fbpx

mKonto Intensive od mBanku: 450 zł premii na start, zwolnienie z opłat za konto oraz 4000 punktów Priceless Specials z kartą kredytową

W mBanku trwa ciekawa promocja pozwalająca w relatywnie łatwy sposób zdobyć 450 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z konta. Co ciekawe, tym razem promowanym produktem nie jest konto w wersji Standard, ani nawet w wersji Plus, lecz mKonto Intensive. Docelowo konto to skierowane jest do nieco bardziej zamożnych klientów. W rzeczywistości prawda jest taka, iż może je założyć każdy, a dodatkowo przez 6 miesięcy będziecie zwolnieni z wszelkich opłat. W pakiecie otrzymacie między innymi usługę concierge, priorytetową obsługę na mLinii, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 3 bezpłatne przelewy ekspresowe, czy też darmową kartę wielowalutową bez prowizji za przewalutowanie oraz z korzystnymi kursami VISY. Po założeniu mKonta Intensive otrzymacie również dostęp do cyklicznych promocji w ramach tak zwanych mOkazji. Przykładowo obecnie możecie skorzystać z promocji NJU Mobile gwarantującej 75 zł premii za podpisanie umowy. Do waszej dyspozycji będzie również karta kredytowa World Mastercard Intensive zapewniająca 4000 punktów Priceless Specials na start oraz 20% zniżki na ubezpieczenie OC w AXA. Na deser – 20 zł łatwej premii z Apple Pay.

 

 

Kto może zostać uczestnikiem promocji

Z promocji „Intensywnie do celu” mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku. Status nowego klienta weryfikowany jest według daty 1 stycznia 2016 roku. Zgodnie z regulaminem, Nowy klient to:

osoba, którą począwszy od 01.01.2016 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:

a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
b. rachunku oszczędnościowego

o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017.

Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.

 

Jeśli spełniacie powyższe warunki, złóżcie wniosek o konto na dedykowanej stronie promocji. Oprócz konta zawnioskujcie również o wydanie karty debetowej oraz konto oszczędnościowe Moje cele (należy zazanczyć odpowiedni checkbox podczas składania wniosku). Do wyboru macie wielowalutową kartę Visa Świat Intensive lub jedną z kart klasycznych: Visa Intensive, bądź Mastercard Intensive. 

Promocja trwa do 31 sierpnia 2018 roku. Umowę możecie podpisać w obecności kuriera (dopuszczalne jest podanie adresu innego niż adres zamieszkania, na przykład miejsca pracy lub szkoły), bądź w placówce banku (w tym przypadku musicie uważać, aby pracownik nie wygenerował umowy na nowo, co spowoduje, iż wypadniecie z promocji).

 

Warunki uzyskania 150 zł premii za płatności

Premia za transakcje kartą/BLIKIEM rozłożona jest na pięć miesięcznych transz. Aby zdobyć 30 zł w danym miesiącu należy wykonać 15 płatności bezgotówkowych kartą debetową lub BLIKIEM na dowolną kwotę. Jeśli natomiast wykonacie od 10 do 14 transakcji, wówczas otrzymacie 20 zł, zaś w przypadku wykonania od 5 do 9 płatności, wasz miesięczny bonus wyniesie 10 zł. Kwota płatności jest dowolna, bank stosuje jednak wykluczenie przedmiotowe, a mianowicie transakcje internetowe. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy. Przykładowo podpisując umowę w sierpniu, płatności należy wykonać od września 2018 roku do lutego 2019 roku, zaś premie będą się pojawiać na waszych kontach od października 2018 roku do marca 2019 roku. 

W celu wypłaty premii musicie spełnić jeszcze dwa dodatkowe warunki w danym miesiącu:

  • zapewnić wpływy na konto na łączną kwotę minimum 7000 zł,
  • co najmniej 1 raz zalogować się do aplikacji mobilnej banku.

Wpływy na 7000 zł mogą pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Wykluczone są jedynie wpływy wewnętrzne z waszego innego konta prowadzonego w ramach mBanku. Po zapewnieniu wpływów, środki możecie od razu przelać z powrotem (na przykład darmowym przelewem natychmiastowym). Dla potrzeb promocji wystarczy samo ich zaksięgowanie na koncie.

 

300 zł premii za regularne wpływy na rachunek Moje cele

Kolejne 300 zł otrzymacie w formie sześciu miesięcznych bonusów po 50 zł każdy. Aby zdobyć premię za dany miesiąc należy zapewnić wpływ na rachunek Moje cele w kwocie co najmniej 200 zł. Spełnianie warunków promocji należy rozpocząć od kolejnego pełnego miesiąca po podpisaniu umowy. Warunkiem wypłaty premii (w kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji) jest niewypłacanie środków z konta Moje cele.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca (domyślnie jest to 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca). W ten właśnie sposób spełnicie warunki promocji. Oprocentowanie konta nie powala na kolana, ponieważ wynosi jedynie 1% w skali roku, ale lepsze to niż nic.

Szczegóły w regulaminie promocji „Intensywnie do celu”.

 

Złóż wniosek o mKonto Intensive

 

Szczegóły mKonta Intensive

W ramach promocji otrzymujecie dodatkowo 6 pełnych miesięcy darmowego prowadzenia konta bez żadnych warunków oraz zwolnienie z opłaty za kartę Visa Świat Intensive, o ile zawnioskujecie o nią razem z mKontem Intensive na jednym wniosku. W standardzie otrzymujecie za 0 zł również wszystkie bankomaty w Polsce i na świecie, wpłaty we wpłatomatach, przelewy internetowe Elixir oraz 3 przelewy natychmiastowe. Po upływie 6 miesięcy, konto będzie prowadzone na następujących warunkach:

  • 0 zł za prowadzenie konta w przypadku zapewnienia sumy wpływów na kwotę co najmniej 7000 zł lub jeśli średnie saldo aktywów w mBanku wyniesie minimum 100.000 zł; w przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie 49,50 zł,
  • 0 zł za kartę do Visa Intensive lub Mastercard Intensive, bądź 10 zł za kartę Visa Świat Intensive,
  • szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

 

Dodatkowe produkty

Po wejściu do świata intensive, będziecie mogli wyrobić kartę kredytową World Mastercard Intensive. Na start otrzymacie 4000 punktów Priceless Specials. Będziecie mogli je wymienić przykładowo na 5 biletów do Cinema City lub vouchery o wartości 60 zł. Dodatkowo w ramach promocji nie zapłacicie za wydanie karty oraz jej użytkowanie w pierwszym roku.

Drugim benefitem będzie 20% zniżki na ubezpieczenie OC w AXA, kupione za pośrednictwem serwisu transakcyjnego mBanku lub infolinii AXA.

Szczegóły:

 

Złóż wniosek o mKonto Intensive

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów