fbpx

mBank: konto firmowe mBiznes z 400 zł ultra łatwej premii na start + 24 miesiące zwolnienia z opłat (1700 zł oszczędności!) i brak okresu karencji!

Trwa do:
27 stycznia 2023

Konto firmowe mBank po raz kolejny dostępne jest w niesamowicie prostej promocji! 400 zł premii na start być może nie wygląda tak okazale, jak nagrody konkurencyjnych banków, oferujące nawet 2000 zł, jednak akcja mBanku ma nad nimi pewną przewagę: premia przyznawana jest za samo założenie konta i zrobienie jednej transakcji dowolną metodą – bez zbędnego komplikowania. Nie musicie podpisywać umów o terminal, wymieniać walut czy robić comiesięcznych przelewów do ZUS z promocyjnego konta. Wystarczy, że w okresie promocji założycie rachunek i uzupełnicie formularz do wypłaty nagrody, a następnie wykonacie płatność (przelew) na dowolną kwotę. To nie koniec – organizator praktycznie nie przewiduje jakiegokolwiek okresu karencji. Nie żartuję! Mało tego, dzięki wewnętrznej promocji banku będziecie zwolnieni z większości podstawowych opłat przez okres 24 miesięcy i tym samym zaoszczędzicie nawet 1700 zł. Równolegle możecie też wziąć udział w promocji dla klientów indywidualnych i odebrać aż 650 zł premii na start!

Uczestnicy promocji – konto firmowe mBank

Akcja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy nie mają Konta mBiznes w mBanku, jednak regulamin nie określa okresu karencji. Nie przewiduje też innych wykluczeń. Jeśli więc nie posiadaliście konta lub innego produktu dla firm w mBanku w dniu startu promocji (15 grudnia 2022 roku), wówczas śmiało możecie wziąć udział w akcji.

Zauważcie, że z udziału w akcji nie wyklucza też korzystanie z produktów dla użytkowników indywidualnych – na przykład kont osobistych. Możecie więc skorzystać równolegle z promocji eKonta osobistego z 650 zł na start i dostępem do konta oszczędnościowego na 8% w skali roku!

Organizatorem promocji jest spółka Bonnier Business Polska, właściciel serwisu Bankier.pl, specjalizująca się w tego typu promocjach.

Zasady promocji

W celu uzyskania 400 zł premii na start powinniście przejść na dedykowaną stronie promocji. Następnie złóżcie wniosek o promocyjne konto mBiznes Standard i kartę debetową (zakładając profil uczestnika na stronie organizatora), pamiętając o wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez mBank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu mBanku w ramach Promocji i spełnienia warunków

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku o otwarcie rachunku macie czas do dnia 27 stycznia 2023 roku. Podpisanie umowy z bankiem powinno nastąpić do 6 lutego 2023 roku. Natomiast najpóźniej 19 lutego 2023 powinniście wykonać:

  • minimum jedną transakcję kartą/telefonem w punkcie stacjonarnym lub minimum jedną płatność internetową kartą/BLIKiem online lub minimum jeden przelew na konto w innym banku.

Cóż, taki warunek to w zasadzie brak warunków – tym bardziej że kwota transakcji nie jest określona przez regulamin. Może to być nawet 10 zł. Jeśli chodzi o technikalia, to nie mamy tutaj nic skomplikowanego: przelew możecie wykonać na własny rachunek w innym banku, płatność kartą lub telefonem to po prostu płatność zbliżeniowa w sklepie stacjonarnym. Transakcje w Internecie nie pozostawiają żadnych wątpliwości, a ponadto nie istnieją wykluczone kody MCC. Możecie więc wykonać transakcje w dowolnym punkcie online lub stacjonarnie przy użyciu praktycznie dowolnej metody 😉

mBank – mBiznes Konto Standard – warunki promocji

Wypłata premii

Premia w wysokości 400 zł zostanie wypłacona w terminie do 14 marca 2023 roku. Wcześniej, bo do 28 lutego 2023 roku, otrzymacie wiadomość SMS lub e-mail z odnośnikiem do formularza, który należy wypełnić (wskazać numer konta do wypłaty nagrody) najpóźniej do 7 marca 2023 roku.

Pamiętajcie, że bonusy firmowe podlegają opodatkowania, jak każdy inny przychód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto firmowe mBank – mBiznes konto Standard – szczegóły

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za przelewy SEPA w walucie EURO,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, Santander Banku, Planet Cash,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Cashline, Planet Cash oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące gwarancji zwolnienia z opłat znajdziecie w regulaminie promocji „Oszczędź z kontem firmowym do 1700 zł”, natomiast aktualnie obowiązujące stawki w taryfie opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów