Money Mania: 100 zł za założenie iKonta w BGŻ BNP Paribas + 200 zł w formie moneyback

Po nieco dłuższej przerwie wraca promocja rachunku osobistego iKonto w BGŻ BNP Paribas. Tym razem w ramach akcji Money Mania możecie zdobyć 100 zł za założenie konta i spełnienie dość prostych warunków. Oprócz tego, możecie skorzystać z 3% moneyback, który wbudowany jest w iKonto. Maksymalny miesięczny zwrot to 40 zł, co w skali 5 miesięcy (przez taki okres maksymalnie może być wypłacana nagroda) daje 200 zł premii. Zatem łącznie do zdobycia jest aż 300 zł premii. Moneyback oferowany przez BGŻ BNP Paribas może być ciekawą alternatywą wobec zmian w programie premiowym, jakie zaserwował ostatnio swoim klientom T-Mobile Usługi Bankowe. Co do samego iKonta, po spełnieniu niezbyt wygórowanych warunków, za prowadzenie rachunku, obsługę karty oraz wypłaty ze wszystkich bankomatów nie zapłacicie ani złotówki.

 

 

Uczestnicy promocji

Bank dość ostro podchodzi do kwestii uczestnictwa w promocji. Otóż mogą wziąć w niej udział osoby, które nie są stroną aktywnej umowy ramowej o konto osobiste oraz nie posiadały konta w BGŻ albo BNP Paribas (jak i po połączeniu obu banków) w ciągu ostatnich trzech lat. Datą graniczną jest tutaj 28 lutego 2014 roku. Jeśli zatem zamknęliście swoje konto przed tą datą lub jesteście całkowicie nowymi klientami banku – możecie wziąć udział w promocji.

Wyłączenia nie dotyczą klientów BGŻ Optima. Jeśli posiadacie/posiadaliście lokatę bądź konto oszczędnościowe tylko w BGŻ Optima – również możecie wziąć udział w prezentowanej promocji.

 

Jak otworzyć promocyjne konto

Z racji, iż promocja organizowana jest w ramach akcji Money Mania, zanim złożycie wniosek o konto, pierwszym krokiem będzie rejestracja w promocji na dedykowanej stronie akcji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji. Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies lub zmienić przeglądarkę).

Czas na rejestrację mija 31 marca 2017 roku. WAŻNE! Akcja jest limitowana do 1100 promocyjnych wniosków. Póki link jest aktywny – macie pewność, że weźmiecie udział w promocji. Warto jednak nie zwlekać z tą decyzją!

Po rejestracji pojawi się Wam link promocyjny, prowadzący do wniosku o konto na stronie banku. Wniosek również należy wypełnić do 31 marca 2017 roku. Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. 

Pełna aktywacja konta musi nastąpić do 18 kwietnia 2017 roku. Umowa zostanie dostarczona kurierem.

 

Warunki uzyskania premii

Gdy już aktywujecie swoje konto wystarczy, że w kwietniu 2017 roku zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł (może to być na przykład przelew z waszego konta w innym banku). Drugim z warunków jest wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą na kwotę minimum 300 zł. Takie same warunki należy spełnić w maju 2017 roku, to znaczy zapewnić wpływ na 1000 zł oraz wykonać płatności na 300 zł. Mogą to być zarówno płatności w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie.

 

Tradycyjnie, ostatnim krokiem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Organizator przypomni Wam mailowo o tym fakcie do 18 maja 2017 roku. Na uzupełnienie danych będziecie mieli czas do 29 czerwca 2017 roku. Bonus zostanie wypłacony na iKonto 30 czerwca 2017 roku. W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne. Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem. Aha, wcześniej, bo 15 czerwca 2017 roku otrzymacie również informację o przyznaniu nagrody. 

Premie zwolnione są z opodatkowania. Ta część promocji została już omówiona. Pozostało Wam tylko zapoznać z regulaminem. Teraz przejdę do kwestii związanych z 3% moneyback.

 

Załóż iKonto i odbierz nawet 300 zł premii

 

200 zł premii w formie 3% zwrotu za płatności kartą

Maksymalny miesięczny zwrot to 40 zł, co w skali 5 miesięcy (przez taki okres maksymalnie może być wypłacana nagroda) daje 200 zł premii. Aby zmaksymalizować miesięczne zyski z tytułu zwrotów należy wykonać transakcje na około 1333 zł. Premia w wysokości 3% naliczana jest od transakcji rozliczonych w danym okresie rozliczeniowym (miesiącu kalendarzowym). Zwrotu nie otrzymacie za transakcje zwrócone oraz za płatności wykonane w ramach kodów MCC:

  • 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne,
  • 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska),
  • 4111, określający m.in. usługi transportowe,
  • 6012, określający instytucje finansowe,
  • 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych,
  • 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych,
  • 4829, określający internetowe przekazy pieniężne,
  • 4900 określający płatność rachunków.

Poza powyższymi wyłączeniami, zwrot naliczany jest zarówno za płatności w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. 

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji iKonto z kartą.

 

Szczegóły rachunku iKonto (Konto Praktyczne)

0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływu na kwotę co najmniej 1000 zł (może być z waszego konta w innym banku), w przeciwnym razie opłata wynosi 10 zł, dla osób w wieku do 26 lat – bezwarunkowo darmowe,

0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów na świecie,
0 zł za internetowe przelewy krajowe w złotych,
0 zł za obsługę karty do konta – wystarczy w każdym miesiącu/cyklu prowizyjnym wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 300 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł miesięcznie, dla osób w wieku do 26 lat – karta jest bezwarunkowo darmowa.

Jeśli zatem macie mniej niż 26 lat – konto i karta są dla Was bezwarunkowo bezpłatne 🙂 

Uważni czytelnicy z pewnością spostrzegli, iż spełniając warunki do wypłaty premii (w kwietniu i maju) automatycznie zapewniając sobie zwolnienie z opłat za konto. Ponadto za samo spełnienie warunków związanych z transakcjami po 300 zł otrzymacie dodatkowo 18 zł w ramach moneyback (2 x 300 zł x 3%).

Szczegóły w pełnej Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Załóż iKonto i odbierz nawet 300 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów