Money Mania 10: do 560 zł premii za założenie Konta 360º w Banku Millennium + 1500 zł do zdobycia w konkursie dla uczestników promocji

Jakiś czas temu informowałem Was o starcie programu poleceń „Lubię to polecam” w Banku Millennium. Pod koniec wpisu zawarłem notkę z podpowiedzią, aby wstrzymać się z założeniem konta, bo niebawem może pojawić się coś lepszego. Dziś zapowiedź stała się faktem. Ruszyła kolejna duża akcja promocyjna Konta 360º w Banku Millennium. W ramach akcji Money Mania 10 możecie zdobyć 100 zł w gotówce za założenie konta oraz 100 zł w formie bonu do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Kolejne 360 zł otrzymacie w formie moneyback (2% za transakcje kartą debetową oraz 5% za transakcje BLIKIEM). W ramach akcji przygotowano również prosty konkurs, w którym czworo uczestników promocji odbierze bony o wartości 1500 zł także do wykorzystania w serwisie wakacje.pl. Co do samego Konta 360º, należy stwierdzić, iż jest to jeden z najlepszych rachunków osobistych na rynku. Po zapewnieniu wpływu na kwotę 1000 zł oraz wykonaniu minimum 1 transakcji bezgotówkowej kartą otrzymujecie bezpłatne prowadzenie konta, kartę debetową, wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz darmowy pakiet assistance (pakiet assistance jest darmowy przez rok). Po założeniu konta będziecie mogli skorzystać z rachunku oszczędnościowego Profit z oprocentowaniem 2,5% w skali roku (do 100.000 zł) oraz kwartalnej lokaty mobilnej również na 2,5% w skali roku (do 10.000 zł). 

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Zgodnie z regulaminem, z promocji nie mogą skorzystać:

klienci Banku, którzy mają zawartą umowę z Bankiem, dotyczącą świadczonych przez Bank usług i którzy są lub byli uprawnieni do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku w Banku po 01.04.2015 r.

Oznacza to, iż z promocji wykluczone są osoby, które po 1 kwietnia 2015 roku posiadały konto w Banku Millennium. Ponadto z akcji nie mogą skorzystać pracownicy organizatora (spółki Money.pl) oraz osoby posiadające wspólne konto z pracownikami organizatora. Szczegóły wykluczeń znajdziecie w regulaminie.

Niestety okres karencji nie jest krótki (ponad 2 lata). Jeśli nie macie możliwości skorzystania z tej promocji, odsyłam Was do promocji „Zyskaj 360 zł”, gdzie deadline ustawiony jest na 29 lutego 2016 roku oraz „Lubię to polecam”, gdzie wymagane jest nieposiadanie konta przez minimum 12 miesięcy wstecz.

 

Warunki uzyskania 100 zł premii oraz 100 zł w formie bonu na wakacje.pl

Jeśli spełnianie warunki uczestnictwa, zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać podstawowe dane takie jak imię, nazwisko oraz adres e-mail. Pamiętajcie, aby zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgody niezbędne do przeprowadzenia promocji. Jeżeli konto z premią będzie chciało założyć więcej osób z waszego komputera – każda z tych osób musi zarejestrować się na osobny, unikalny adres e-mail (dla pewności warto wyczyścić cookies, zmienić przeglądarkę lub wykorzystać tryb incognito). Po zarejestrowaniu się, otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym. Po jego kliknięciu zostaniecie przeniesieni do panelu promocji, gdzie znajdziecie przycisk „WYŚLIJ WNIOSEK”. Teraz już wystarczy złożyć właściwy wniosek o Konto 360° lub 360° Student. Pamiętajcie, aby podczas składania wniosku o konto wyrazić zgodę na:

 • przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych,
 • ujawnienie tajemnicy bankowej organizatorowi w celu przeprowadzenia promocji.

Osoby, które korzystały już z poprzednich promocji Money Mania nie muszą się ponownie rejestrować. Wystarczy, że po przejściu na dedykowaną stronę akcji zalogujecie się w panelu i złożycie promocyjny wniosek o konto.

 

Na rejestrację w promocji macie czas od 12 kwietnia 2017 roku do 28 maja 2017 roku. Natomiast podpisanie umowy musi nastąpić do 31 maja 2017 roku. Umowę możecie podpisać w obecności kuriera (oczywiście koszty wysyłki ponosi bank) lub w placówce banku. W tym drugim przypadku pamiętajcie, aby powiadomić pracownika placówki o korzystaniu z promocji. Niekiedy zdarza się, że pracownicy banków zasłaniając się „problemami technicznymi”, wypełniają wniosek na nowo. W ten sposób zostaniecie wyautowani z promocji, ponieważ będzie to standardowy wniosek. Zwróćcie również uwagę na ostateczny termin podpisania umowy. Składając wniosek na przykład 28 maja, kurier nie zdąży do Was dojechać do 31 maja, więc warto zostawić kilka dni w zapasie lub podpisać umowę w placówce. [aktualizacja: okazuje się, że dostarczenie umowy następuje ekspresowo. Składając wniosek danego dnia, kurier TNT będzie u Was już nazajutrz.]

 

Gdy konto będzie już aktywne wystarczy, że:

 • w przypadku Konta 360° – w czerwcu oraz lipcu 2017 roku zapewnicie wpływ na konto na minimum 1000 zł oraz wykonacie co najmniej jedną płatność bezgotówkową kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy), lub
 • w przypadku Konta 360° Student – w czerwcu oraz lipcu 2017 roku wykonacie co najmniej jedną transakcję bezgotówkową kartą/BLIKIEM na dowolną kwotę (w każdym z dwóch miesięcy).

Należy przyznać, iż warunki promocji są niezmiernie łatwe. Warto również dodać, iż transakcje bezgotówkowe mogą być wykonane zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

 

Aktywne konto należy utrzymać co najmniej do dnia wypłaty premii. Uważni czytelnicy spostrzegli zapewne, iż spełnienie warunków niezbędnych do uzyskania premii jednocześnie zwalnia z opłat za konto w wyżej wymienionych miesiącach.

Ostatnim krokiem ku otrzymaniu bonusów będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji. Na wypełnienie danych będziecie mieli czas do 31 lipca 2017 roku. Premia w formie przelewu na konto również zostanie wypłacona do 16 sierpnia 2017 roku, zaś bon o wartości 100 zł do wykorzystania w serwisie wakacje.pl będzie zawarty w mailu od organizatora.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

Kalendarium promocji:

 • Od 12 kwietnia do 28 maja 2017 – rejestrujecie się w promocji

 • Do 31 maja 2017 – podpisujecie umowę o konto wraz z kartą debetową

 • Czerwiec 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność

 • Lipiec 2017 – zasilacie konto na 1000 zł (Konto 360º) + 1 płatność

 • Do 31 lipca 2017 – wypełniacie dane do wypłaty premii

 • Do 16 sierpnia 2017 – otrzymujecie bonusy

 

360 zł w formie zwrotów za transakcje bezgotówkowe

Akcja Money Mania 10 łączy się z promocją „Zyskaj 360 zł”. Decydując się na otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student możecie otrzymać do 360 zł premii z tytułu zwrotu za płatności kartą debetową oraz poprzez aplikację BLIK. Promocja trwa przez 6 miesięcy od otwarcia konta. Do płatności bezgotówkowych zaliczają się tradycyjne płatności w punktach handlowo usługowych, jak i te wykonywane przez Internet. Zwrot jest liczony następująco:

 • 2% zwrotu za płatności kartą do konta – do 30 zł miesięcznie;
 • 5% zwrotu za płatności BLIK – do 30 zł miesięcznie.

 

Premia za dany miesiąc kalendarzowy, zgodnie z regulaminem będzie wypłacana po spełnieniu łącznie następujących warunków:

a) zaksięgowanie na koncie w danym miesiącu kalendarzowym przynajmniej jednej płatności kartą/BLIK,

b) w przypadku Konta 360º w wersji standardowej, zapewnienie w danym miesiącu kalendarzowym łącznych wpływów zewnętrznych na konto w kwocie nie niższej niż 1000 zł,

c) zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku.

 

Nagroda dodatkowa – 1500 zł w formie bonu na wakacje.pl

Organizator przygotował również prosty konkurs dla uczestników promocji. Aby wziąć w nim udział, wystarczy, że spełnicie warunki dla premii głównej, aktywujecie aplikację mobilną oraz wykonacie 5 transakcji BLIKIEM w każdym z dwóch miesięcy (w czerwcu oraz lipcu 2017 roku) na dowolną kwotę.

Spośród uczestników promocji, nagrodę otrzyma 90 (dziewięćdziesiąta), 180 (sto osiemdziesiąta), 270 (dwieście siedemdziesiąta) i 360 (trzysta sześćdziesiąta) osoba, biorąc pod uwagę datę aktywacji aplikacji mobilnej.

Regulamin realizacji bonów dostępny jest na stronie wakacje.pl/bony.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 560 zł premii

 

Konto 360º w Millennium Bank – charakterystyka

0 zł zł za prowadzenie konta,

0 zł zł za kartę do konta,

– 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i za granicą,

– 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez internet i mobilne,

– szeroka sieć placówek z obsługą kasową oraz dobra aplikacja mobilna.

Zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, obsługę karty oraz wypłaty z bankomatów obowiązuje w przypadku zapewnienia minimum 1000 zł wpływów miesięcznie na konto i minimum 1 płatności kartą do konta w miesiącu. Jeśli chodzi o wpływy może to być suma mniejszych kwot przelana na przykład z waszego rachunku w innym banku. Natomiast kwota płatności kartą jest dowolna.

Konto 360º Student (dla osób w wieku 18–26 lat, nie ma potrzeby bycia studentem) nie wymaga 1000 zł wpływu, prowadzenie konta jest bezwzględnie bezpłatne, jedyny wymóg to dowolna płatność kartą debetową.

W przypadku niespełnienia powyższych warunków, obowiązują opłaty w TOiP oraz Cenniku usług kartowych (między innymi prowadzenie konta – 8 zł, opłata za kartę debetową – 7 zł).

Zasady są proste, jeśli spełnicie warunki promocji – bank płaci Wam. W przeciwnym wypadku to Wy płacicie bankowi 🙂

Przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia konta możecie bezpłatnie korzystać z dodatku „Pakiet Bardzo Pomocny”. Po tym okresie opłata za pakiet to 4,98 zł miesięcznie. Pakiet ten jest klasycznym assistance, które zapewni Wam spokój w przypadku potrzeby skorzystania z pomocy medycznej lub technicznej. Sami zdecydujecie, czy chcecie wypróbować pakiet, czy też rezygnujecie z niego już podczas składania wniosku. Szczegóły pakietu pod linkiem.

 

Produkty oszczędnościowe

Wszyscy nowi klienci mogą skorzystać z lokaty mobilnej oprocentowanej na 2,25% lub 2,5% (przy wykorzystaniu modułu rozszerzonej rzeczywistości) w skali roku. Okres lokaty to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można na niej ulokować to przedział 500 – 10 000 zł. Drugim z polecanych produktów oszczędnościowych jest konto oszczędnościowe Profit oprocentowane na 2,5% w skali roku. Okres promocyjnego oprocentowania to 3 miesiące, zaś kwoty jakie można ulokować na rachunku to przedział 1000 – 100.000 zł. Nadwyżka oprocentowana jest na 1,7%. Po okresie promocji, konto oprocentowane jest według standardowych zasad.

 

Zarejestruj się w promocji i odbierz 560 zł premii

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów