fbpx

Money Mania 11: do 750 zł premii za założenie eKonta Standard od mBanku oraz 24-miesięczna gwarancja braku opłat za konto i kartę debetową

Na początku sierpnia tego roku mBank ruszył z drugą edycją promocji „Lepiej z eKontem” w ramach której można zdobyć do 650 zł premii w formie 4% moneyback. Kwestią czasu było to, kiedy mBank dołoży do tego jakąś premię na start, co sugerowałem we wstępie do analizy promocji. Dziś przypuszczenia stają się faktem. Otwierając eKonto w taryfie Standard możecie dodatkowo zdobyć 100 zł na start w formie bonu do wykorzystania na empik.com. Warunki zdobycia vouchera są bardzo proste. Wystarczy założyć konto zgodnie z instrukcją zawartą w regulaminie oraz wykonać 5 przelewów na dowolną kwotę. Wisienką na torcie jest bezwarunkowo darmowe prowadzenie konta oraz brak opłat za kartę debetową. Bank gwarantuje niezmienność zasad na jakich prowadzone będzie konto przez co najmniej 24 miesiące.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji Money Mania 11 mogą skorzystać zarówno nowi, jak i powracający klienci mBanku. Ponownie status nowego klienta weryfikowany jest według daty 1 stycznia 2016 roku. Zgodnie z regulaminem, uczestnikami promocji nie mogą być:

klienci Banku posiadający dowolny produkt w mBanku w okresie od 1 stycznia 2016 roku do momentu złożenia wniosku w ramach Akcji.

Oznacza to, że z promocji wyklucza posiadanie nie tylko konta, ale również innych produktów, na przykład pożyczki lub lokaty. Ponadto z promocji wykluczeni są pracownicy banku i organizatora promocji (spółki Money.pl), a także osoby posiadające wspólne konto z pracownikiem banku lub organizatora promocji.

 

Jak założyć promocyjne konto

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (wszystkie cztery okienka). Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub wykorzystać tryb incognito). Po zarejestrowaniu się, otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie po zalogowaniu znajdziecie przycisk „WYŚLIJ WNIOSEK”. Teraz pozostaje już tylko złożyć właściwy wniosek o eKonto w taryfie Standard. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w zakresie danych niezbędnych do przeprowadzenia promocji.

Osoby, które korzystały już z poprzednich promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy, że po przejściu na dedykowaną stronę akcji zalogujecie się w panelu i złożycie promocyjny wniosek o konto.

 

Na rejestrację w promocji macie czas od 21 sierpnia 2017 roku do 17 września 2017 roku. Natomiast samo podpisanie umowy musi nastąpić do 30 września 2017 roku. Umowę możecie podpisać na dwa sposoby. W pierwszym z nich, w ciągu 2 dni roboczych dokumenty dostarczy Wam kurier. Druga opcja to podpisanie umowy w placówce banku. Pamiętajcie, iż pracownik oddziału nie może ponownie wygenerować wniosku o konto, musi to być koniecznie wniosek złożony w ramach Money Manii. Jeśli wniosek zostanie złożony na nowo w placówce – nie będzie on uczestniczył w promocji. 

 

Warunki uzyskania 100 zł premii w formie bonu na empik.com

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że do 31 października 2017 roku (włącznie) wykonacie 5 tak zwanych „transakcji zainicjowanych przez uczestnika promocji”. Przez transakcję inicjowaną rozumie się: płatność kartą, przelew na konto w innym banku lub płatności internetowe zaksięgowane na otwartym koncie. Nie będą brane pod uwagę: płatności anulowane, wypłaty z bankomatu oraz przelewy z konta na rachunki prowadzone w mBanku. Płatności mogą zostać wykonane na dowolną kwotę, zatem pięć przelewów (przykładowo na kwotę 1 grosza) na wasze konto w innym banku załatwi kwestię zdobycia bonusu. Należy przyznać, iż warunki promocji są niezmiernie łatwe.

Bony do wykorzystania na empik.com zostaną rozesłane mailowo 30 listopada 2017 roku. Będą one również dostępne po zalogowaniu na stronie Money Manii. Ważność bonu to 180 dni od momentu jego wysłania. Premia uzyskana w promocji zwolniona jest z opodatkowania.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji Money Mania 11.

 

Kalendarium promocji:

  • Od 21 sierpnia do 17 września 2017 – rejestrujecie się w promocji
  • Do 30 września 2017 – podpisujecie umowę o konto
  • Do 31 października 2017 – wykonujecie 5 płatności inicjowanych
  • 30 listopada 2017 – otrzymujecie 100 zł w formie bonu 🙂

 

Lepiej z eKontem, czyli 650 zł premii w formie 4% moneyback

Premia oferowana w ramach promocji „Lepiej z eKontem” to typowy 4% moneyback od transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą (również poprzez Android Pay) lub BLIKIEM. Maksymalny miesięczny zwrot to 130 zł, zaś okres wypłacania premii trwa przez 5 miesięcy (łącznie do 650 zł). Transakcje będą objęte promocją od pierwszego pełnego miesiąca kalendarzowego po podpisaniu umowy (na przykład podpisując umowę w sierpniu, moneyback będzie naliczany od transakcji wykonanych we wrześniu, październiku, listopadzie, grudniu, styczniu oraz lutym). Aby móc skorzystać w danym miesiącu z moneyback'u musicie spełnić dodatkowe warunki, a mianowicie:

  • zapewnić wpływ na konto minimum 1000 zł,
  • wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 250 zł,
  • nie anulować powyższych transakcji, do 15 dnia miesiąca, następującego po miesiącu, w którym transakcja została wykonana, rozumiane jako zwrot towaru,
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Przelew na 1000 zł może pochodzić na przykład z waszego konta w innym banku. Mniej mobilni klienci koniecznie muszą pamiętać o minimum 1 zalogowaniu się do aplikacji mobilnej. Niezapewnienie tak błahego warunku może sprawić, że w danym miesiącu nie otrzymacie bonusu.

Szczegóły moneyback w regulaminie promocji „Lepiej z eKontem – II edycja”.

 

Dodatkowym smaczkiem promocji „Lepiej z eKontem” jest zwolnienie z opłaty za obsługę karty debetowej oraz gwarancja niezmienności warunków prowadzenia konta przez 24 miesiące. W kolejnym akapicie znajdziecie szczegóły promocyjnych warunków użytkowania eKonta Standard, obowiązujące właśnie w tym 24-miesięcznym okresie. Poniżej natomiast cytat z regulaminu promocji, mówiący o gwarancji niezmienności warunków:

4. Zwolnienie z miesięcznej opłaty za kartę promocyjną trwa przez 24 miesiące od dnia zawarcia Umowy.
5. Gwarancja niezmienności wysokości opłat i warunków zwalniających z opłat trwa przez 24 miesiące od dnia zawarcia Umowy.

 

Szczegóły eKonta w taryfie Standard

0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

0 zł za kartę do konta – bezwarunkowo,

0 zł za wypłaty z bankomatów sieci Euronet, BZWBK oraz Planet Cash na kwotę co najmniej 100 zł lub 1,30 zł za wypłaty poniżej 100 zł,

– 7 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,

0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,

– szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o eKonto i odbierz nawet 750 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów