Money Mania 12: otwórz Konto 360º w Banku Millennium i odbierz 150 zł na Allegro.pl, PROMOCJA PRZEDŁUŻONA do 6 listopada 2017

Jeśli nie złożyliście jeszcze wniosku w promocji Money Mania 12 – mam dobrą wiadomość. Organizator postanowił przedłużyć akcję do 6 listopada 2017 roku! Do tego czasu należy zarejestrować się w promocji oraz złożyć wniosek o konto. Dla przypomnienia, zakładając Konto 360º lub Konto 360º Student otrzymacie 150 zł premii do wykorzystania w serwisie Allegro.pl. Flagowy rachunek Banku Millennium to jedno z najlepszych kont osobistych na rynku. Po zapewnieniu wpływu na kwotę 1000 zł oraz wykonaniu minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą otrzymujecie bezpłatne prowadzenie konta, kartę debetową, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz darmowy pakiet assistance (pakiet assistance jest darmowy przez pierwszy rok). Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać również z atrakcyjnych produktów oszczędnościowych, a mianowicie rachunku oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (do 100.000 zł) oraz kwartalnej lokaty mobilnej również na 2,5% w skali roku (do 10.000 zł).

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Niestety bank idzie w zaparte i nie chce zmodyfikować dotychczasowego okresu karencji. Miejmy nadzieję, iż w kolejnych akcjach będzie już inaczej. Otóż zgodnie z regulaminem, z promocji nie mogą skorzystać:

klienci Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem, dotyczącą świadczonych przez Bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 r.

Oznacza to, iż z promocji wykluczone są osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku posiadały konto w Banku Millennium. Ponadto z akcji nie mogą skorzystać pracownicy organizatora (spółki Money.pl).

 

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie 4 okienka). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub wykorzystać tryb incognito). Po rejestracji otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie po zalogowaniu znajdziecie przycisk „Wyślij wniosek”. Teraz pozostaje Wam już tylko złożyć właściwy wniosek o Konto 360° lub 360° Student. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na:

  • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
  • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celu przeprowadzenia promocji.

Osoby, które korzystały już z poprzednich promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy, że po przejściu na dedykowaną stronę akcji zalogujecie się w panelu i złożycie promocyjny wniosek o konto.

 

Na rejestrację w promocji i złożenie wniosku macie czas od 4 października 2017 roku do 31 października 2017 roku 6 listopada 2017 roku. Samą umowę musicie natomiast podpisać do 6 listopada 2017 roku 10 listopada 2017 roku. Możecie to zrobić za pośrednictwem kuriera (w przesyłce od razu otrzymacie kartę debetową) lub w placówce banku (karta zostanie dosłana listem). Pamiętajcie jednak, aby pracownik oddziału nie wpadł na pomysł wygenerowania waszej umowy na nowo. Wówczas możecie otrzymać do podpisania umowę na standardowych warunkach, co wykluczy Was z promocji. Także nie nabierajcie się na wszelkie „problemy techniczne” związane z wnioskiem online. Co do kwestii dostarczenia umowy kurierem, spokojnie możecie składać wnioski nawet ostatniego dnia promocji. Otóż zaraz po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane oraz umówić datę wizyty kuriera firmy TNT. Nie wiem, jak Bank Millennium to robi, ale kurier może być u Was już na następny dzień po złożeniu wniosku (przetestowałem to w praktyce – działa). Wizyta kuriera jest bardzo krótka, wystarczy jeden podpis na umowie oraz jeden na terminalu.

 

Warunki uzyskania 150 zł na Allegro.pl

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy, że:

  • w przypadku Konta 360° – w listopadzie oraz grudniu 2017 roku zapewnicie wpływy na konto na minimum 1000 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy), lub
  • w przypadku Konta 360° Student – w listopadzie oraz grudniu 2017 roku wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy).

Transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Wpływy na konto mogą pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Może to być również wpłata gotówki w kasie banku lub we wpłatomacie.

 

Finalizacja promocji

Organizator poinformuje Was o spełnieniu warunków promocji do 22 stycznia 2018 roku. Wówczas otrzymacie maila, w którym będzie się znajdował voucher do wykorzystania na Allegro. Tego dnia musicie posiadać aktywne konto wraz z wyrażonymi zgodami marketingowymi.

Bon będziecie mogli wykorzystać w ciągu 180 dni od momentu jego otrzymania. Szczegóły korzystania z kart podarunkowych Allegro znajdziecie na stronie karty.allegro.pl.

Więcej na temat akcji Money Mania 12 w regulaminie promocji.

 

Kalendarium promocji:

  • Od 4 do 31 października 2017 – rejestrujecie się w promocji
  • Do 6 listopada 2017 roku – rejestrujecie się w promocji
  • Do 6 10 listopada 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową
  • Listopad 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność
  • Grudzień 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność
  • Do 22 stycznia 2018 – otrzymujecie kartę podarunkową Allegro

 

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

W przypadku Konta 360º w bardzo łatwy sposób można uniknąć większości podstawowych opłat. Wystarczy zapewnić minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto oraz wykonać minimum 1 płatność kartą do konta w miesiącu. W ten sposób za jednym razem spełnicie warunki promocji, jak i uwolnicie się od opłat. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku, wpłata we wpłatomacie lub w placówce banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna. Pierwszy (cząstkowy) miesiąc jest bezwzględnie darmowy. W kolejnych miesiącach, po spełnieniu warunków, rachunek prowadzony jest na następujących zasadach:

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za wypłaty gotówki w ramach usługi Cash Back,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za Pakiet Bardzo Pomocny w pierwszym roku, 

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

 

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia warunków zapewniających „darmowość”, obowiązują opłaty zgodne z tabelą opłat i prowizji oraz z cennikiem usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł, wypłata z obcych bankomatów – 5 zł).

 

„Pakiet Bardzo Pomocny”, czyli darmowe assistance przez rok

Pakiet Bardzo Pomocny to assistance dołączane do Konta 360º. Pozwala on skorzystać 7-krotnie w ciągu roku z pomocy medycznej (na przykład wizyta lekarza, wizyta pielęgniarki, dostarczenie leków, transport sanitarny) lub pomocy home-assistance w przypadku awarii sprzętu AGD/RTV/PC/urządzeń mobilnych, zatrzaśnięcia się drzwi, zgubienia kluczy itd. Pakiet ten jest miłym dodatkiem do konta, dlatego trzeba go oceniać z pewnym dystansem. Nie da się ukryć, iż posiada on różne wyłączenia. Jednak w związku z faktem, iż pakiet jest bezpłatny przez pierwszy rok, warto go wypróbować. Później korzystanie z Pakietu Bardzo Pomocnego wiąże się z kosztem wynoszącym 4,98 zł miesięcznie. Możecie z niego zrezygnować na infolinii banku. Pakiet nie jest dołączany do Konta 360º Student. Aktywacja pakietu następuje od pierwszego dnia pełnego miesiąca następującego po miesiącu podpisania umowy o konto. Więcej na temat pakietu na stronie banku. Natomiast najważniejszym dokumentem regulującym działanie pakietu assistance jest OWU, z którym koniecznie trzeba się zapoznać przed wezwaniem fachowca.

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest konto oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,7% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 92 dni (promocja podwyższonego oprocentowania dla obecnych klientów jest co jakiś czas odświeżana). Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

Kolejnym rozwiązaniem jest Lokata IKE z oprocentowaniem 3% w skali roku. Jest to prawdopodobnie najwyżej oprocentowane IKE bankowe w Polsce. Więcej na temat Lokaty IKE pod linkiem.

 

Darmowy limit w koncie

Nowi klienci banku (posiadający konto krócej niż 90 dni) mogą skorzystać ze specjalnej promocji limitu w koncie. Po pierwsze zostaniecie zwolnieni z prowizji za udzielenie limitu, a po drugie, w każdym miesiącu będziecie mogli skorzystać z okresu bezodsetkowego przez 7 dni w miesiącu. Pozyskane w ten sposób środki możecie ulokować na koncie oszczędnościowym lub lokacie. O limit w koncie możecie zawnioskować przez system Millenet, a gdy wariant ten będzie niedostępny, również poprzez infolinię lub w oddziale banku. Więcej na temat promocji limitu w koncie w artykule.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 150 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów