Money Mania: 100 zł na start za założenie Konta Optymalnego w BGŻ BNP Paribas

Po pewnej przerwie, bank BGŻ BNP Paribas ponownie powraca do promowania swojego flagowego rachunku, jakim jest Konto Optymalne. W edycji specjalnej promocji Money Mania możecie zdobyć łatwe 100 zł bonusu na start. Oprócz tego, w ramach akcji „Mobilna Premia 2” powiększycie swoje dochody o kolejne 300 zł. Premie w wysokości maksymalnie 25 zł miesięcznie wypłacane będą za…wykonywanie przelewów poprzez aplikację mobilną. Rzadko się zdarza, iż w tak łatwy sposób można zdobyć aż 400 zł w promocji konta osobistego. Tego typu gratyfikacje są raczej domeną kampanii kart kredytowych. Warto w tym miejscu przypomnieć, iż zarówno prowadzenie Konta Optymalnego, jak i wydana do niego karta debetowa są bezwarunkowo darmowe!

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja „Money Mania” dostępna jest dla osób, które nie posiadały konta osobistego w BGŻ S.A., BNP Paribas oraz po połączeniu obu banków w ciągu 36 miesięcy przed datą złożenia wniosku. Jeśli przykładowo złożycie wniosek o konto 25 stycznia 2018 roku, wówczas wasz poprzedni rachunek powinien być zamknięty przed 25 stycznia 2015 roku.

Wykluczenia te nie dotyczą BGŻ Optima. W tym przypadku podpisywana jest osobna umowa ramowa, a ponadto jest to wyłącznie konto oszczędnościowe, a nie klasyczny ROR.

 

Jak założyć konto w promocji Money Mania

Tradycyjnie, przed złożeniem wniosku o Konto Optymalne na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko, numer kontaktowy, adres e-mail oraz numer PESEL. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji (zaznaczcie wszystkie trzy okienka).

Rejestracja w promocji oraz złożenie wniosku możliwe są od 24 stycznia 2018 roku do 23 lutego 2018 roku lub do wyczerpania puli 1500 promocyjnych wniosków. W przypadku wyczerpania puli, stosowna informacja pojawi się na stronie promocji i kolejne wnioski nie będą po prostu przyjmowane. Jeśli zdążycie zarejestrować się w promocji przed jej zawieszeniem, wówczas macie pewność, iż weźmiecie udział w akcji.

Pamiętajcie, iż jednym z warunków promocji jest zawnioskowanie o kartę debetową oraz dostęp do bankowości elektronicznej. Ponadto promocja „Mobilna Premia 2” (o której piszę nieco niżej) wymaga wyrażenia zgody na przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją zawartej umowy z bankiem (czyli tak zwana zgoda na e-korespondencję).

Umowa o konto wraz z kartą debetową (w jednej przesyłce) zostaną dostarczone za pośrednictwem kuriera. Na podpisanie umowy macie czas do 9 marca 2018 roku.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii

Łączna premia podzielona jest na dwa bonusy po 50 zł. Pierwsze 50 zł otrzymacie pod warunkiem, iż w marcu 2018 roku zapewnicie wpływ na konto w wysokości co najmniej 1000 zł oraz wykonacie transakcje bezgotówkowe kartą na łączną kwotę minimum 300 zł.

Drugie 50 zł otrzymacie, jeśli powyższe warunki spełnicie również w kwietniu oraz maju 2018 roku. Dla pełnej jasności: w kwietniu zapewniacie wpływ na co najmniej 1000 zł i wykonujecie płatności kartą na minimum 300 zł oraz w maju zapewniacie wpływ na co najmniej 1000 zł i wykonujecie płatności kartą na minimum 300 zł

 

Na co warto zwrócić uwagę? Wymagany przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku lub od kogoś bliskiego. Wyłączone są wpłaty gotówkowe, przelewy z konta w BGŻ Optima oraz przelewy z innych waszych rachunków prowadzonych przez BGŻ BNP Paribas (w tym rachunków kredytowych). Płatności kartą mogą być wykonane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Pamiętajcie, iż na potrzeby promocji liczy się data zaksięgowania transakcji, zatem nie czekajcie z ich wykonaniem do samej końcówki miesiąca.

 

Teraz pozostają już tylko formalności. Do 16 kwietnia 2018 roku organizator prześle Wam maila z informacją o przyznaniu pierwszej nagrody oraz do 18 czerwca 2018 roku o przyznaniu drugiej premii. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi o numer Konta Optymalnego, na które ma zostać wypłacona premia). Będziecie mieli na to czas do 25 kwietnia 2018 roku. Link do strony promocji zawarty będzie w pierwszym z maili od organizatora.

Wypłata bonusów nastąpi odpowiednio do 30 kwietnia 2018 roku oraz do 29 czerwca 2018 roku W tym czasie wasze konto i karta debetowa koniecznie muszą być aktywne (na szczęście zarówno prowadzenie konta, jak i karta debetową są bezwarunkowo darmowe). Oczywiście po tej dacie sami zdecydujecie, co dalej z kontem.

Szczegóły w regulaminie promocji „Money Mania edycja specjalna konto”.

 

Do 300 zł moneyback w promocji „Mobilna Premia 2”

Do waszej dyspozycji będzie również „wewnętrzna” promocja Konta Optymalnego, w której do zdobycia jest łatwe 300 zł premii. Bonus rozłożony jest na 12 miesięcy, po maksymalnie 25 zł zwrotu w skali miesiąca. Aby zdobyć pełną pulę wystarczy tak naprawdę poświęcić kilka, góra kilkanaście minut w ciągu całego miesiąca. Otóż w ramach promocji „Mobilna Premia 2” otrzymacie 1 zł zwrotu za wykonanie transakcji mobilnej na kwotę co najmniej 5 zł. Do wyboru macie:

 • płatności z wykorzystaniem Android Pay,
 • transakcje wykonane aplikacją mobilną GOmobile (z wyłączeniem transakcji poprzez system BLIK oraz założenia lokaty poprzez aplikację).

Jeśli chodzi o transakcje poprzez aplikację GOmobile, wystarczy tak naprawdę wykonać 25 przelewów, a 25 zł będzie wasze. Bank stosuje tu jednak małe ograniczenie polegające na tym, iż:

„W przypadku kilku Transakcji Aplikacją Mobilną GOmobile wykonanych na ten sam rachunek beneficjenta w tym samym miesiącu kalendarzowym Premia wypłacana jest tylko za pierwszą transakcję w danym miesiącu”

 

Oznacza to, iż każdy z przelewów powinien być wykonany na inny numer konta. Największymi wygranymi w tej promocji będą oczywiście posiadacze dużej liczby rachunków bankowych. Pamiętajcie, iż indywidualny (niepowtarzalny) numer posiadają też rachunki oszczędnościowe lub rachunki maklerskie otwierane wraz z kontem osobistym. Ba, niektóre banki umożliwiają założenie kolejnych rachunków oszczędnościowych w pełni internetowo. Warto zatem poświęcić teraz nieco czasu na otwarcie dodatkowych kont, by w kolejnych miesiącach powtarzać tylko transakcje mobilne i zgarniać bonusy. Oczywiście możecie również dogadać się z kimś ze swoich bliskich, by nawzajem przesyłać sobie pieniądze. W ten sposób w pełni zoptymalizujecie warunki promocji i to bez wykonywania jakichkolwiek płatności kartą (a wiem, że tych już macie sporo w portfelu 😀 ).

 

Dodatkowym warunkiem wypłacania bonusów w ramach promocji „Mobilna Premia 2” jest zapewnienie wpływu wynagrodzenia w danym miesiącu lub wykonanie co najmniej dwóch transakcji płatniczych (przelewów) na rachunki przedsiębiorców będących:

 • dostawcami mediów (płatności za telefon, TV, Internet, prąd, gaz, wodę lub ścieki),
 • dostawcami usług płatniczych (np. bank krajowy, biuro usług płatniczych, instytucja płatnicza), w zakresie spłaty kredytu, pożyczki udzielonej przez ten podmiot,
 • uczelniami (szkołami wyższymi), przykładowo płatności za korzystanie z akademików, domów studenckich),
 • placówkami systemu oświaty (np. szkoły, przedszkola), a także żłobkami albo klubami dziecięcymi.

Na szczęście bank ani nie definiuje w regulaminie pojęcia wynagrodzenie, ani nie określa jaka ma być minimalna kwota wymienionych transakcji 🙂

 

Premie będą wypłacane do 8. dnia miesiąca następującego po miesiącu wykonania transakcji lub w najbliższym dniu roboczym, jeśli 8. dzień miesiąca wypada w dzień wolny od pracy. Pierwszy okres spełniania warunków promocji będzie miał charakter cząstkowy. Co to oznacza? Idealnie prezentuje to przykład zaczerpnięty z regulaminu promocji:

 

Klient przystąpił do promocji 15 stycznia 2018 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 lutego 2018 r. za Transakcje Aplikacją Mobilną dokonane od 15 do 31 stycznia 2018 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 stycznia 2019 r. za Transakcje Aplikacją Mobilną dokonane w okresie 1 – 31 grudnia 2018 r.

 

Jak wcześniej wspomniałem, na wykonanie wszystkich niezbędnych transakcji będziecie potrzebowali maksymalnie kwadransa, zatem powyższe ograniczenie raczej nie boli 🙂

Szczegóły w regulaminie promocji „Mobilna Premia 2”.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz nawet 400 zł premii

 

Szczegóły Konta Optymalnego

Konto Optymalne zapewnia bezwarunkowo darmowe prowadzenie rachunku, obsługę karty debetowej oraz standardowe przelewy internetowe. Co do bankomatów, darmowe wypłaty gotówki dostępne są z urządzeń należących do banku oraz sieci Planet Cash. Koszt wypłaty z pozostałych bankomatów to 5 zł. Za granicą możecie wypłacać gotówkę bez prowizji z bankomatów należących do grupy BNP Paribas oraz w ramach Global Alliance. Wpłaty gotówki we wpłatomatach banku są darmowe, zaś wpłata w oddziale wiąże się z kosztem równym 10 zł.

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej – bezwarunkowo,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz sieci Planet Cash,
 • 5 zł za wypłaty z pozostałych bankomatów,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach własnych (usługa jest obecnie wdrażana),
 • 0 zł za standardowe przelewy internetowe.

Szczegóły w taryfie opłat i prowizji.

 

Złóż wniosek o Konto Optymalne i odbierz nawet 400 zł premii

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów