mBank: eKonto osobiste z nawet 500 zł premii na start + konto oszczędnościowe na 1,8% w skali roku

Trwa do:
8 lutego 2022

mBank, do obowiązującej obecnie promocji darmowego eKonta osobistego z 300 zł na start, postanowił dołożyć kolejną część układanki, oferując już 500 zł łącznej premii! Na start otrzymacie więc 200 zł w formie bonu do Allegro oraz usługę Allegro Smart! bez opłat na miesiąc (darmowe dostawy do paczkomatów lub kurierem dla zakupów od 40 zł), a do tego 200 zł w gotówce za podstawową aktywność. 100 zł otrzymacie również za otwarcie konta dla dziecka oraz założenie swojego rachunku za pomocą e-dowodu (to dwie nagrody po 50 zł). Oprócz bonusów na start, możecie założyć niezłe jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 1,8% w skali roku do kwoty 10.000 zł. Cóż, w tych trudnych czasach dla osób chcących oszczędzać – dobre i to! Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji karty kredytowej, gdzie do zdobycia są nagrody o wartości 300 zł.

PROMOCJA ZAKOŃCZONA – AKTUALNIE DOSTĘPNE JEST STANDARDOWE 300 ZŁ PREMII

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku od 1 stycznia 2018 roku. Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej i pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

mBank – jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową oraz wyrazić zgodę na przystąpienie do programu mOkazje. Promocja trwa do 8 lutego 2022 roku!

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele” na 1,8% w skali roku do kwoty 10.000 zł.

50 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy, oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z Waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Załóżmy, że rachunek otworzycie 27 listopada 2021 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 4 grudnia 2021 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 grudnia 2021 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla naszego przykładu będzie to zatem styczeń i luty 2022 roku.

50 zł bonusu za założeniu eKonta Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają dzieci w wieku do 13 lat. Aby zdobyć 50 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po założeniu eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂

Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

200 zł do Allegro oraz Allegro Smart! za darmo przez miesiąc

Premię ekstra w postaci bonu na 200 zł do wykorzystania w serwisie Allegro i pakietu Allegro Smart! za darmo przez miesiąc otrzyma pierwszych 2000 kont założonych w ramach opisywanej dzisiaj promocji. Na szczęście, o wyczerpaniu puli organizator poinformuje za pomocą dedykowanej strony promocji. Znajduje się tam licznik wniosków. Gdy dojdzie do zera – promocja po prostu zostanie zakończona i bank przestanie przyjmować nowe wnioski.

Żeby zdobyć tę premię, należy zapewnić wpływ o wartości co najmniej 1000 zł na konto otwarte w promocji oraz wykonać minimum 8 transakcji bezgotówkowych do końca kolejnego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Jeśli jednak pospieszycie się z zapewnieniem wpływu i wykonacie go w ciągu 7 dni od momentu założenia konta, to spełnicie na raz warunki zarówno dla pierwszej transzy premii za konto (100 zł), jak również warunki promocji z bonem Allegro.

Gdy spełnicie warunki, w aplikacji mBanku pojawi się (do drugiego miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta) specjalna mOkazja z kodem do aktywacji Allegro Smart! oraz danymi karty podarunkowej, którą możecie wykorzystać podczas zakupów w terminie do 31 grudnia 2022 roku. mOkazję należy odebrać w aplikacji do 30 kwietnia 2022 roku – potem zniknie bezpowrotnie. 🙂

mOkazje to zbiór specjalnych ofert dla klientów mBanku i uczestników programu – wszystkie okazje znajdziecie w aplikacji banku.

mBank – mOkazje z Allegro

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premie zarówno „za szybki wpływ”, jak i dwie kolejne premie po 50 zł będą wypłacane po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec kolejnego miesiąca.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji oraz do dedykowanej strony promocji (tam znajdziecie zasady przyznawania bonów Allegro).

Konto oszczędnościowe mBank Moje cele – 1,8% w skali roku

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Od momentu aktywowania rachunku przez trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 1,8% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele w dniu 27 listopada 2021 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od 1 grudnia 2021 roku do końca lutego 2022 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 10.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania. Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego mBank

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów