mBank: Lokata na 7,1% lub 7,2% w skali roku oraz 300 zł premii na start za założenie rachunku mKonto Intensive

Trwa do:
3 października 2022

Oferowana przez mBank Lokata na Nowe Środki z wyższym oprocentowaniem! Od teraz oszczędności posiadaczy mKonta Intensive mogą zapracować na 7,1% w skali roku lub 7,2% (zależnie od okresu umownego). Jeśli zaś nie posiadacie jeszcze tego rachunku „z wyższej półki”, trafiła się świetna okazja do jego założenia. W ramach V edycji promocji, na start otrzymacie 250 zł łatwej premii oraz dodatkowo 50 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. O ile w innych bankach, nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Domyślnie mKonto Intensive skierowane jest do nieco bardziej zamożnych klientów. W rzeczywistości może je założyć każdy, a po spełnieniu prostych warunków, konto będzie w pełni darmowe. W pakiecie Intensive otrzymacie między innymi usługę concierge, priorytetową obsługę na mLinii, darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, czy też 3 bezpłatne przelewy ekspresowe. Natomiast inny sposób na ulokowanie wolnych środków oprócz tradycyjnej lokaty to promocja regularnego inwestowania z 100 zł lub 150 zł premii na start.

Uczestnicy promocji – mKonto Intensive

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2019 roku.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej, czy pożyczki) na szczęście nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne mKonto Intensive?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową. Promocja trwa do 3 października 2022 roku. W tym okresie złóżcie wniosek, jak i sfinalizujcie umowę o konto. Jako, że jest to możliwe w 100% zdalnie, wniosek możecie złożyć nawet ostatniego dnia trwania promocji.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

50 zł premii za podpisanie umowy przez e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie z wykorzystaniem e-dowodu. Założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

Premia za e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta. Jeśli konto założycie w sierpniu 2022 roku, premia zostanie wypłacona w październiku 2022 roku.

100 zł premii za szybki wpływ i transakcje

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na rachunek na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto.

Drugi z warunków to wykonanie 10 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Załóżmy, że rachunek otworzycie 22 sierpnia 2022 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 29 sierpnia 2022 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 30 września 2022 roku wykonajcie 10 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie pewne 100 zł premii.

Premia „za szybki wpływ i transakcje” zostanie wypłacana na koniec drugiego pełnego miesiąca po otwarciu konta. W naszym przykładzie będzie to termin do końca października 2022 roku.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie po 10 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna.

Zgodnie z naszym powyższym przykładem będą to październik i listopad 2022 roku. Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymacie do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu mKonta Intensive. Zgodnie z naszym przykładem wypłaty premii nastąpią w listopadzie i grudniu 2022 roku.

50 zł bonusu za założeniu eKonta Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają dzieci w wieku do 13 lat. Aby zdobyć 50 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po założeniu mKonta Intensive założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Premia za Konto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta. Jeśli konto założycie w sierpniu 2022 roku, premia zostanie wypłacona w październiku 2022 roku.Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Szczegóły mKonta Intensive

Prowadzenie mKonta Intensive będzie dla Was darmowe w przypadku zapewnienia sumy wpływów na kwotę co najmniej 7000 zł lub jeśli średnie saldo aktywów w mBanku wyniesie minimum 100.000 zł. W przeciwnym wypadku opłata za konto wyniesie aż 49,50 zł. Jako, że wymagana kwota to suma wpływów, kilka mniejszych przelewów sumujących się do kwoty 7000 zł zapewni Wam zwolnienie z opłaty za konto. Później środki można przelać z powrotem na swoje konto w innym banku.

Co prawda, warunki mKonta Intensive są nieco bardziej wyśrubowane niż w przypadku tradycyjnych kont osobistych, jednak fakt ten rekompensuje darmowy dostęp do usługi concierge (opisuję ją w kolejnym akapicie) oraz priorytetowej infolinii i obsłudze w placówce. Oprócz tego klienci Intensive mogą liczyć na preferencyjne warunki w przypadku kredytu hipotecznego.

Pozostałe cechy mKonta Intensive to:

 • 0 zł za kartę debetową Mastercard Intensive,
 • 0 zł za wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach mBanku oraz sieci Euronet, Planet Cash lub Cashline,
 • 0 zł za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach banku,
 • 0 zł za przelewy internetowe w systemie Elixir,
 • 0 zł za 3 pierwsze przelewy ekspresowe w miesiącu (każdy kolejny kosztuje 5 zł),
 • dostęp do BLIK, Google Pay oraz Apple Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Lokata na 7,1% w skali roku – na 6 miesięcy

Minimalna kwota lokaty to 1000 zł. W promocji możecie założyć tyle lokat, ile chcecie. Zatem w przypadku chęci ulokowania większej kwoty środków, warto je podzielić na kilka lokat – na wypadek gdybyście musieli przedwcześnie wypłacić część kapitału. Wiadomo, zerwanie lokaty wiąże się z nienaliczeniem odsetek, więc szkoda byłoby zrywać jedną „dużą” lokatę. Łączna suma lokat w promocji to 500.000 zł.

A co w przypadku dotychczasowych klientów? Jako, że jest to lokata na „Nowe środki” dochodzi kwestia daty badania salda – 10 sierpnia 2022 roku. To według tej daty ustalany jest status nowych środków.

Lokata na Nowe Środki – mBankLokatę założycie w bankowości elektronicznej, w placówce lub na mLinii. Ma ona charakter odnawialny. Po upływie 6 miesięcy, kapitał lokaty wraz z naliczonymi odsetkami promocyjnymi odnowi się na kolejne 6 miesięcy. Nowa lokata będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą w dniu odnowienia Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Czy będzie ona korzystna? Ciężko stwierdzić. W przypadku odnowienia się lokaty na niekorzystnych warunkach będziecie mogli ją po prostu zerwać i zlecić wypłatę środków na własne konto.

Promocja lokaty trwa od 18 sierpnia 2022 roku do 13 września 2022 roku lub do wyczerpania puli promocji, czyli momentu gdy suma promocyjnych lokat przekroczy kwotę 3 miliardów złotych. Informacja ta pojawi się na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Lokata na 7,2% w skali roku na 12 miesięcy

Alternatywą dla opisanego wyżej depozytu jest Lokata na 7,2% w skali roku. Różnice, dzielące obie propozycje, to czas trwania (w tym przypadku pieniądze składamy na okrągły rok) oraz oprocentowanie – wyższe o 0,1 p.p. Obie lokaty dostępne są dla nowych środków, których stan obliczany jest tego samego dnia, czyli 10 sierpnia 2022 roku. W wariancie 12-miesięcznym lokata nie odnowi się automatycznie. Po zakończeniu umownego okresu pieniądze zostaną wypłacone na powiązany rachunek. Limit kwotowy i w tym przypadku wynosi 500.000 zł!

Jeśli więc interesuje Was ten bliźniaczy depozyt, wszelkie niezbędne informacje znajdziecie kilka linijek wyżej – pod uwagę weźcie jednak różnice, które przedstawiłem 😉

Tę lokatę również założycie w bankowości elektronicznej, w placówce lub na mLinii. Szczegółów szukajcie zaś w regulaminie promocji oraz na dedykowanej stronie.

Usługa Concierge – przykłady

Usługa Concierge Intensive pomaga w organizacji codziennych spraw i zadań specjalnych. To proste i wygodne. Wystarczy zadzwoń pod numer +48 22 575 98 12, podać numer karty debetowej do mKonta Intensive i zlecić zadanie. Koszt usług pokrywa klient, dlatego konsultant każdorazowo przedstawia cenę do akceptacji. Sama usługa jest darmowa i dostępna tylko dla posiadaczy mKonta Intensive lub karty Mastercard Gold PayPass. Tutaj znajdziecie kartę produktu. A teraz konkrety.

Planując podróż marzeń można liczyć na pomoc między innymi w zakresie:

 • znalezienia i rezerwacji hotelu, wycieczki czy biletów lotniczych,
 • wynajęcia samochodu za granicą,
 • znalezienia informacji o atrakcjach turystycznych.

Chwile relaksu można spędzić tak, jak się lubi. Asystent Concierge pomoże zarezerwować lub wyszukać:

 • stolik w wybranej restauracji czy kawiarni,
 • bilety do kina, teatru, na imprezy sportowe czy kulturalne,
 • kursy sportowe np.: szkolenie lotnicze, nauka nurkowania, kurs kitesurfingu,
 • kursy edukacyjne np. lekcje tańca, fotografii.

Asystent concierge pomoże również w organizacji nietypowych atrakcji typu:

 • jazda unikatowymi samochodami,
 • lot odrzutowcem wojskowym,
 • skok ze spadochronem,
 • wyścigi gokartów.

W grę wchodzą także „usługi dla domu”. Na życzenie asystent zorganizuje:

 • usługi hydrauliczne, ślusarskie, malarskie,
 • profesjonalną pomoc sprzątającą,
 • transport mebli,
 • opiekę nad zwierzętami domowymi,
 • przyjęcie dla dzieci.

Kolejny przykład to kreacja wizerunku. Asystent pomoże w organizacji między innymi:

 • zakupów ze stylistką,
 • sesji wizerunkowej (fryzjer, make-up, ubrania),
 • sesji zdjęciowej,
 • indywidualnej lekcji makijażu.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów