fbpx

Mix promocji od BZ WBK: program „Polecam mój bank”, 300 zł premii za wpływy wynagrodzenia, 2,7% w skali roku na koncie systematycznym

BZ WBK to jeden z najaktywniejszych banków pod względem organizowania korzystnych akcji promocyjnych. W ramach najnowszego „mixu promocji”, zarówno nowi, jak i obecni klienci BZ WBK mogą zdobyć 300 zł premii za wpływy wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę (lub innych świadczeń), oszczędzać środki na 2,7% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł na Koncie Systematycznym oraz uzyskać 150 zł premii za założenie konta, a także 100 zł za skutecznie polecenie oferty swoim bliskim. Osoby polecone mogą natomiast odebrać aż 150 zł premii oraz skorzystać z mixu promocji, o którym szczegółowo opowiem w dzisiejszym artykule.

 

 

Promocja „300 zł za wynagrodzenie”

Uczestnikiem promocji „300 zł za wynagrodzenie” może być osoba, która od 1 stycznia 2018 roku nie otrzymywała wynagrodzenia na jakiekolwiek konto osobiste w BZ WBK.

Aby wziąć udział w promocji należy w okresie od 16 kwietnia 2018 roku do 30 września 2018 roku posiadać Konto Jakie Chcę lub Konto VIP wraz z kartą debetową. W ramach promocji dopuszczalna jest również zmiana pakietu konta (na przykład z Konta Godnego Polecenia lub Konta 123) na Konto Jakie Chcę lub Konto VIP, bądź po prostu założenie nowego konta wraz z kartą debetową (na przykład w ramach programu poleceń, za co otrzymacie 150 zł na start). Dodatkowym wymogiem jest posiadanie lub podpisanie umowy o dostęp do bankowości online.

 

Jeśli spełniacie warunki uczestnictwa, wówczas w okresie do 30 września 2018 roku złóżcie dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na konto. Możecie to zrobić poprzez infolinię lub w bankowości online. Następnie, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po złożeniu dyspozycji (zatem w miesiącu złożenia dyspozycji lub w ciągu dwóch kolejnych miesięcy kalendarzowych) zapewnijcie wpływy na co najmniej 1500 zł. Przykładowo, składając dyspozycję w czerwcu, pierwszy premiowany wpływ powinien zostać zaksięgowany w czerwcu, lipcu lub w sierpniu.

 

Krótka instrukcja jak złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę:

  • po zalogowaniu do bankowości internetowej wchodzicie w zakładkę Twoje sprawy,
  • następnie w sekcji Twoje Produkty wybieracie Konta, a w kolejnym kroku Przenieś do nas wynagrodzenie,
  • formularz możecie wypełnić samodzielnie lub z pomocą konsultanta.

 

Nagroda będzie wypłacana przez 6 kolejnych miesięcy, począwszy od miesiąca pierwszego wpływu. Pojedyncza wartość premii to 50 zł. Bonusy wypłacane będą do końca kolejnego miesiąca. Maksymalnie możecie zatem zdobyć 300 zł nieopodatkowanej premii. Jeśli w którymś miesiącu nie uda Wam się zapewnić stosownego wpływu, nadal będziecie w promocji.

Uczestnik, który nie spełni warunków promocji i nie otrzymał w jednym z miesięcy nagrody może otrzymać nagrodę w kolejnym miesiącu…

 

No dobrze, ale w jaki sposób definiowane jest pojęcie wynagrodzenia na potrzeby niniejszej promocji? Otóż zgodnie z regulaminem jest to:

jednorazowy wpływ na konto w wysokości min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia, renty, emerytury świadczenia ZUS / KRUS /lub od innego świadczeniodawcy z siedzibą na terenie Polski. Nie będą brane pod uwagę przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpływy własne w oddziałach lub wpłatomatach banku.

 

Szczegóły – regulamin promocji “300 zł za wynagrodzenie”.

 

Promocja „Konto Systematyczne z bonusem”

W ramach promocji Konto Systematyczne z bonusem, BZ WBK oferuje preferencyjne oprocentowanie rachunku oszczędnościowego na poziomie 2,7% w skali roku. Oprocentowanie będzie obowiązywało w miesiącu zawarcia umowy o Konto Systematyczne oraz w kolejnych miesiącach aż do 29 września 2018 roku. Wniosek o konto możecie złożyć z poziomu bankowości elektronicznej. Jedna osoba może założyć do 5 rachunków Konto Systematyczne.

Zgodnie z regulaminem promocji, preferencyjne oprocentowanie będzie naliczane w przypadku uruchomienia funkcji automatycznego oszczędzania. Jest to nic innego jak zlecenie stałe w ramach którego comiesięcznie pobierana jest ustalona kwota z Konta Jakie Chcę lub Konta VIP. Kwota w ramach automatycznego oszczędzania może mieć dowolną wartość, zaś Konto Systematyczne możecie również zasilić tradycyjnym przelewem, przykładowo na maksymalną kwotę 20.000 zł.

 

Z preferencyjnego oprocentowania mogą również skorzystać osoby, które otworzyły Konto Systematyczne przed startem promocji. Jeśli na dzień 30 marca 2018 roku spełniliście warunki automatycznego oszczędzania, wówczas promocyjne oprocentowanie będzie Was obowiązywało od startu promocji, czyli od 19 kwietnia 2018 roku. Natomiast bez spełnienia warunku na dzień 30 marca 2018 roku, promocja obejmie Was od kolejnego miesiąca po spełnieniu warunku automatycznego oszczędzania.

 

Szczegóły – regulamin promocji “Konto Systematyczne z bonusem”.

 

Promocja „Polecam mój bank”

Poleconymi (czyli osobami, które otrzymają 150 zł za założenie konta) mogą być osoby, które nie posiadają konta i karty debetowej w BZ WBK od 1 grudnia 2017 roku. Poza tym warunkiem uczestnictwa jest podanie aktualnego numeru telefonu do kontaktu z bankiem oraz wyrażenie:

  • zgody na ujawnienie tajemnicy bankowej w zakresie realizacji promocji,
  • zgody na przetwarzanie danych w celach marketingowych,
  • zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną.

 

Wniosek o promocyjne konto wraz z kartą debetową (lub mobilną kartą debetową) możecie złożyć w placówce banku, na infolinii lub na dedykowanej stronie mixu promocji (na samym dole: Otwórz konto w promocji). W tym ostatnim przypadku, umowę możecie zawrzeć za pośrednictwem kuriera, przelewu weryfikacyjnego lub w rozmowie wideo z doradcą. W każdym przypadku należy podać kod polecenia osoby, która bierze udział w promocji. Kod możecie uzyskać od kogoś bliskiego lub użyć mojego kodu: 1008552568. Poniżej screen z wniosku obrazujący w którym miejscu należy wpisać kod polecenia:

 

 

Teraz przejdźmy do kwestii, w jaki sposób zdobyć 150 zł premii dla osoby poleconej. Otóż bonus podzielony jest na dwie części. Pierwsze 50 zł otrzymacie, jeśli do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonacie płatności kartą debetową, kartą mobilną lub BLIKIEM na łączną kwotę co najmniej 200 zł.  Przez płatność rozumie się zarówno transakcje w tradycyjnych punktach sprzedaży (sklepy, stacje benzynowe itd) jak i w Internecie (allegro, sklepy internetowe, zakup biletów etc). Dodatkowym warunkiem jest minimum jedno logowanie do bankowości elektronicznej lub mobilnej.

Kolejne 100 zł otrzymacie w przypadku zapewnienia jednorazowego wpływu z tytułu wynagrodzenia, renty lub emerytury na kwotę co najmniej 1000 zł w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych liczonych od momentu podpisania umowy. Zgodnie z regulaminem należy złożyć dyspozycję przekazywania środków z tytułu wynagrodzenia / emerytury / renty. Takową dyspozycję możecie złożyć w oddziale, na infolinii lub bezpośrednio u pracodawcy. Jeśli wasze wynagrodzenie wynosi co najmniej 1500 zł, wówczas przy okazji spełnicie warunki dla promocji „300 zł za wynagrodzenie”.

 

Przyszedł czas, aby przeanalizować w jaki sposób będzie przyznawany bonus dla osoby polecającej, czyli 100 zł za każde skuteczne polecenie konta. Polecającym może być posiadacz konta osobistego w BZ WBK wraz z dostępem do bankowości elektronicznej oraz aplikacji mobilnej. Aby móc polecać konta musicie wygenerować swój kod polecenia w zakładce “Polecaj Bank” (oczywiście po wcześniejszym zalogowaniu do bankowości online). Dodatkowym wymogiem jest wyrażenie zgód marketingowych i handlowych oraz podanie numeru kontaktowego z bankiem. Teraz pozostaje już tylko przekazywanie kodu poleceń swoim bliskim. Jeśli będą oni grzecznie spełniać warunki promocji, bank będzie wypłacał Wam premie do końca trzeciego miesiąca liczonego od miesiąca otwarcia konta.

 

BZ WBK przygotował również nagrody dodatkowe dla najaktywniejszych polecających, odpowiednio 3000 zł, 2000 zł oraz 1000 zł. Nagrody będą przyznawane w dwóch rundach, za okres od 9 marca do 31 maja 2018 roku oraz za okres od 1 czerwca do 31 sierpnia 2018 roku. Nagrody dodatkowe będą wypłacane odpowiednio do 31 lipca 2018 roku oraz do 31 października 2018 roku.

Szczegóły –  regulamin promocji „Polecam mój bank”.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w mixie promocji

 

            Szczegóły Konta Jakie Chcę

W przypadku Konta Jakie Chcę, prowadzenie rachunku, smsKody oraz przelewy internetowe są bezwarunkowo darmowe. Jeśli chodzi o kartę debetową, domyślnie ustawiona jest stała opłata w wysokości 3 zł. BZ WBK umożliwia jednak wybór jednego z dwóch wariantów pozwalających na uniknięcie opłaty za kartę. W pierwszym z nich, opłaty możecie uniknąć pod warunkiem wykonania 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. W drugim wariancie zwolnienie z pobierania opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu płatności na sumę 500 zł. W przypadku niespełnienia wymienionych warunków, opłata za kartę wyniesie 5 zł. Zmiana sposobu pobierania opłat za kartę dostępna jest po zalogowaniu w ramach bankowości elektronicznej w zakładce Bankomaty i opłaty, a następnie w sekcji Opłata za kartę.

Co do bankomatów, bez prowizji wypłacicie gotówkę z urządzeń należących do BZ WBK. Wypłata z pozostałych bankomatów w Polsce wiąże się z kosztem wynoszącym 5 zł (opłata nie jest pobierana od osób w wieku do 26 lat lub bez względu na wiek, gdy gotówkę wypłacacie BLIKIEM ). Możecie również wykupić pakiet abonamentowy uprawniający do nielimitowanych wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce za 0 zł. Koszt takiego pakietu to 7 zł.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji oraz w interaktywnej taryfie opłat i prowizji.

 

Po założeniu konta możecie skorzystać z lokaty mobilnej z oprocentowaniem 2,5% w skali roku. Okres lokaty to 4 miesiące. Na lokacie mobilnej możecie zdeponować od 1000 zł do 20.000 zł.

Do waszej dyspozycji będzie również mobilne konto oszczędnościowe na 2,7% w skali roku dla kwoty do 100.000 zł. Oprocentowanie będzie gwarantowane do końca lipca 2018 roku. Więcej na temat konta oszczędnościowego w osobnym artykule.

 

Dodatkowym benefitem w przypadku Konta Jakie Chcę jest zwrot 1% wartości opłacanych rachunków za prąd, gaz, telefon, Internet i telewizję. Maksymalnie możecie w ten sposób zdobyć do 25 zł zwrotu miesięcznie. W celu otrzymywania zwrotów, należy udać się do dowolnej placówki banku (już po otwarciu konta), by potwierdzić opłacane faktury. Później wystarczy już tylko opłacać rachunki standardowymi przelewami przez Internet.

 

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę w mixie promocji

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów