fbpx

mBiznes konto Start z premią do 600 zł dla przedsiębiorców opłacających składki na ZUS

visual

Ruszyła listopadowa edycja promocji „600 zł na ZUS od mBanku”. Po raz kolejny możecie założyć konto firmowe mBiznes konto Start i zdobyć do 600 zł premii w zamian za regularne opłacanie składek na ZUS. Rachunek ten przeznaczony jest dla firm we wczesnym stadium rozwoju, ponieważ możecie go założyć w ciągu 12 miesięcy od zarejestrowania działalności. Jeśli nawet posiadacie główne konto firmowe w innym banku, nic nie stoi na przeszkodzie, aby otworzyć rachunek mBiznes, który będzie służył jedynie do opłacania ZUS-u. Przedsiębiorcy tak samo jak osoby fizyczne, nieprowadzące działalności gospodarczej mogą posiadać dowolną liczbę rachunków. Jedyne co należy zapewnić to powiadomić Urząd Skarbowy oraz ZUS o otwarciu nowego konta.

 

 

Uczestnicy promocji

Premia przeznaczona jest dla przedsiębiorców, przez których rozumie się:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • spółki cywilne, jawne, partnerskie;
 • spółki z ograniczoną odpowiedzialnością 
 • fundacje;
 • stowarzyszenia rejestrowe;
 • spółdzielnie.

Z promocji nie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy posiadali jakikolwiek rachunek firmowy w mBanku, dla danego numeru NIP do dnia 10 listopada 2016 roku.

Jeśli więc posiadacie lub posiadaliście konto osobiste w mBanku (niefirmowe), również możecie skorzystać z promocji rachunku mBiznes. Informacja ta została potwierdzona u konsultanta mBanku.

Wniosek o promocyjne konto możecie składać do 30 listopada 2016 roku włącznie. W okresie promocji należy również zawrzeć umowę o konto.

 

Jak skorzystać z promocji

Aby wziąć udział w akcji należy:

 • złożyć wniosek (wraz z akceptacją regulaminu promocji) o rachunek bieżący mBiznes konto Start korzystając na przykład z dedykowanej strony promocji,
Podczas wypełniania wniosku możecie wpisać kod polecenia osoby uczestniczącej w programie PolecamBank. Jeśli nikt z waszych znajomych nie uczestniczy w programie poleceń, możecie użyć mojego kodu: 0273324068
 • podpisać umowę o konto w czasie trwania promocji: online poprzez przelew weryfikacyjny, poprzez dostarczenie umowy przesyłką kurierską, osobiście w placówce mBanku lub Aspiro lub na infolinii.

 

Warunki uzyskania „600 zł premii na ZUS”

Gdy już podpiszecie umowę wystarczy, że przez kolejne 12 miesięcy będziecie opłacać składkę ZUS w wysokości co najmniej 250 zł miesięcznie z nowo otwartego konta. Co ważne, do wymaganej wpłaty w wysokości 250 zł zalicza się również składka na ubezpieczenie zdrowotne. Oznacza to, iż praktycznie wszyscy przedsiębiorcy (nawet płacący „mały ZUS”) mogą skorzystać z bonusu. Dodatkowym warunkiem jest wykonywanie co najmniej jednej dowolnej płatności kartą debetową wydaną do rachunku.

Premia będzie wypłacana do 30. dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym spełniliście warunki. Premia będzie wypłacana przez maksymalnie 12 miesięcy, zaś jej miesięczna wysokość to 50 zł brutto.

Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

 

Szczegóły mBiznes konto Start

Rachunek ten możecie założyć w ciągu 12 miesięcy od zarejestrowania działalności. Jeśli posiadacie firmę dłużej niż 12 miesięcy, zapoznajcie się z promocją konta Standard (dostępnego dla wszystkich), gdzie możecie zdobyć 100 zł premii bądź oprocentowanie rachunku wynoszące 2% w skali roku.

 • 0 zł za prowadzenie konta przez 12 miesięcy,
 • 0 zł / 5 zł za kartę do konta*,
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Euronet, BZ WBK, Planet Cash,
 • 0 zł za wpłaty gotówki w wpłatomatach oznaczonych logo mBanku oraz w sieci Euronet i Cash Line;
 • pakiet 5 bezpłatnych przelewów internetowych,
 • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS i US.

W pierwszym miesiącu od otwarcia rachunku bieżącego klient otrzymuje pakiet 5 przelewów za 0 zł. W kolejnych miesiącach pakiet 5 bezpłatnych przelewów dostępny jest pod warunkiem wykonania przez posiadacza rachunku minimum jednego przelewu do ZUS w miesiącu poprzedzającym (od razu spełnicie warunek promocji).

*Jeżeli suma transakcji bezgotówkowych dokonanych daną kartą i rozliczonych przez bank w ciągu danego miesiąca kalendarzowego wyniesie mniej niż 200 zł, za kartę pobierana jest opłata miesięczna w wysokości 5,00 zł.

Szczegóły w tabeli opłat i prowizji.

Po upływie 12 miesięcy konto mBiznes Start zostanie przekształcone w konto mBiznes Komfort, którego prowadzenie kosztuje aż 25 zł miesięcznie. Oczywiście, jeżeli nie zamierzacie z niego dalej korzystać, możecie je zamknąć lub zmienić na darmowe konto Standard.

 

Otwórz konto mBiznes i odbierz 600 zł na ZUS

 

Inne promocje dla przedsiębiorców:

 

Opodatkowanie

Otrzymana premia stanowi dodatkowy przychód. W związku z tym, musicie go uwzględnić w swoich rozliczeniach. Na organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego. Potwierdza to zapis regulaminu:

Jeżeli Uczestnikami Promocji są osoby prowadzące działalność gospodarczą, otrzymana premia, o której mowa w ust. 1 stanowi przychód z tej działalności zgodnie z art. 14 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych (tj. Dz. U. z 2012 r., poz. 361 ze zm.). Na Organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego.

Jeżeli Uczestnikami Promocji są podatnicy podatku dochodowego od osób prawnych otrzymana premia, o której mowa w ust. 1 stanowi przychód w zgodnie z ustawą o podatku dochodowym od osób prawnych (tj. Dz. U. z 2014 r., poz. 851 ze zm. ). Na Organizatorze nie ciążą obowiązki płatnika podatku dochodowego

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Comperia Bonus 7: Lokata Plan Depozytowy + 110 zł premii

Bank Millennium: do 360 zł premii w ramach moneyback

Money Mania 9: Konto w BZ WBK na 4% oraz 100 zł premii

Konto z Lwem w banku ING z 150 zł premii

Nawet 600 zł premii od Idea Banku dla przedsiębiorców

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

Alerty BIK za darmo przez 12 miesięcy

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

„Strażnik Przyszłości” w Nationale Nederlanden z premią do 500 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów