły), bądź w placówce banku. Decydując się na podpisanie umowy w oddziale, pamiętajcie, aby powiadomić pracownika oddziału o korzystaniu z promocji. Pracownicy placówek dość często wypełniają wniosek na nowo. W ten sposób doradca zapewni sobie pozyskanie nowego klienta, natomiast wy nie weźmiecie udziału w promocji, ponieważ będzie to standardowy wniosek. Pamiętajcie, aby przed wizytą w placówce zapisać sobie numer wniosku, który otrzymacie mailowo. Zaczyna się on od liter RAC, a następnie zawiera 9 cyfr. Po podpisaniu umowy, sprawdźcie, czy numer wniosku z maila zgadza się z tym wygenerowanym na dokumentach uzyskanych w placówce.

 

Warunki uzyskania 150 zł premii w formie bonu na eobuwie.pl

Gdy wasze konto będzie już aktywne, wystarczy, że do 30 czerwca 2018 roku (włącznie) wykonacie 5 transakcji na dowolną kwotę. Mogą to być płatności kartą, przelewy na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie. Nie będą brane pod uwagę: płatności anulowane, wypłaty z bankomatu oraz przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku. Zatem pięć przelewów (przykładowo każdy o wartości 1 grosza) na wasze konto w innym banku załatwi kwestię zdobycia bonusu. Należy przyznać, iż warunki promocji są niezmiernie łatwe.

Informacje o przyznaniu nagrody zostaną rozesłane mailowo do 31 lipca 2018 roku. W tym samym czasie organizator udostępni bony w panelu promocji. Ważność bonu to 2 miesiące, licząc od 31 lipca 2018 roku (czyli musicie go wykorzystać do końca września). Kod vouchera podajecie w podsumowaniu koszyka w polu Kody rabatowe. Inne ważne kwestie związane z wykorzystaniem vouchera:

 • voucher obowiązuje na cały asortyment dostępny na eobuwie.pl,
 • każdy voucher jest możliwy do wykorzystania wyłącznie jednokrotnie,
 • wartość poszczególnych voucherów nie sumuje się,
 • voucher nie łączy się z innymi zniżkami, upustami i rabatami,
 • w przypadku wyboru produktów za kwotę niższą niż wartość vouchera nie wydaje się reszty, 
 • w przypadku wyboru produktów za kwotę przewyższającą wartość vouchera istnieje możliwość dopłaty do vouchera,
 • voucherów nie można zwrócić ani wymienić na gotówkę.

 

Po szczegóły promocji odsyłam do regulaminu promocji Money Mania 13.

 

Kalendarium promocji:

 • Od 7 marca do 31 marca 2018 – rejestrujecie się w promocji
 • Do 25 kwietnia 2018 – podpisujecie umowę o konto
 • Do 30 czerwca 2018 – wykonujecie 5 dowolnych płatności
 • Do 31 lipca 2017 – otrzymujecie 150 zł w formie bonu 🙂

 

 

Lepiej z eKontem, czyli 650 zł premii w formie 4% moneyback

Kolejna część promocji to moneyback od transakcji bezgotówkowych wykonanych kartą (również poprzez Android Pay) lub BLIKIEM. Maksymalny miesięczny zwrot to 130 zł, zaś okres wypłacania premii trwa przez 5 miesięcy (łącznie do 650 zł). Jeśli co miesiąc wykonujecie sporo transakcji, w waszym domowym budżecie spokojnie możecie zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych. W przypadku większych zakupów (na przykład nowy komputer), oszczędności mogą dochodzić do maksymalnego progu, czyli 130 zł.

Wasze transakcje będą objęte promocją od pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy (przykładowo podpisując umowę w marcu, moneyback będzie naliczany od transakcji wykonanych w kwietniu, maju, czerwcu, lipcu oraz sierpniu). Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

 • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
 • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 250 zł,
 • nie anulować powyższych transakcji, do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru,
 • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Mniej mobilni klienci koniecznie muszą pamiętać o minimum 1 zalogowaniu się do aplikacji mobilnej. Niezapewnienie tak błahego warunku może sprawić, że w danym miesiącu nie otrzymacie bonusu.

Szczegóły moneyback w regulaminie promocji „Lepiej z eKontem – III edycja”.

 

Promocja „Lepiej z eKontem” daje również gwarancję niezmienności warunków prowadzenia konta przez 24 miesiące. Dotyczy to kwestii:

– prowadzenia eKonta,

– wypłat z bankomatów wykonanych kartą wydaną do eKonta,

– realizacji wewnętrznych i zewnętrznych przelewów w złotych polskich dokonanych przez Internet,

– miesięcznej opłaty za kartę.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 5 płatności bezgotówkowych, w przeciwnym razie opłata wyniesie 4 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash na kwotę co najmniej 100 zł lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o eKonto i odbierz nawet 800 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów