mBank: eKonto osobiste z 650 zł rekordowej premii na start, 110 zł bonusu za „regularne inwestowanie”, 100 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia oraz od 7,9% do 8,15% dla oszczędności

Trwa do:
8 lutego 2023

Promocja zakończona

mBank, do obowiązującej obecnie promocji darmowego eKonta osobistego z 450 premii na start, postanowił dołożyć kolejną część układanki w postaci 200 zł bonusu w formie karty podarunkowej Allegro lub vouchera do Biedronki. W ten oto sposób, sumarycznie do zdobycia będzie aż 650 zł rekordowej premii. Po założeniu konta będziecie mogli również wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 110 zł. Inna ciekawa opcja to 100 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia auta i bagażu. Oprócz bonusów na start, możecie skorzystać ze świetnej oferty depozytowej mBanku. eKonto bardzo oszczędnościowe zapewnia 7,95% w skali roku dla kwoty do 500.000 zł. Oprocentowanie rzędu 8% w skali roku znajdziecie zaś na rachunku Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł. Natomiast na promocyjnych lokatach mBank oferuje oprocentowanie od 7,95% do 8,15% w skali roku, w zależności od długości depozytu. Łącznie na wszystkich lokatach możecie ulokować nawet 500.000 zł.

Uczestnicy promocji z 650 zł premii

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie się w promocji na dedykowanej stronie promocji, a następnie złóżcie wniosek o konto wraz z kartą debetową. Podczas rejestracji wybierzecie, którą nagrodę chcecie otrzymać – Allegro, czy też Biedronka. Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek otwórzcie na komputerze.

Po zapisaniu się do promocji, wróćcie na stronę promocji i kliknijcie „Załóż konto”Ponadto pamiętajcie, aby podczas wnioskowania o konto wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje. Wszystkie niezbędne zgody znajdują się na końcu wniosku. Najlepiej kliknąć „Akceptuję wszystkie oświadczenia”.

Promocja potrwa do 8 lutego 2023 roku lub do wyczerpania puli 3000 promocyjnych kont. Na szczęście, strona promocji pokazuje licznik z dostępną liczbą promocyjnych wniosków. Póki pula jest aktywna, macie pewność zdobycia nagród w akcji promocyjnej.

Jak założyć konto przez e-dowódPodczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 7,3% lub 8% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Jest to również warunkiem otrzymania pierwszej części premii na poziomie 150 zł, dlatego warto skorzystać z jednego z nowoczesnych sposobów weryfikacji tożsamości 🙂

mBank – Moje Cele + CyberRescueMożecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

150 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Jak otworzyć konto na selfie w mBanku – instrukcja wideo w serwisie YouTube.

Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii, jednak nie otrzymacie pierwszej premii o wartości 150 zł.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 15 grudnia 2022 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 22 grudnia 2022 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 stycznia 2023 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii. Bonus zostanie wypłacony do końca lutego 2023 roku.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem luty i marzec 2023 roku.

100 zł bonusu za eKonto Junior lub eKonto Możliwości

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior) lub do 18. roku życia (eKonto Możliwości). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior/Możliwości. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Voucher Allegro/Biedronka o wartości 200 zł

Żeby zdobyć tę premię, należy zapewnić wpływ o wartości co najmniej 1000 zł na konto otwarte w promocji oraz wykonać minimum 8 transakcji bezgotówkowych do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta (warunki możecie spełniać zarówno w miesiącu otwarcia konta, jak i w kolejnym). Przykładowo, otwierając konto w grudniu 2022 roku, warunki spełnijcie do 31 stycznia 2023 roku.

Zwróćcie uwagę, iż w przypadku zapewnienia wpływu w ciągu 7 dni od momentu założenia konta, za jednym razem spełnicie warunki zarówno dla premii „za szybki wpływ” na konto (100 zł), jak również warunki promocji z voucherem do Allegro lub Biedronki. Dwie pieczenie na jednym ogniu – bez potrzeby ponownego spełniania warunków.

Gdy dopełnicie wszelkich formalności, w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej mBanku pojawi się specjalna mOkazja z kodem do aktywacji vouchera do Allegro lub Biedronki – w terminie do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta. Przykładowo, otwierając konto w grudniu 2022 roku, mOkazja pojawi się w lutym 2023 roku.

mOkazje to zbiór specjalnych ofert dla klientów mBanku i uczestników programu – wszystkie okazje znajdziecie w aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej.Szczegóły w regulaminie promocji z 200 zł nagrody specjalnej.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacona do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego miesiąca pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji w grudniu 2022 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w grudniu i/lub styczniu, to premię otrzymasz do końca lutego 2023 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w grudniu, wykonałeś wpływy i transakcje w lutym/marcu, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca marca/kwietnia 2023 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w grudniu 2022 roku), premie za założenie konta na selfie/e-dowód i konto Junior otrzymasz do końca lutego 2023 roku.

8% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 7,3% lub 8% w skali roku do kwoty 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się 7,3-procentowym zwrotem (w skali roku). Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 26 listopada 2022 roku, środki będą pracować na 7,3%/8% w skali roku przez listopad (niepełny miesiąc), a następnie grudzień, styczeń i luty. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Lokata na Nowe Środki – nawet 8,15% w skali roku

Minimalna kwota lokaty to 1000 zł. W promocji możecie założyć tyle lokat, ile chcecie. Zatem w przypadku chęci ulokowania większej kwoty środków, warto je podzielić na kilka lokat – na wypadek gdybyście musieli przedwcześnie wypłacić część kapitału. Wiadomo, zerwanie lokaty wiąże się z nienaliczeniem odsetek, więc szkoda byłoby zrywać jedną „dużą” lokatę. Łączna suma lokat w promocji to 500.000 zł. Do wyboru macie 3 rodzaje lokat:

 • 3 miesiące – oprocentowanie 7,95% w skali roku,
 • 6 miesięcy – oprocentowanie 8,05% w skali roku,
 • 12 miesięcy – oprocentowanie 8,15% w skali roku.

Lokatę założycie w bankowości elektronicznej, w placówce lub na mLinii. Ma ona charakter odnawialny. Po upływie okresu depozytu, kapitał lokaty wraz z naliczonymi odsetkami promocyjnymi odnowi się na kolejny taki sam okres (3, 6 lub 12 miesięcy). Nowa lokata będzie oprocentowana zgodnie z obowiązującą w dniu odnowienia Tabelą stóp procentowych dla osób fizycznych w ramach bankowości detalicznej mBanku S.A. Czy będzie ona korzystna? Ciężko stwierdzić. W przypadku odnowienia się lokaty na niekorzystnych warunkach będziecie mogli ją po prostu zerwać i zlecić wypłatę środków na własne konto.

Promocja lokat trwa do 16 stycznia 2023 roku lub do wyczerpania puli promocji, czyli momentu gdy suma promocyjnych lokat przekroczy kwotę 3 miliardów złotych (dla każdego okresu osobno). Informacja ta pojawi się na stronie promocji.

Szczegóły w regulaminach promocji:

eKonto bardzo oszczędnościowe – 7,95% w skali roku

Proponowane przez mBank eKonto bardzo oszczędnościowe oferuje obecnie oprocentowanie na poziomie 7,95% w skali roku i to do limitu kwoty 500.000 zł! Stawia to rachunek w absolutnej czołówce wśród konkurencyjnych propozycji. Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wyniesie 3 miesiące. Konto oszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej, już po założeniu konta osobistego.

Otwarcie i prowadzenie eKonta Oszczędnościowego nie kosztuje miesięcznie ani złotówki. Darmowy jest też pierwszy przelew (wewnętrzny lub zewnętrzny) z konta oszczędnościowego w każdym miesiącu. Pozostałe będą już objęte opłatą w wysokości 9 zł za każdą płatność.

Szczegóły eKonta bardzo oszczędnościowego znajdziecie na tej podstronie banku.

Szczegóły eKonta osobistego

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
 • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
 • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
 • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
 • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
 • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
 • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
 • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 110 zł. Inna ciekawa opcja 100 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia auta i bagażu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów