fbpx

Program poleceń NJU Mobile, czyli zestaw gadżetów dla polecającego i poleconego za przeniesienie numeru z rachunkiem lub internet

Promocja z bonami Sodexo została zakończona, ale nic straconego! NJU Mobile ruszył z kolejną promocją, w ramach której możecie zdobyć zestaw cennych gadżetów, a mianowicie głośnik bluetooth, hybrydową ładowarkę USB w formie smyczy, chustę marki „Buff” oraz ring na smartfona. Mikołajkowa promocja ma nieco nietypowy charakter. Otóż NJU Mobile po raz pierwszy wdrożył program poleceń, zapewniający nagrodę zarówno dla polecającego usługi wirtualnego operatora, jak i osoby, która zdecyduje się podpisać umowę. W ramach mikołajkowej promocji, po raz kolejny premiowane jest przeniesienie numeru do NJU spoza sieci Orange. Nie planujecie zmiany operatora? Spokojnie, w celu zdobycia nagrody możecie użyć choćby jakiejś nieużywanej już karty SIM lub nawet zakupić nowy SIM w ofercie na kartę, po czym przenieść numer do NJU Mobile. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci operatora. Ba, nawet jeśli korzystaliście z poprzednich promocji z bonami, gadżetami lub mOkazji, również możecie odebrać nagrodę w niniejszej promocji. Oprócz zestawu gadżetów, w artykule podpowiadam, jak wesprzeć organizacje charytatywne, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów! W ten sposób mikołajkowy prezent trafi nie tylko do poleconego i polecającego, ale również do kogoś będącego w potrzebie.

 

 

Jak przenieść numer do NJU Mobile

Warunkiem uzyskania nagrody jest złożenie wniosku o przeniesienie numeru do NJU Mobile w usłudze z rachunkiem (plan taryfowy NJU podstawowy) lub plan taryfowy nju internetowy na stronie NJU Mobile, podpisanie elastycznej umowy oraz utrzymanie aktywnego numeru przez co najmniej jeden pełny okres rozliczeniowy. Z promocji wyłączone jest przeniesienie numeru z Orange lub z NJU Mobile w ofercie na kartę. Umowa zostanie dostarczona za pośrednictwem kuriera DPD. Koszty kuriera pokrywa oczywiście NJU.

Aby złożyć zamówienie, na stronie NJU Mobile wybierzcie opcję przejdź do sklepu. Dalszy proces jest już dość prosty i analogiczny. Jeśli umowę podpisujecie dla samej nagrody i nie będziecie aktywnie korzystać z numeru w NJU, nie musicie wybierać żadnej dodatkowej opcji pakietowej. Wystarczy, że wybierzecie plan nju podstawowy za 9 zł. Warto zwrócić uwagę na fakt, iż oferta NJU ma pewną szczególną cechę. Otóż minimalna kwota faktury wynosi 9 zł (jest to kwota tak zwanego maksymalnego dociążenia). Jeśli będziecie aktywnie korzystać z numeru w NJU, wówczas zapłacicie więcej, zgodnie z cennikiem konkretnej usługi. Natomiast w przypadku, gdy w danym miesiącu w ogóle nie korzystacie z telefonu lub wartość wykorzystanych usług jest mniejsza niż 9 zł, wówczas zostanie naliczona kwota minimalna rachunku, czyli samo 9 zł. Jeśli nie macie zamiaru korzystać z numeru w NJU, dobrym pomysłem będzie wysłanie SMS-ów charytatywnych na wybrany cel. Bądź, co bądź zapłacicie 9 zł (lub delikatnie przekraczając tę kwotę), a przy okazji udzielicie wsparcia wybranej organizacji pożytku publicznego!

Dla osób, które chcą zostawić sobie numer w NJU na dłużej, przygotowałem analizę oferty „Wszystko – nie więcej niż 29 zł”, w której za maksymalnie 29 zł miesięcznie otrzymacie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz 10 GB Internetu.

Pamiętajcie, aby podczas składania zamówienia wybrać opcję e-faktury (domyślnie zaznaczona). Wówczas opłata aktywacyjna wyniesie 0 zł. W przeciwnym wypadku koszt opłaty aktywacyjnej to 20 zł.

 

Jak zdobyć zestaw gadżetów w promocji NJU Mobile

Po złożeniu wniosku o przeniesienie numeru, przejdźcie na dedykowaną stronę programu poleceń. Jeśli złożyliście już zamówienie, w drugim kroku wpiszcie jego numer zamówienia (znajdziecie go w maili) oraz podajcie numer telefonu osoby, która poleciła Wam ofertę NJU. Wobec polecającego wymagania są bardzo małe. Wystarczy, że będzie on aktywnym abonentem NJU Mobile. Na pewno wśród waszych znajomych znajdziecie kogoś, kto ma telefon u operatora z żółtym stworkiem w logo. W końcu NJU Mobile ma już około miliona klientów w Polsce. Ogólnie, nie pozwalam na zostawianie w komentarzach pod artykułem numerów telefonu osób polecających. Podyktowane jest to faktem, iż komentujący są anonimowi i nigdy nie wiadomo, czy nie wypowiedzą oni umowy z NJU oraz czy w ogóle są klientami operatora. Przymknę natomiast oko na komentarze pozostawiane na profilu facebookowym pod postem informującym o niniejszym artykule. 

W trzecim kroku wybierzcie paczkę gadżetów, zaś na końcu zaakceptujcie regulamin promocji i wyślijcie zgłoszenie. Promocja trwa od 6 grudnia 2018 roku do wyczerpania zapasów nagród, dlatego lepiej dmuchać na zimne. Informacja o dostępności bonów zawarta będzie na stronie promocji. Póki strona działa – promocja jest aktualna. Paczki gadżetów zostaną dostarczone firmą kurierską DPD po upływie jednego pełnego okresu rozliczeniowego. Promocja nie łączy się z innymi promocjami nju mobile, które umożliwiają otrzymanie gadżetu/prezentu/kodu.

 

Po upływie pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, numer możecie pozostawić sobie na dłużej, bądź też wypowiedzieć w trybie standardowym lub natychmiastowym. Warto w tym miejscu wspomnieć jak wygląda specyfika umowy w NJU Mobile pod względem naliczania okresów rozliczeniowych. Otóż pierwszy okres rozliczeniowy ma charakter cząstkowy i trwa kilka dni od momentu aktywacji numeru. Dokładny czas trwania tego okresu możecie sprawdzić po zalogowaniu się na stronie NJU Mobile, zaraz po aktywacji numeru. Dopiero drugi okres jest pełnym, miesięcznym okresem rozliczeniowym. To właśnie w tym okresie koniecznie musicie utrzymać aktywny numer. Osobiście polecam poczekać z wszelkimi działaniami do momentu otrzymania prezentu. Z moich doświadczeń wynika, że NJU Mobile nie wystawia faktury dociążeniowej zarówno za pierwszy (cząstkowy), jak i ostatni okres rozliczeniowy (jedynie za wykonane usługi).

Szczegóły- regulamin promocji „mikołajki nju mobile”.

 

Złóż wniosek i zgarnij paczkę prezentów od NJU Mobile

 

Oferta NJU Mobile „Wszystko – nie więcej niż 29 zł” oraz 19 zł na głowę

NJU Mobile to marka telefonii komórkowej należąca do Orange Polska. W ramach planu taryfowego „Wszystko – nie więcej niż 29 zł” otrzymacie:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w kraju oraz w UE;
  • nielimitowane SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w kraju oraz w UE;
  • transfer danych do 10 GB w kraju (z czego 1,87 GB do wykorzystania w UE), po 6 miesiącach transfer rośnie do 20 GB, po roku do 25 GB, a po 2 latach do 30 GB.

Za to wszystko zapłacicie maksymalnie 29 zł miesięcznie. Nie jest to jednak sztywna stawka, jak w przypadku tradycyjnych abonamentów. Jeśli korzystacie mniej w danym miesiącu, zapłacicie…mniej. Do osiągnięcia pułapu 29 zł za usługi płacicie według cennika (m.in. 19 gr za minutę rozmowy czy 9 gr za SMS-a). Dopiero po przekroczeniu kwoty maksymalnej, opłaty nie będą już naliczane (zapłacicie 29 zł). Oczywiście dotyczy to standardowych usług (bez SMS-ów Premium itp.).

Po szczegóły oferty odsyłam na stronę NJU Mobile.

 

NJU Mobile to również jedna z najlepszych ofert dla par. Otóż po przeniesieniu numeru do NJU Mobile w ofercie za 29 zł, możecie dokupić również plan taryfowy „nju dodatkowy” za jedyne 9 zł miesięcznie. Numer dodatkowy będzie miał zapewnione nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci oraz będzie korzystał ze wspólnej puli paczki internetowej (na start 10 GB, które będzie wzrastać w kolejnych okresach). Oznacza to, iż przeciętna cena usługi dla jednej osoby wyniesie wyłącznie 19 zł miesięcznie.

 

Wypowiedzenie umowy w NJU Mobile

Cechą charakterystyczną oferty NJU Mobile jest elastyczność. Pomimo, iż jest to oferta z rachunkiem, umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Oznacza to, iż możecie ją wypowiedzieć w każdej chwili bez konsekwencji. W ten sposób NJU Mobile promuje się jako „najlepsze rozwiązanie dla niezdecydowanych”. W praktyce wypowiedzenie umowy następuje ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego (następującego po okresie, w którym złożyliście wypowiedzenie). Jedną z opcji wypowiedzenia umowy jest przeniesienie numeru do innej sieci w ofercie na kartę. Wówczas to nowy operator załatwia za Was wszelkie formalności związane z wypowiedzeniem umowy w NJU oraz przenosinami numeru do nowej sieci. Niekiedy takie przeniesienie wiąże się z dodatkowymi bonusami na start u nowego operatora. Po przeniesieniu numeru, sami zdecydujecie co zrobicie z kartą SIM. Będzie to już standardowa oferta typu prepaid.

 

Ciekawą sprawą jest również wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym (lub przeniesienie numeru w trybie natychmiastowym). Kwestię rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia reguluje ustawa Prawo Telekomunikacyjne:

Art. 71a. Abonent, o którym mowa w art. 71, żądając przeniesienia przydzielonego numeru może rozwiązać umowę z dotychczasowym dostawcą usług bez zachowania terminów wypowiedzenia określonych w rozwiązywanej umowie. W takim przypadku abonent jest obowiązany do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy usług w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy, powiększonej o roszczenie związane z ulgą przyznaną abonentowi obliczoną proporcjonalnie do czasu pozostającego do zakończenia trwania umowy.

Ulga przyznana abonentowi jest nieco wirtualną kwotą, którą udziela operator w zamian za podpisanie umowy na usługę telekomunikacyjną (przykładowo na 24 miesiące). Jest to niejako rabat, za to, że związaliśmy się z operatorem na określony czas. W przypadku takiej umowy, rzeczywiście należy zapłacić karę umowną, jeśli przedwcześnie zerwiecie umowę. Jednak w przypadku NJU Mobile ulga wynosi 0,00 zł (przynajmniej tak jest we wszystkich moich umowach, które dotychczas podpisywałem z NJU). Oznacza to, że NJU Mobile nie może naliczać żadnych kar za wypowiedzenie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

 

 

Jeśli zdecydujecie się przenieść numer z NJU Mobile do innego operatora, ciekawą alternatywą jest a2mobile. Jest to oferta pre-paid, która nie wiąże Was długoterminową umową. W ramach promocji, możecie przenieść numer bez wychodzenia z domu. Startery a2mobile dostarczane są przez kuriera za 0 zł, konto abonenckie ważne jest przez 12 miesięcy po aktywacji numeru oraz po każdym doładowaniu, a dodatkowo otrzymacie 10 zł na start. a2mobile to ciekawa opcja dla minimalistów, którzy potrzebują dodatkowego numeru telefonu do różnego rodzaju promocji. Wystarczy doładować telefon za 5 zł, a wasze konto będzie aktywne przez kolejne 12 miesięcy.

 

 

Złóż wniosek i odbierz nagrody od NJU Mobile

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów