mBank: 300 zł na start w promocji darmowego mBiznes Konta Komfort!

Trwa do:
31 sierpnia 2021

Promocje dla firm rządzą się swoimi prawami. Najczęściej oferują bardzo duże premie, ale ich warunki bywają trudne do spełnienia dla mikroprzedsiębiorców. W przypadku promocji mBanku jest zupełnie inaczej. Zdobycie 300 zł premii nie powinno stanowić dla Was żadnego problemu. Dodatkowym plusem tej promocji jest fakt zwolnienia z opłat za prowadzenie mBiznes Konta Komfort przez 12 miesięcy. Na plus zasługuje również brak okresu karencji! Pamiętajcie również o promocji dla klientów indywidualnych – tutaj do zdobycia jest 300 zł premii na start oraz konto oszczędnościowe na 1,7% w skali roku.

Uczestnicy – kto może wziąć udział w promocji mBanku

Promocja skierowana jest do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze z rocznym limitem sprzedaży do 10 milionów złotych, a także wspólników spółek cywilnych, spółek z. o. o., komandytowych, fundacji oraz innych firm i organizacji, wymienionych w regulaminie promocji (znajdziecie go na końcu artykułu).

Nie możecie wziąć udziału w promocji, jeśli posiadacie już rachunek w mBanku (sprawdzany jest numer NIP). Wystarczy zatem, że zamknęliście swoje konto firmowe przez rozpoczęciem niniejszej promocji, a znowu możecie otworzyć rachunek z solidną premią. Plus dla mBanku za brak stosowania okresu karencji.

Co ważne, posiadanie konta osobistego, nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w promocji konta firmowego. Przy okazji przypominam też o trwającej akcji eKonta osobistego z 300 zł premii na start oraz kontem oszczędnościowym na 1,7% w skali roku.

Zasady promocji

Akcja promocyjna mBanku daje uczestnikom dwie korzyści: darmowy (przez 12 miesięcy) rachunek firmowy oraz 300 zł premii gotówkowej, która zostanie wypłacone w jednej racie na otwarte w ramach promocji konto bankowe. 

Żeby wziąć udział w promocji, należy założyć mBiznes Konto Komfort, za pomocą dedykowanej strony promocji, w terminie do 31 sierpnia 2021 roku. Zawnioskujcie również o kartę Mastercard Debit Business.

Następnie, w ciągu 30 dni (licząc od momentu zawarcia z bankiem umowy o produkty), należy wykonać płatności bezgotówkowe za pomocą wspomnianej karty debetowej o łącznej wartości co najmniej 1000 zł.

Premia zostanie wypłacona do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki (przykładowo: do końca sierpnia, jeśli warunek spełnicie w lipcu).

Kwestie podatkowe

Pamiętajcie, że w przypadku przedsiębiorców, wszystkie premie wypłacane przez bank powinny być traktowane jako przychód firmy. Przychód należy obowiązkowo zaksięgować oraz odprowadzić od niego podatek. To ważny szczegół, który pozwoli Wam spać spokojnie, a w razie kontroli Urzędu Skarbowego, uniknąć także wielu nieprzyjemności.

Szczegóły w regulaminie promocji.

mBiznes Konto Komfort – ile to kosztuje

W ramach promocji otrzymujecie 12-miesięczne zwolnienie z opłaty za prowadzenie konta, obsługę karty debetowej oraz nielimitowane przelewy internetowe. Koszty prowadzenia rachunku w pierwszych 12 miesiącach są następujące:

  • 0 zł za prowadzenie konta.
  • 0 zł za obsługę karty debetowej.
  • 0 zł za złotówkowe przelewy internetowe (100 pierwszych w miesiącu).
  • 0 zł za przelewy SEPA (pierwsze 20 przelewów w miesiącu – szczegóły w Tabeli opłat i prowizji).
  • 0 zł za wydanie pierwszej karty Mastercard Debit Business lub Visa Business Debit.
  • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronetu, Santander Bank Polska S.A.
  • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach mBanku, Planet Cash, Cashline, Euronetu. 


Po upływie 12 miesięcy opłaty będą naliczane zgodnie z bieżącą taryfą opłat i prowizji

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów