mBank: konto firmowe mBiznes z 350 zł ultra łatwej premii na start (wystarczy samo założenie konta) + 24 miesiące zwolnienia z opłat

Trwa do:
31 maja 2023

Konto firmowe mBank po raz kolejny dostępne jest w niesamowicie prostej promocji! 350 zł premii na start być może nie wygląda tak okazale, jak nagrody konkurencyjnych banków, oferujące nawet czterocyfrowe premie, jednak akcja mBanku ma nad nimi pewną przewagę: premia przyznawana jest za samo założenie konta! – bez zbędnego komplikowania. Nie musicie podpisywać umów o terminal, wymieniać walut, wykonywać płatności kartą, czy też zapewniać comiesięcznych przelewów do ZUS z promocyjnego konta. Oprócz tego mBank nie stosuje okresu karencji! Wystarczyło zamknąć konto firmowe przed startem promocji, by móc ponownie je otworzyć i zgarnąć premię. Mało tego, dzięki wewnętrznej promocji banku będziecie zwolnieni z większości podstawowych opłat przez okres 24 miesięcy i tym samym zaoszczędzicie nawet 1700 zł. Przy okazji możecie też wziąć udział w zestawie promocji dla klientów indywidualnych i odebrać nawet 550 zł premii na start!

Uczestnicy promocji – konto firmowe mBank

Akcja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy w dniu startu promocji nie posiadają Konta mBiznes od mBanku. Bank nie przewiduje też innych wykluczeń. Jeśli więc nie posiadaliście konta lub innego produktu dla firm (bank weryfikuje to po numerze NIP) w mBanku w dniu startu promocji (18 kwietnia 2023 roku), wówczas śmiało możecie wziąć udział w akcji.

Zauważcie, że z udziału w akcji nie wyklucza też korzystanie z produktów dla użytkowników indywidualnych – na przykład kont osobistych. Możecie więc skorzystać równolegle z promocji eKonta osobistego z 550 zł na start i dostępem do konta oszczędnościowego na 8% w skali roku!

Organizatorem promocji jest spółka Bonnier Business Polska, właściciel serwisu Bankier.pl, specjalizująca się w tego typu promocjach.

Zasady promocji

W celu uzyskania 350 zł premii na start, na początek powinniście przejść na dedykowaną stronie promocji. Następnie złóżcie wniosek o promocyjne konto mBiznes Standard i kartę debetową (na przykład Mastercard). Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku o otwarcie rachunku i podpisanie umowy z bankiem macie czas do 31 maja 2023 roku. Pamiętajcie przy tym o wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez mBank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu mBanku w ramach Promocji i spełnienia warunków

Podpisanie umowy z bankiem powinno nastąpić w ciągu maksymalnie jednego miesiąca od złożenia wniosku, jednak nie później niż do 30 czerwca 2023 roku… i tyle 😉

mBiznes Standard – bardzo proste warunki promocji

Wypłata premii

W terminie do 31 lipca 2023 roku otrzymacie od organizatora promocji wiadomość e-mail z odnośnikiem do formularza, w którym należy wypełnić dane do wypłaty premii (wskazać numer konta otwartego w ramach promocji). Macie na to maksymalnie 5 dni roboczych od momentu otrzymania wiadomości.

Premia w wysokości 350 zł zostanie natomiast wypłacona w terminie do 14 dni roboczych od momentu otrzymania powyższej wiadomości.

Pamiętajcie, że bonusy firmowe podlegają opodatkowaniu, jak każdy inny przychód firmowy.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto firmowe mBank – mBiznes konto Standard – szczegóły

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za przelewy SEPA w walucie EURO,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, sieci Euronet, Santander Banku, Planet Cash,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Cashline, Planet Cash oraz sieci Euronet. 

Darmowe konto mBank w promocji dla nowych użytkowników

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące gwarancji zwolnienia z opłat znajdziecie w regulaminie promocji, natomiast aktualnie obowiązujące stawki w taryfie opłat i prowizji.

Dodatkowa promocja na terminal płatniczy

Po założeniu konta, możecie również skorzystać z korzystnej oferty terminala płatniczego Planet Pay lub aplikacji płatniczej Planet Pay POSapp. Oczywiście nie jest to obowiązkowe i w żadnym stopniu nie jest uzależnione od promocji z 350 zł premii. Jednak postanowiłem wspomnieć o tej ofercie ze względu na poniższe benefity:

  • 0 zł abonamentu przez 24 miesiące,
  • 0 zł za instalację terminala,
  • 0% prowizji od transakcji kartami Visa i Mastercard do 100 tys. zł obrotu w ciągu 12 miesięcy (jeśli spełnisz warunki przystąpienia do Programu Wsparcia Obrotu Bezgotówkowego polskabezgotowkowa.pl).

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów