ING Bank Śląski: 160 zł łatwej premii na start za założenie darmowego Konta Mobi (do 26 lat)

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

Po kolejnych edycjach akcji promocyjnych Konta Mobi, ING Bank Śląski postanowił powiększyć premię na start do 160 zł z dotychczasowych 140 zł. Oprócz tego zaszła jeszcze jedna bardzo pozytywna zmiana. Otóż okres karencji dla byłych klientów został skrócony o 3 miesiące, dzięki czemu wiele “osób oczekujących”, nareszcie będzie mogło zdobyć solidną premię. Tradycyjnie, z promocji możecie skorzystać bezkosztowo, ponieważ prowadzenie rachunku oraz utrzymanie karty debetowej jest bezwarunkowo darmowe dla osób do 26 lat. Wisienką na torcie jest konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Ogromną zaletą konta oszczędnościowego jest możliwość dokonywania nielimitowanych wpłat i wypłat bez żadnych kosztów. Co do technikaliów, Konto Mobi założycie w pełni online, składając wniosek chociażby na smartfonie oraz potwierdzając umowę przelewem weryfikacyjnym. ING Bank Śląski zapewnia dostęp do wszystkich mobilnych form płatności, takich jak BLIK, Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay czy wirtualna karta w technologii HCE. A jeśli macie więcej niż 26 lat, wówczas możecie skorzystać z promocji Konta z Lwem Direct, gdzie do zdobycia również jest 160 zł premii na start. Ponadto, w promocji regularnego inwestowania możecie zdobyć 200 zł premii ekstra.

Uczestnictwo w promocji

Promocja skierowana jest zarówno do całkiem nowych, jak i powracających klientów ING Banku Śląskiego. Mianowicie, akcja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały lub nie współposiadały któregokolwiek z kont osobistych oferowanych przez ING Bank Śląski (w opcjach Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student, Mobi, PRP) w okresie od 1 października 2018 roku do 31 grudnia 2019 roku. Warto zwrócić uwagę, iż w poprzedniej edycji promocji okres karencji ustawiony był na 1 lipca 2018 roku.

Jak założyć konto

Wniosek o promocyjne konto z premią 160 zł dostępny jest na dedykowanej stronie banku. Na złożenie wniosku w promocji macie czas od 1 stycznia 2020 roku do 31 marca 2020 roku. Oprócz Konta Mobi, należy również zawrzeć umowę o Otwarte Konto Oszczędnościowe (z promocyjnym oprocentowaniem 2,5% w skali roku) oraz o kartę płatniczą (ta na szczęście jest bezwarunkowo darmowa). Ponadto wyraźcie zgody handlowe i marketingowe.

Po wypełnieniu wniosku, umowę możecie finalizować na 3 sposoby:

 • za pośrednictwem przelewu weryfikacyjnego – w pełni online,
 • za pośrednictwem kuriera (zweryfikuje on waszą tożsamość, zaś umowa zostanie dosłana mailem),
 • poprzez zweryfikowanie danych w placówce banku.

Pamiętajcie, iż podczas składania wniosku należy załączyć skany/fotki dowodu osobistego, dlatego przygotujcie je sobie przed rozpoczęciem całego procesu. Przelew weryfikacyjny może zostać wykonany z następujących banków: Alior Bank, Bank Pocztowy, BNP Paribas, Pekao S.A., eurobank, mBank, Santander Bank (lista banków może się w międzyczasie ulegać zmianom).

Warunki otrzymania 160 zł premii

W przypadku niniejszej edycji promocji, premia ponownie podzielona jest na 3 części, odpowiednio na 100 zł, 30 zł oraz 30 zł. Pierwsze 100 zł otrzymacie pod warunkiem wykonania 10 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM na dowolną kwotę do 30 kwietnia 2020 roku. Płatności można wykonać zarówno w tradycyjnych punktach handlowo-usługowych (na przykład sklepy, stacje benzynowe, kina), jak i w Internecie. W tym momencie możecie poprzestać na podstawowej premii w wysokości 100 zł lub spróbować zwiększyć swoje dodatkowe dochody.

Kolejne dwie premie po 30 zł otrzymacie, jeśli również do 30 kwietnia 2020 roku:

 • zapewnicie co najmniej 3 płatności BLIKIEM za zakupy w Internecie (płatności te mogą być wykonane w ramach transakcji dotyczących 100 zł premii) oraz
 • wykonacie minimum 3 przelewy na telefon BLIK do dwóch różnych odbiorców (na różne numery telefonu), każdy na kwotę co najmniej 5 zł.

Wypłata premii

Wypłata premii nastąpi 15 maja 2020 roku. W chwili wypłaty premii należy posiadać aktywne konto osobiste, konto oszczędnościowe oraz kartę debetową. Nie jest to jednak jakiś wyczyn, ponieważ zarówno prowadzenie konta, jak i karta są bezwarunkowo darmowe. Premia zostanie wypłacona na Otwarte Konto Oszczędnościowe. Nagroda oczywiście zwolniona jest z opodatkowania.

Szczegóły w regulaminie promocji Konta Mobi.

Szczegóły Konta Mobi (dla osób w wieku do 26 lat)

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za użytkowanie karty debetowej – bezwarunkowo, 
 • 0 zł za wydanie karty typu zbliżak
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash,
 • 1 darmowa wypłata z obcych bankomatów, pozostałe 2,50 zł,
 • 0 zł za wypłaty BLIKIEM ze wszystkich bankomatów w Polsce, 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach w ramach cashback, 
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe i mobilne w PLN,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash,
 • dostęp do Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz BLIK.

Szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

200 zł za przetestowanie funkcji „regularne inwestowanie”

ING Bank Śląski ruszył z II edycją promocji “Inwestuj na przyszłość i zyskaj nawet 200 zł”, w której do zdobycia jest 100 zł, a nawet 200 zł premii. Warunkiem uzyskania bonusu jest przetestowanie funkcji regularnego inwestowania w dowolny fundusz inwestycyjny dostępny na platformie ING lub w ramach konta IKE. Promocja ma bardzo korzystną formę, ponieważ wartość bonusu nie jest uzależniona jest od wysokości waszych regularnych wpłat do funduszu (już nawet minimalne wpłaty pozwalają na odbiór premii). ING nie narzuca również, w co konkretnie należy zainwestować, zatem możecie wybrać przykładowo któryś z funduszy zaklasyfikowanych do funduszy o bardzo niskim ryzyku.

Szczegóły w artykule 200 zł premii w promocji regularnego inwestowania.

Konto oszczędnościowe na 2,5% w skali roku

W ramach Otwartego Konta Oszczędnościowego możecie ulokować środki na 2,5% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Preferencyjne oprocentowanie będzie obowiązywało przez 4 pierwsze miesiące od momentu otwarcia OKO. Później oprocentowanie będzie naliczane już według standardowej stawki. Na chwilę obecną jest to 0,7% w skali roku. Identyczne oprocentowanie obowiązuje od początku dla nadwyżki ponad 100.000 zł. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe. Ponadto wpłaty i wypłaty środków w ramach z/na konto osobiste są darmowe bez żadnych limitów.

Szczegóły w tabeli oprocentowania.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów