fbpx

Bank Millennium: nawet 500 zł w promocji rachunku Mój Biznes

Trwa do:
29 października 2020

Bank Millennium, oprócz 290 zł w prowadzonej równolegle akcji Konta 360º i 300 zł w promocji karty kredytowej, postanowił skusić swoją ofertą także przedsiębiorców, dla których przygotował akcję specjalną. W ramach promocji Konta Mój Biznes, możecie zgarnąć aż 500 zł premii, podzielonej (tradycyjnie) na dwie części. 200 zł będzie Wasze, jeśli otworzycie promocyjny rachunek i zaczniecie z niego korzystać, wykonując 3 przelewy do ZUS oraz zapewniając wpływy na rachunek w wysokości co najmniej 1000 zł. Druga część nagrody w wysokości 300 zł trafi na Wasze konto, jeśli podpiszecie z bankiem umowę o terminal płatniczy i za jego pośrednictwem pobierzecie od klientów co najmniej 1000 zł.

Kto może wziąć udział w promocji

Promocja skierowana jest do przedsiębiorców, prowadzących swoją firmę w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej, zarejestrowanej w CEIDG.

Oprócz tego bank stosuje dwa wyłączenia. Pierwsze jest dość standardowe, ponieważ z akcji wykluczone są osoby, które są lub były stroną umowy o jakikolwiek produkt Banku Millennium lub którejkolwiek ze spółek grupy Banku Millennium jako przedsiębiorca w ciągu ostatniego roku (licząc od dnia zawarcia umowy). Posiadając konto osobiste lub jakikolwiek inny produkt przeznaczony dla osób indywidualnych śmiało możecie skorzystać z niniejszej promocji. Ba, możecie najpierw otworzyć konto osobiste z 290 zł premii na start, by później w systemie Millenet wyklikać konto firmowe.

Druga z wykluczonych grup, to osoby, które otworzyły Konto 360° lub Konto 360° Student, pobierając premię, a następnie rozwiązały umowę i zamknęły rachunek. Prawdopodobnie bank chce w ten sposób pokazać, że najbardziej ceni sobie klientów lojalnych i to takim należy się specjalne traktowanie. 🙂 

Oczywiście to nie wyklucza Was z możliwości założenia konta Mój Biznes. Musicie jednak liczyć się z tym, że nie zostaniecie wtedy nagrodzeni premią. 

Jak założyć konto Mój Biznes

Konto Mój Biznes możecie teraz otworzyć na 3 sposoby:

 • za pomocą bankowości elektronicznej Millenet,
 • poprzez aplikację mobilną banku,
 • wypełniając formularz zgłoszeniowy na dedykowanej stronie promocji

Ostatnia z dostępnych możliwości będzie wymagała udania się do placówki banku w celu podpisania umowy.

Jak założyć Konto Mój Biznes przez bankowość internetową

Wniosek o Konto Mój Biznes dostępny jest z poziomu bankowości elektronicznej (zakładka Oferta, sekcja Konta, a następnie Nowe konto firmowe). Aby uzyskać do niej dostęp, należy najpierw posiadać konto osobiste. To zaś możecie otworzyć w promocji Konta 360º z 290 zł premii.

Jeśli zaś nie interesuje Was konto osobiste, wówczas złóżcie wniosek o konto firmowe bezpośrednio z podstrony banku.

Pamiętajcie o wyrażeniu zgody na kontakt!

Biorąc udział w promocji konta firmowego, pamiętajcie o wyrażeniu zgód na:

 • przetwarzanie przez Bank Millennium danych kontaktowych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z Bankiem Millennium,
 • otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne oraz 
 • otrzymywanie informacji handlowych przez telefon.

Ponadto wyrażonych zgód nie należy odwoływać do momentu wypłaty premii, czyli do 26 lutego 2021 roku. Na złożenie wniosku macie czas do 29 października 2020 roku (chyba, że limit 1000 wniosków wyczerpie się wcześniej – organizator poinformuje o tym fakcie za pomocą strony promocyjnej). Podpisanie umowy w banku, w przypadku zakładania konta przez stronę promocyjną (gdy nie posiadacie rachunku osobistego), powinno nastąpić najpóźniej 6 listopada 2020 roku.

Jak zdobyć 200 zł na start

Zgarnięcie pierwszej części premii nie powinno sprawić Wam żadnego kłopotu. W tym celu powinniście spełnić łącznie dwa warunki:

 • w trzech następujących po sobie miesiącach – listopadzie, grudniu (2020 roku) i styczniu (2021 roku) – powinniście wykonać przelew do ZUS w wysokości co najmniej 250 zł,
 • w każdym z wymienionych miesięcy otrzymać wpływ na konto w wysokości minimum 1000 zł.

Warto pamiętać: wpływy na konto muszą pochodzić spoza Banku Millennium. Zatem przelew z waszego konta osobistego lub firmowego, prowadzonego przez inny bank – bez problemu zapewni spełnienie warunków promocji. Jako, że kwota przelewu do ZUS-u została ustalona na 250 zł, z promocji mogą skorzystać nawet opłacający preferencyjne składki ZUS lub korzystające z Ulgi na start.

Warunki powinniście spełnić bezwzględnie w każdym z wymienionych miesięcy. Jeśli nie uda się Wam tego zrobić w którymkolwiek miesiącu, premia niestety przepadnie.

300 zł za terminal

Jeśli prowadzony przez Was biznes wymaga posiadania terminala płatniczego, możecie upiec dwie pieczenie na jednym ogniu: podpisać umowę najmu i zgarnąć przy okazji drugą, większą część premii w wysokości 300 zł. 

W tym celu powinniście udać się do placówki banku w celu sfinalizowania umowy, a następnie dopilnować, by do 31 stycznia 2021 roku Wasz terminal PayTel “zarobił” przynajmniej 1000 zł. Mowa oczywiście o wpływach na konto firmowe z tytułu transakcji bezgotówkowych.

Pamiętajcie również o 15-miesięcznym zwolnieniu z opłat za terminal w ramach promocji Polski Bezgotówkowej i Banku Millennium 🙂

Wypłata premii

Obie części premii trafią na Wasze konto najpóźniej 26 lutego 2021 roku. Do tego czasu rachunek musi pozostać aktywny, a wymienione zgody “odhaczone”. Premia wypłacana jest w formie gotówki, więc z pieniędzmi będziecie mogli zrobić co tylko sobie wymarzycie.

Szczegóły znajdziecie w regulaminie promocji.

Konto Mój Biznes i karta Visa Mój Biznes – opłaty

 • 0 zł za prowadzenie konta pod warunkiem zapewnienia wpływów zewnętrznych na łączną kwotę co najmniej 1000 zł lub wykonania przelewu do ZUS-u lub Urzędu Skarbowego (na dowolną kwotę), w przeciwnym razie opłata wyniesie 15 zł,
 • 0 zł za obsługę karty debetowej VISA Mój Biznes pod warunkiem wykonania płatności bezgotówkowych na kwotę co najmniej 300 zł, w przeciwnym wypadku opłata za kartę to 7 zł,
 • 0 zł za pakiet 20 przelewów internetowych, każdy kolejny kosztuje 1 zł,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów Banku Millennium,
 • szczegóły: Cennik usług dla przedsiębiorców

Kwestie podatkowe

Nic nie stoi na przeszkodzie, by przedsiębiorcy mieli kilka kont firmowych. Takie rozwiązanie na pewno usprawnia przesyłanie pieniędzy i zapewnia lepszą płynność finansową. Niestety rachunki biznesowe różnią się nieco od tych dedykowanych osobom fizycznym. Przedsiębiorca, brnąc przez gąszcz biurokracji, nie może zapomnieć o samodzielnym opodatkowaniu dochodu z tytułu uzyskanych premii. 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów