fbpx

mBank: załóż mKonto Intensive i odbierz nawet 300 zł premii + pakiet Allegro Smart! o wartości 49 zł

Trwa do:
21 marca 2021

Oprócz opisywanej niedawno promocji eKonta osobistego od mBanku, dostępna jest również promocja rachunku „z wyższej półki”, a mianowicie mKonta Intensive. W tym przypadku, nagroda również jest z wyższej półki. Mianowicie, za samo podpisanie umowy w placówce, od ręki odbierzecie dwie karty podarunkowe, każda o wartości 100 zł (do wyboru Rossmann, Biedronka, Orlen lub Decathlon – dostępność zależy od danej placówki). Razem daje to 200 zł premii bez żadnego wysiłku. Oprócz tego, korzystając aktywnie z konta, możecie jeszcze zdobyć kartę podarunkową Allegro o wartości 100 zł oraz 12-miesięczny pakiet Allegro Smart! o wartości 49 zł. Pakiet ten zapewnia bezpłatne dostawy, między innymi do paczkomatów, sklepów Żabka, czy za pośrednictwem kuriera. Warto się jednak pospieszyć. Akcja potrwa wyłącznie do 21 marca 2021 roku. Domyślnie mKonto Intensive skierowane jest do nieco bardziej zamożnych klientów. W rzeczywistości może je założyć każdy, a po spełnieniu prostych warunków, konto będzie w pełni darmowe. W pakiecie otrzymacie między innymi usługę concierge, priorytetową obsługę na mLinii, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, czy też 3 bezpłatne przelewy ekspresowe.

Karty podarunkowe o wartości 100 zł

Zaczniemy nietypowo, bo od premii „ekstra”. Z tej promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2017 roku (jest to standardowy okres karencji dla promocji mBanku).

W przypadku mKonta Intensive otrzymacie dwie karty podarunkowe. Jak zatem zdobyć premię? Na początek złóżcie wniosek używając dedykowanej strony promocji. Co ciekawe, aby zdobyć bonus należy złożyć wniosek online, a następnie podpisać umowę… w placówce banku. Lista placówek biorących udział w promocji dostępna jest pod tym linkiem. Jako, że każda placówka w danej chwili może mieć ograniczoną dostępność niektórych nagród, warto zatelefonować do wybranej placówki, jeszcze przed złożeniem wniosku. W ten sposób upewnicie się, czy nagroda, która najbardziej Was interesuje, jest aktualnie dostępna. Jeśli nie – warto spróbować w innym oddziale. Numery telefonów do placówek znajdziecie tutaj. Natomiast wybór konkretnej placówki odbywa się na końcu wniosku, o patrzcie sami:

mKonto Intensive – wybór placówki.

Pamiętajcie, aby podczas wizyty w placówce, pracownik nie wpadł na pomysł wypełniania wniosku na nowo (na standardowych warunkach), co spowoduje, iż wypadniecie z promocji. Najlepiej po złożeniu wniosku zapiszcie sobie jego numer (znajdziecie go w wiadomości e-mail, zaczyna się od liter RAC) i porównajcie go później z wnioskiem w placówce.

Jedyny warunek promocji z prezentem ekstra to podpisanie umowy. Nagrodę odbierzecie w placówce do rąk własnych 🙂 Swój udział w promocji możecie zakończyć na tym etapie (inkasując 200 zł) lub powalczyć o kolejne nagrody, czyli kartę podarunkową Allegro na 100 zł oraz pakiet Allegro Smart!

Promocja nie ma osobnego regulaminu, a jedynie notkę na dole strony promocji. Jeszcze raz przypominam, umowę należy podpisać do 21 marca 2021 roku.

Warunki promocji – Allegro

W przypadku tej promocji, warunkiem udziału również jest nieposiadanie po 1 stycznia 2017 roku rachunku osobistego lub rachunku oszczędnościowego w mBanku. Posiadanie innego produktu w wymienionym okresie (przykładowo samej karty kredytowej lub pożyczki) oczywiście umożliwia wzięcie udziału w niniejszej promocji.


Aby zdobyć pakiet Allegro Smart! o wartości 49 zł, w pierwszym pełnym miesiącu kalendarzowym po założeniu konta, wykonajcie transakcje bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę 1500 zł.

Natomiast, w celu zdobycia karty podarunkowej Allegro o wartości 100 zł, w trzech kolejnych miesiącach (w każdym miesiącu z osobna) wykonajcie transakcje bezgotówkowe kartą debetową i/lub BLIKIEM na łączną kwotę 1500 zł.

Przykład

Zakładając konto w marcu 2021 roku i wykonując transakcje na 1500 zł w kwietniu 2021 roku – pakiet Allegro Smart! otrzymacie w serwisie transakcyjnym do końca maja 2021 roku. Następnie w miesiącach od maja do lipca 2021 roku wykonajcie w każdym miesiącu płatności na sumę 1500 zł, a kartę podarunkową Allegro otrzymacie w serwisie transakcyjnym do końca sierpnia 2021 roku.

Zarówno kod na pakiet Allegro Smart!, jak i kartę podarunkową należy odebrać w ciągu 3 miesięcy od przyznania danej nagrody. W obu przypadkach ważność kodów upływa 31 grudnia 2021 roku. Do tego momentu należy je wykorzystać (aktywować pakiet oraz zrobić zakupy z wykorzystaniem karty podarunkowej).

Szczegóły w regulaminie promocji mKonto Intensive.

Szczegóły – mKonto Intensive

Prowadzenie mKonta Intensive będzie dla Was darmowe w przypadku zapewnienia sumy wpływów na kwotę co najmniej 7000 zł lub jeśli średnie saldo aktywów w mBanku wyniesie minimum 100.000 zł. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie aż 49,50 zł. Jako, że wymagana kwota to suma wpływów, kilka mniejszych przelewów sumujących się do kwoty 7000 zł zapewni Wam zwolnienie z opłaty za konto. Później środki można przelać z powrotem na swoje konto w innym banku.

Pozostałe cechy mKonta Intensive to:

  • 0 zł za kartę debetową Mastercard Intensive,
  • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet, Planet Cash lub Cashline,
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku,
  • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
  • 0 zł za 3 pierwsze przelewy ekspresowe w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 5 zł),
  • dostęp do BLIK, Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów