mBank: 150 zł łatwej premii w promocji eKonta osobistego za wykonanie 5 przelewów i to bez okresu karencji + 250 zł w programie poleceń!

Ta promocja została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna. Do zdobycia jest 470 zł premii na start, 155 zł bonusu za regularne inwestowanie oraz 8% na koncie oszczędnościowym (do 50.000 zł).

Wielka chwila na którą z pewnością czekała pokaźna grupa dotychczasowych klientów mBanku. Otóż miło mi poinformować, iż w najnowszej promocji eKonta osobistego do zdobycia jest 150 zł ultra łatwej premii (wystarczy wykonać 5 przelewów), zaś uczestnikami promocji mogą być w zasadzie wszyscy. Tym razem bank nie zastosował okresu karencji, co oznacza, iż wystarczyło nie posiadać rachunku w mBanku w dniu startu promocji (czyli 3 lutego 2020 roku). Cóż, taka okazja zdarza się rzadko, jednak uwaga – limit wniosków to wyłącznie 3000 sztuk! Konto w mBanku założycie bez wychodzenia z domu, zaś zamknięcie rachunku możliwe jest z poziomu bankowości elektronicznej. Jego prowadzenie będzie bezwarunkowo darmowe, zaś zwolnienie z opłaty za kartę nastąpi po wykonaniu 1 płatności bezgotówkowej. Oprócz tego, za darmo otrzymacie dostęp do usługi CyberRescue, która ochroni Was przed przykrymi konsekwencjami działań cyberprzestępców.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA

Uczestnicy promocji

Z promocji „Twoje Konto z Bonusem i Premią” mogą skorzystać zarówno całkiem nowi, jak i powracający klienci mBanku. W przypadku tych drugich, wystarczyło nie posiadać/współposiadać rachunku osobistego w mBanku w dniu 3 lutego 2020 roku. Wystarczy zatem, że choćby jeden dzień przed tą datą zamknęliście dotychczasowe konto w mBanku, a już możecie zdobyć solidną premię!

Jak założyć promocyjne konto

Aby wziąć udział w akcji, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji. W tym miejscu wystarczy podać imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, a także zaakceptować regulamin. Po rejestracji otrzymacie na maila link aktywacyjny. Kliknięcie w link będzie równoznaczne z potwierdzeniem udziału w promocji. Teraz pozostaje Wam już tylko złożenie docelowego wniosku o eKonto osobiste wraz z kartą debetową (do wyboru macie ciekawe wzory kart, w tym dedykowaną kartę WOŚP).

Na rejestrację w promocji oraz złożenie wniosku macie czas od 3 lutego 2020 roku do 31 marca 2020 roku. Samą umowę należy natomiast podpisać do 15 kwietnia 2020 roku.

Warunki uzyskania 150 zł premii od eBrokera

Gdy wasze konto będzie już aktywne wystarczy, że w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po założeniu konta wykonacie 5 transakcji bezgotówkowych na dowolną kwotę. Jeśli konto zakładacie w lutym, wówczas płatności wykonajcie w marcu lub w kwietniu 2020 roku, zaś gdy konto zakładacie w marcu, wówczas płatności wykonajcie w kwietniu lub maju 2020 roku. Kwota transakcji jest dowolna, zatem nawet drobne, rutynowe zakupy spełnią warunki promocji 😉

Przez transakcje bezgotówkowe rozumie się:

 • płatności kartą debetową (zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet) oraz
 • płatności BLIKIEM (zarówno w stacjonarnych punktach handlowo-usługowych, jak i przez Internet),
 • przelewy zewnętrzne (przykładowo na swoje konto w innym banku).

Finalizacja promocji

Informację o przyznaniu nagrody otrzymacie mailowo do 17 czerwca 2020 roku. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii (numer konta założonego w mBanku). Link do strony promocji będzie zawarty w wiadomości od organizatora. Na wypełnienie danych będziecie mieli 7 dni od dnia otrzymania wiadomości od organizatora.

Nagrody zostaną wypłacone do 30 czerwca 2020 roku. W dniu wypłaty premii należy rzecz jasna posiadać aktywne konto. Regulamin nic jednak nie wspomina na temat utrzymywania aktywnej karty debetowej do momentu wypłaty nagrody (dostałem jednak cynka, żeby kartę utrzymać do momentu wypłaty premii, ponieważ jest ona niejako zintegrowana w umowie z kontem osobistym).

Szczegóły w regulaminie akcji promocyjnej „Twoje Konto z Bonusem i Premią”.

Program poleceń – nawet 250 zł premii dodatkowej

Promocja eKonta osobistego posiada również wbudowany program poleceń, dzięki czemu eKonto osobiste możecie polecać swoim bliskim. Za skuteczne polecenie konta i spełnienie warunków przez osobę poleconą otrzymacie 50 zł premii dodatkowej. Wasi bliscy natomiast zdobędą swoją dolę, czyli 150 zł premii na start. Konto możecie polecić maksymalnie 5 osobom, odbierając w ten sposób nawet 250 zł premii dodatkowej.

Link polecający znajdziecie po zalogowaniu na stronie promocji w zakładce PROGRAM POLECAJĄCY. Złożenie wniosku o konto poprzez link polecający odbywa się analogicznie jak w przypadku rejestracji za pośrednictwem linków zamieszczonych na blogu. Aktywny udział w programie poleceń możecie rozpocząć jeszcze zanim sami spełnicie wszystkie warunki do otrzymania bonusu. 

Szczegóły w regulaminie akcji promocyjnej „Twoje Konto z Bonusem i Premią”.

Szczegóły eKonta osobistego

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania minimum 1 płatności bezgotówkowej na dowolną kwotę, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 0 zł za trzy wypłaty z bankomatów za granicą, każda kolejna kosztuje 10 zł,
 • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów