fbpx

mBank: konto firmowe mBiznes z 350 zł premii na start za samo założenie rachunku + 24 miesiące zwolnienia z opłat

Trwa do:
16 października 2022

Konto firmowe mBank jest po raz kolejny dostępne jest w niesamowicie prostej promocji! 350 zł zł premii na start być może nie wygląda tak okazale, jak nagrody konkurencyjnych banków, oferujące nawet 2000 zł, jednak akcja mBanku ma nad nimi pewną przewagę: premia przyznawana jest za samo założenie konta. Nie musicie wykonywać płatności kartą, podpisywać umów o terminal, wymieniać walut czy robić comiesięcznych przelewów do ZUS z promocyjnego konta. Wystarczy, że w terminie założycie rachunek i uzupełnicie formularz do wypłaty nagrody. Nie żartuję! Mało tego, dzięki wewnętrznej promocji banku będziecie zwolnieni z większości podstawowych opłat przez okres 24 miesięcy. Równolegle możecie też wziąć udział w promocji dla klientów indywidualnych i odebrać aż 650 zł premii na start!

Uczestnicy promocji – konto firmowe mBank

Akcja przeznaczona jest dla przedsiębiorców, którzy na dzień 22 sierpnia 2022 roku nie posiadali konta firmowego w mBanku (weryfikowane według danego numeru NIP). Konto mBiznes jest dedykowane firmom prowadzącym uproszczoną księgowość. Regulamin promocji nie przewiduje innych wykluczeń, poza standardowym zakazem udziału swoim pracownikom i ich rodzinom, partnerom akcji i tak dalej. Jeśli więc nie posiadaliście konta lub innego produktu dla firm w mBanku w dniu startu promocji, możecie śmiało wziąć w niej udział.

Zauważcie, że z udziału w akcji nie wyklucza korzystanie z produktów dla użytkowników indywidualnych – na przykład kont osobistych. Możecie więc skorzystać równolegle z promocji eKonta osobistego z 650 zł na start i dostępem do konta oszczędnościowego na 6,8% w skali roku!

Organizatorem promocji jest spółka Bonnier Business Polska, właściciel serwisu Bankier.pl, specjalizująca się w tego typu promocjach.

Zasady promocji

W celu uzyskania 350 zł premii na start powinniście przejść na dedykowaną stronie promocji. Następnie złóżcie wniosek o promocyjne konto, pamiętając o wyrażeniu zgody na ujawnienie organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie potwierdzenia Organizatorowi przez mBank faktu otwarcia przez Uczestnika Produktu mBanku w ramach Promocji i spełnienia warunków

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku o otwarcie rachunku macie czas do dnia 16 października 2022 roku. Czas na podpisanie umowy to miesiąc od chwili złożenia wniosku (jednak nie później niż do dnia 16 listopada 2022 roku).

Wydanie nagród

To wszystko! Teraz pozostaje Wam tylko poczekać na maila z informacją o przyznaniu prawa do wypłaty premii. Organizator roześle stosowne informacje do dnia 30 listopada 2022 roku. Następnie w ciągu 5 kolejnych dni roboczych będziecie musieli potwierdzić dane do wypłaty premii na stronie promocji (chodzi głównie o numer rachunku do wypłaty premii). Premia w wysokości 350 zł zostanie wypłacona w okresie do 14 dni roboczych od otrzymania informacji o jej przyznaniu.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Konto firmowe mBank – mBiznes konto Standard – szczegóły

W ramach promocji otrzymujecie 24-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 24 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta,
  • 0 zł za obsługę karty debetowej,
  • 0 zł za przelewy internetowe,
  • 0 zł za przelewy SEPA w walucie EURO,
  • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów własnych, sieci Euronet, Santander Banku, Planet Cash,
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Cashline, Planet Cash oraz sieci Euronet. 

Po upływie 24 miesięcy, opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą. Szczegóły dotyczące gwarancji zwolnienia z opłat znajdziecie w regulaminie promocji „0 zł za konto firmowe”, natomiast aktualnie obowiązujące stawki w taryfie opłat i prowizji.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów