fbpx

Opłacaj rachunki kartą płatniczą, BLIKIEM lub szybkim przelewem oraz odbierz 30 zł premii na start oraz do 300 zł ekstra w programie poleceń serwisu Moje Usługi należącego do grupy ING

 

Ta promocja została już zakończona

Sprawdź nową edycję promocji!

 

Serwis Moje Usługi to nowość na rynku wprowadzona przez jedną ze spółek z grupy ING. Dzięki niemu możliwe jest opłacanie rachunków w znacznie łatwiejszy i szybszy sposób niż za pośrednictwem tradycyjnej bankowości internetowej. Portal agreguje wszystkie miesięczne zobowiązania w jednym miejscu, dając jednocześnie możliwość efektywnego monitorowania i zarządzania cyklicznymi obciążeniami. Dodatkowy atut to fakt, że dostęp do tych możliwości otwarty jest na klientów wszystkich banków w Polsce. Oprócz tego, będziecie mogli zarobić 30 zł premii na start za rejestrację w usłudze oraz do 300 zł w ramach programu poleceń.

 

Moje usługi – co to?

Głównym atutem platformy Moje Usługi jest indywidualny dobór faktur i rachunków, które mają być obsługiwane przy pomocy serwisu. Dzięki temu, zarządzanie płatnościami za telefon, prąd, czynsz, czy gaz cechuje się dużą elastycznością. Bez przeszkód w zestawie cyklicznych płatności możecie umieścić także takie rachunki jak przedszkole, czy też zajęcia dodatkowe dla dzieci.

Dzięki przejrzystej formie strony, wszystkie kwoty do zrealizowania, jak i terminy wykonania, czytelnie umieszczone są na jednym, prostym w obsłudze ekranie. Co więcej, inteligentny system wyróżnia zbliżające się płatności, co czyni portal niezwykle przystępnym pod względem użytkowania. Każdy klient w dowolnej chwili ma więc możliwość zweryfikowania tego ile, za co i kiedy płaci, nie tracąc jednocześnie kontroli nad mieszającymi się płatnościami na koncie bankowym.

 

Jak to działa?

Zapewne czytając o tej innowacyjnej formie dokonywania płatności, zastanawiacie się jak to wszystko jest możliwe? Otóż platforma Moje Usługi w sposób automatyczny pobiera dane do przelewu. Bezpośrednie połączenie z Biurem Obsługi Klienta usługi, za którą rachunek ma zostać uregulowany, umożliwia w łatwy sposób cykliczne dokonywanie płatności. Nie ma zatem konieczności weryfikowania rachunków za każdym razem, ponieważ login i hasło wystarczy podać tylko raz. Wówczas opłaty zostaną zgromadzone w aplikacji i już nigdy nie spóźnicie się z płatnościami.

Kolejny atut stanowi fakt, że serwis Moje Usługi zaczytuje także dane zawarte w wiadomościach mailowych. Komunikaty z informacją o płatnościach, wraz ze wskazaniem kwoty, terminu płatności i numeru konta bankowego, mogą być opłacane bez czasochłonnej ingerencji klienta. Co więcej, dodanie dowolnego odbiorcy cyklicznego przelewu, zwalnia Was z obowiązku prowadzenia kalendarza płatności na lodówce 😉

 

Proste zarządzanie budżetem domowym – teraz to możliwe!

Aplikacja Moje Usługi to świetne rozwiązanie dla każdego, kto marzy o przystępnym narzędziu, ułatwiającym efektywną kontrolę nad domowymi wydatkami. Użytkownicy serwisu na bieżąco będą informowani o tym, kiedy, komu i co najważniejsze – ile należy zapłacić. Dzięki temu unikniecie spóźnień w przelewach, zaś terminowe płatności okażą się możliwe do zrobienia i to bez konieczności pamiętania o nich. Nie da się ukryć, że poszukiwanie poprzednich opłat w historii konta bankowego nie jest przyjemnym zadaniem, dlatego serwis Moje Usługi nieco ułatwi Wam ten proces.

Oszczędność czasu oraz zyskanie kontroli nad ponoszonymi wydatkami to najważniejsze pozytywne aspekty wynikające z nowości serwisu należącego do grupy ING. Wasz domowy budżet z pewnością zyska na efektywności. Jak pewnie się domyślacie nic nie jest za darmo. Standardowa opłata za przelew w ramach usługi kosztuje maksymalnie 0,89 zł. Pozytywem może być jednak fakt, iż swoje rachunki będziecie opłacać kartą lub BLIKIEM. W ten oto sposób części z Was uda się uniknąć opłat z tytułu użytkowania konta lub karty, ewentualnie uzyskać moneyback w ramach promocji, z których akurat korzystacie. Ponadto 0,89 zł za tak dużą wygodę również nie jest raczej zbyt wygórowaną ceną 🙂

Oficjalnym dostawcą technologii, dzięki której działa platforma Moje Usługi jest startup BillTech, natomiast funkcję operatora pełni spółka ING Usługi dla Biznesu, należąca do tej grupy kapitałowej, co ING Bank Śląski.

 

Jak zdobyć 30 zł na start oraz do 300 zł w programie poleceń?

Uczestnikiem promocji może być osoba, która na 1 miesiąc przed przystąpieniem do promocji nie była użytkownikiem platformy Moje Usługi. Aby uzyskać 30 zł premii na start zarejestrujcie się w serwisie korzystając z mojego dedykowanego kodu polecenia: WZQO-K2UN. Podczas rejestracji nie musicie podawać żadnych poufnych danych, czy też wysyłać skanu dowodu osobistego. Środki uzyskane z polecenia pojawią się na waszym koncie zaraz po aktywowaniu profilu. 

Środki w ramach programu poleceń przyznane będą po opłaceniu pierwszego rachunku w ramach serwisu Moje Usługi. Środki są zwracane na konto bankowe powiązane z metodą płatności (niezależnie czy płatności była wykonywana kartą płatniczą, BLIKIEM czy za pośrednictwem szybkiego transferu). Promocja obejmuje jedynie zweryfikowanych dostawców. Zaksięgowanie pieniędzy na koncie nie zajmie więcej niż 3 dni robocze. Program poleceń trwa od 14 listopada 2019 roku do odwołania!

 

 

Następnie to Wy sami będzie mogli polecać serwis swoim bliskim. W tym celu, po zalogowaniu w serwisie przejdźcie do zakładki Poleć znajomym. Tam też znajdziecie swój link polecający oraz będziecie mogli na bieżąco śledzić stan środków uzyskanych z poleceń. Oczywiście za każde skuteczne polecenie wasi znajomi również otrzymają środki na start. Łącznie możecie zdobyć do 300 zł. 

 

 

Więcej szczegółowych informacji o zasadach funkcjonowania serwisu, znajdziecie:

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów