mBank: konto firmowe mBiznes z 350 zł ultra łatwej premii na start + 24 miesiące zwolnienia z opłat (nawet 1700 zł oszczędności)!

Trwa do:
31 marca 2023
Dostępność wniosków
1000

Konto firmowe mBank po raz kolejny dostępne jest w niesamowicie prostej promocji! 350 zł premii na start być może nie wygląda tak okazale, jak nagrody konkurencyjnych banków, oferujące nawet 2000 zł, jednak akcja mBanku ma nad nimi pewną przewagę: premia przyznawana jest za samo założenie konta i zrobienie jednej transakcji dowolną metodą – bez zbędnego komplikowania. Nie musicie podpisywać umów o terminal, wymieniać walut czy robić comiesięcznych przelewów do ZUS z promocyjnego konta. Wystarczy, że w okresie promocji założycie rachunek i zapewnicie wpływ na kwotę 1000 zł. Mało tego, dzięki wewnętrznej promocji banku będziecie zwolnieni z większości podstawowych opłat przez okres 24 miesięcy i tym samym zaoszczędzicie nawet 1700 zł. Przy okazji możecie też wziąć udział w zestawie promocji dla klientów indywidualnych i odebrać nawet 750 zł premii na start!

Uczestnicy promocji – konto firmowe mBank

Akcja przeznaczona jest dla nowego klienta banku, którego regulamin definiuje w następujący sposób: podmiot, który do 09.03.2023 r. nie był i nadal nie jest posiadaczem lub współposiadaczem rachunku rozliczeniowego prowadzonego przez Bank.

Bank zweryfikuje po prostu, czy przedsiębiorca o danym numerze NIP nie figuruje już w bazie klientów. Mówiąc prościej, promocja skierowana jest do osób, które nigdy nie posiadały konta firmowego w mBanku. Oferta obejmuje tylko pierwszych 1000 rachunków!

Nie stoi to jednak na przeszkodzie do odbioru nawet 750 zł premii dla klientów indywidualnych. Obie promocje można ze sobą połączyć.

Zasady promocji

W celu uzyskania 350 zł premii na start powinniście przejść na dedykowaną stronie promocji. Następnie złóżcie wniosek o promocyjne konto mBiznes Standard i kartę debetową. Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku o otwarcie rachunku i podpisanie umowy z bankiem macie czas do dnia 31 marca 2023 roku. Natomiast w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu podpisania umowy, czyli w kwietniu 2023 roku:

  • zapewnijcie jednorazowy wpływ na konto firmowe w wysokości co najmniej 1000 zł. Wpływ możecie wykonać nawet we wpłatomacie, w oddziale banku lub przelewem (z wyjątkiem przelewu z innego rachunku w mBanku, którego jesteście posiadaczami lub współposiadaczami). Może to być oczywiście również przelew od Waszego klienta lub z waszego konta w innym banku.

Cóż, taki warunek to w zasadzie brak warunków – czy trzeba mówić coś więcej? 🙂

mBank – mBiznes Konto Standard – warunki promocji

Wypłata premii

Premia w wysokości 350 zł zostanie wypłacona w terminie do 31 maja 2023 roku. Trafi na otwarte w promocji konto firmowe 😉

Pamiętajcie, że bonusy firmowe podlegają opodatkowaniu, jak każdy inny przychód.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto firmowe mBank – mBiznes konto Standard – szczegóły

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za przelewy SEPA w walucie EURO,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, Santander Banku, Planet Cash,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Cashline, Planet Cash oraz sieci Euronet. 

Darmowe konto mBank w promocji dla nowych użytkowników

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące gwarancji zwolnienia z opłat znajdziecie w regulaminie promocji, natomiast aktualnie obowiązujące stawki w taryfie opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów