mBank: 150 zł premii w promocji regularnego inwestowania oraz 100/150 zł bonusu za wykupienie polisy ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC + 450 zł premii na start w promocji konta osobistego

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest nawet 500 zł łącznej premii na start dla osób w wieku 18-24 lat, 200 zł bonusu za regularne inwestowanie oraz 7% na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł).

Pora przyjrzeć się dwóm bohaterkom drugoplanowym z oferty mBanku, czyli promocji regularnego inwestowania oraz promocji ubezpieczenia komunikacyjnego OC/AC. Premia w obu przypadkach może wynieść 100 zł lub 150 zł (zależnie od wybranych warunków oraz rodzaju posiadanego konta), a zasady ich przyznawania nie są szczególnie trudne. Jeśli więc w ciągu najbliższego pół roku skończy się Wasza polisa OC/AC i/lub zamierzaliście zacząć inwestować z myślą o przyszłości – to dobra okazja, żeby ruszyć z miejsca i odebrać przy tym realną korzyść. Przy okazji przypominam o trwającej promocji konta osobistego mBanku, w której cały czas możecie odebrać aż 450 zł premii na start!

mBank: premia za regularne inwestowanie

Akcja skierowana jest do nowych i obecnych klientów mBanku. Do udziału w promocji konieczne jest prowadzenie konta osobistego z podpiętym Supermarketem Funduszy Inwestycyjnych (SFI).

Co ważne, w momencie przystąpienia do promocji (zlecenia nabycia pierwszych jednostek) saldo środków uczestnika w ramach SFI nie może być niższe niż w dniu startu akcji, czyli 31 stycznia 2023 roku. Jeśli więc nie korzystaliście wcześniej z opcji inwestowania w mBanku, to 31 stycznia saldo wynosiło po prostu 0 zł i spełniacie ten warunek bez żadnego problemu.

Pamiętajcie, że w tej edycji promocji obowiązuje limit 300.000 wniosków.

Nie masz konta w mBanku? Załóż je i odbierz nawet 450 zł!

Jeśli nie jesteście jeszcze klientami mBanku, a mimo to chcecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, możecie zdobyć dodatkową premię w łącznej kwocie nawet 450 zł! Po założeniu konta możecie też skorzystać z oferty konta oszczędnościowego Moje cele na 8% w skali roku.

Regularne inwestowanie mBank – zasady promocji

Promocja trwa do dnia 17 kwietnia 2023 roku. W tym czasie powinniście założyć konto z 450 zł dodatkowej premii na start lub – jeśli jesteście już klientami mBanku – zalogować się w bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej, przejść do usługi Supermarket Funduszy Inwestycyjnych, a następnie:

  • założyć sobie cel inwestycyjny, za co możecie otrzymać 100 zł premii na start z możliwością otrzymania dodatkowej premii w wysokości 50 zł – jeśli cel założycie w aplikacji mobilnej banku(!),

LUB

  • zawnioskować o zakup jednostek funduszy (bonus w tym przypadku wyniesie 150 zł – niezależnie od tego, czy skorzystacie z aplikacji mobilnej).

Pamiętajcie, żeby w stosownym momencie zaznaczyć okienko informujące o chęci udziału w promocji. Ewentualnie możecie skorzystać z pomocy dedykowanego doradcy. W tym drugim przypadku wystarczy, że wypełnicie prosty formularz na specjalnej stronie promocji.

Promocja daje więc w zasadzie dwie możliwości zdobycia premii (100 zł lub 150 zł). Poniżej postaram się wszystko jasno opisać.

mBank – premia za regularne inwestowanie

100 zł lub 150 zł premii za cel inwestycyjny – krok po kroku

Po założeniu konta, aktywacji usługi SFI i wypełnieniu ankiety pora na wybór aktywów, które staną się Waszym narzędziem do regularnego inwestowania. Proponowany przez mBank bonus o wartości 100 zł dostępny jest dla osób, które zdecydują się na odkładanie w ramach celu inwestycyjnego. W tym wypadku wystarczy, że początkowo wpłacicie kwotę co najmniej 100 zł, a następnie ustalicie regularne wpłaty comiesięczne w wysokości co najmniej 100 zł. Należy tutaj ustawić konkretny dzień wpłaty, przykładowo 5. dzień danego miesiąca.

Od teraz Waszym zadaniem przez 6 kolejnych miesięcy będzie po prostu pilnowanie, by w dniu wpłaty na cel inwestycyjny (ustalicie go podczas ustawiania celu) na koncie osobistym znajdowała się ustalona wcześniej kwota.

Jeśli powyższe czynności wykonacie w aplikacji mobilnej, otrzymacie dodatkową premię o wartości 50 zł, czyli razem 150 zł za spełnienie wszystkich warunków.

Na dołączenie do promocji, ustalenie celu i wpłatę pierwszej kwoty macie czas do dnia 17 kwietnia 2023 roku.

Jak zdobyć w promocji mBank bonus 150 zł – krok po kroku

Jeśli zamiast odkładania w ramach celu inwestycyjnego zdecydujecie się na comiesięczne kupowanie jednostek uczestnictwa w funduszach i tworzenie tym samym swojego portfela inwestycyjnego, powinniście (po rejestracji w promocji i wypełnieniu ankiety) dokonać wpłaty początkowej o wartości co najmniej 2000 zł oraz ustawić comiesięczne regularne wpłaty w kwocie minimum 100 zł przez 6 kolejnych miesięcy. Należy tutaj ustawić konkretny dzień wpłaty, przykładowo 5. dzień danego miesiąca.

Na wszystko macie oczywiście czas do dnia 17 kwietnia 2023 roku.

Nie wycofujcie swoich środków w czasie realizowania warunków promocji poprzez zlecnie odkupienia jednostek, nie wykonujcie też konwersji jednostek. Każde z tych działań skutkować będzie utratą prawa do odebrania premii.

Odbiór premii – regularne inwestowanie

Jeśli uda się Wam dopilnować wykonania wpłaty początkowej oraz co najmniej 6 comiesięcznych regularnych wpłat, otrzymacie nagrodę do końca miesiąca następującego po miesiącu wykonania ostatniej regularnej wpłaty na cel lub dokupienia jednostek funduszy inwestycyjnych.

Jeśli więc dołączycie do promocji i wykonacie wpłatę początkową w lutym 2023 roku i pierwsza „regularna wpłata” nastąpi w marcu 2023 roku, to ostatnie zlecenie stałe powinno mieć miejsce w sierpniu 2023 roku (od marca do sierpnia 2023 roku). Premię otrzymacie więc we wrześniu 2023 roku.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji oraz na specjalnej stronie promocji.

Premia mBank za skorzystanie z oferty ubezpieczenia komunikacyjnego

Bank nie stawia w tej promocji szczególnych wymagań. Żeby zyskać zwrot o wartości 100 zł za zakup polisy, trzeba być po prostu pełnoletnim klientem mBanku z dostępem do bankowości elektronicznej i kontem osobistym, które prowadzić można także jako współposiadacz.

Jeśli nie macie takiego rachunku w mBanku, możecie otrzymać 450 zł premii na start za jego założenie! Oprócz tego zyskacie też oprocentowanie 8% w skali roku na koncie oszczędnościowym z limitem do kwoty 50.000 zł!

W promocji możecie zdobyć 100 zł lub 150 zł premii. Jej wysokość uzależniona jest od posiadanego konta:

  • premię w wysokości 150 zł otrzymują posiadacze mKonta Intensive,
  • premię w wysokości 100 zł otrzymują posiadacze innych kont (w tym najpopularniejszego eKonta osobistego od mBanku).

mBank – premia za wykupienie polisy OC/AC

Zasady promocji mBank – ubezpieczenie ze zwrotem 100 zł lub 150 zł

Promocja trwa do dnia 28 lutego 2023 roku. W tym czasie powinniście zalogować się do bankowości internetowej (lub założyć konto z premią – jeśli go jeszcze nie macie) i wykupić polisę ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub OC z AC wraz z dodatkową opcją ubezpieczenia bagażu za 1 zł rocznie (w promocji). Zawarcie umowy online nagradzane jest dodatkowym rabatem na polisę w wysokości 15%.

Co ważne, Wasze ubezpieczenie nie musi kończyć się na dniach – polisę z premią możecie wykupić nawet z półrocznym wyprzedzeniem. Premię otrzymacie zarówno za samo ubezpieczenie OC, jak i pakiet OC+AC – jej wartość jest uzależniona wyłącznie od rodzaju posiadanego konta, o czym powiedziałem wcześniej.

Drugim i ostatnim warunkiem jest nieodstąpienie od umowy przez 30 dni od chwili jej podpisania. Zwrot w postaci 100 zł lub 150 zł zostanie przekazany przelewem na konto, z którego opłaciliście składkę polisy:

  • jeśli złożycie wniosek od dnia 19 stycznia 2023 roku do 15 lutego 2023 roku, zwrot otrzymacie najpóźniej 15 kwietnia 2023 roku,
  • jeśli złożycie wniosek od dnia 16 lutego 2023 roku do 28 lutego 2023 roku, zwrot otrzymacie najpóźniej 15 maja 2023 r.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Dwa słowa o produkcie mBank – ubezpieczenie OC/AC z ochroną bagażu

Oferowane przez mBank ubezpieczenie jest obsługiwane przez UNIQA TU S.A. – znane towarzystwo z wieloletnią historią. Dostęp do najważniejszych funkcji ubezpieczenia użytkownik ma w swojej aplikacji i bankowości internetowej. Wraz z podstawowym OC otrzymacie też pakiet assistance MIDI – bez dodatkowych opłat. Zakres pozostałych pakietów znajduje się na poniższej grafice.

mBank – premia za skorzystanie z oferty ubezpieczeniowej

Szczegółów szukaj w Karcie produktu i Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów