fbpx

mBank: 100 zł premii za zakup ubezpieczenia OC z 15% zniżki oraz 500 zł bonusu w promocji konta

Trwa do:
14 kwietnia 2022

W najnowszej promocji mBanku, kierowcy, którzy zdecydują się na zakup ubezpieczenia komunikacyjnego OC mogą skorzystać z promocji, gwarantującej otrzymanie vouchera o wartości 100 zł do wydania w sklepach Media Expert. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i aktualni klienci banku. Akcja ta wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert i to pod kilkoma względami. Po pierwsze: maksymalny wymiar premii otrzymacie za zakup samego ubezpieczenia OC (nawet bez droższego AC). Po drugie: ubezpieczenie możecie wykupić z wyprzedzeniem nawet 6 miesięcy. Jeśli więc Wasza polisa nie kończy się przed datą końcową promocji, nadal możecie skorzystać ze zniżki i zdobyć voucher. Po trzecie: wspomniana zniżka o wartości 15% składki obowiązuje w przypadku zakupu ubezpieczenia przez internet. Promocja przyniesie Wam więc znacznie większą korzyść niż sam voucher. Akcja to też dobry sposób, by trochę dorobić, zakładając konto w promocji – łącznie nawet 700 zł w dwóch promocjach: 500 zł w promocji konta osobistego i 100 zł za inwestowanie z mBankiem.

Uczestnicy promocji mBank

Promocja skierowana jest do nowych i aktualnych klientów mBanku. Konieczny do udziału w niej będzie dostęp do bankowości elektronicznej mBanku, który zyskacie po założeniu konta. 

Paradoksalnie w lepszej sytuacji są osoby niezwiązane z bankiem. Za założenie darmowego konta mogą one bowiem zdobyć 500 zł premii na start + konto oszczędnościowe na 2,2% w skali roku. Druga premia (dostępna tym razem również dla obecnych klientów) to 100 zł za regularne inwestowanie małych kwot wBanku. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych lokat i kont oszczędnościowych. 

Zasady promocji

Mając już konto z dostępem do bankowości elektronicznej (z poziomu aplikacji mobilnej lub przeglądarki internetowej), zawnioskujcie o ubezpieczenie komunikacyjne swojego samochodu i wykorzystajcie podczas tej czynności kod rabatowy: STO.

Macie na to czas do 14 kwietnia 2022 roku.

Możecie skorzystać z samego ubezpieczenia OC lub pakietu OC+AC – nie ma to znaczenia w kontekście otrzymania premii. Warto zaznaczyć, że jeśli dotychczasowe ubezpieczenie Waszego auta obsługiwała firma Uniqa (która jest ubezpieczycielem w promocji), to za jego przedłużenie w tym samym towarzystwie nie otrzymacie premii.

Polisę ubezpieczeniową możecie wykupić nawet pół roku przed końcem aktualnej.

Przekazanie premii mBank – Uniqa

mBank przekaże Wam voucher za pośrednictwem bankowości mobilnej lub internetowej w terminie do 25 maja 2022 roku (nagrodę znajdziecie w wiadomościach od banku). Aby nie stracić prawa do odebrania premii, nie rozwiązujcie umowy ani nie zamykajcie konta przed upływem 30 dni od chwili zawarcia polisy.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Szczegóły odnośnie do 15% zniżki znajdziecie z kolei w regulaminie programu zniżkowego.

Sprawdź również alternatywy!

Oprócz promocji mBanku warto też przyjrzeć się drugiej akcji, która w ramach współpracy z JakDorobic.pl nagrodzi Was premią o wartości 100 zł (zamiast standardowych 50 zł premii) na bardzo podobnych warunkach. Organizatorem jest Punkta (dawniej mfind.pl), a o szczegółach przeczytacie tutaj.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów