fbpx

Ostatnie chwile promocji mBanku: rekordowe 450 zł premii, 300 zł bonusu za polecenie oraz konto oszczędnościowe na 1,7% w skali roku

Trwa do:
13 sierpnia 2021

To już ostatnie chwile promocji mBanku! Tylko do 13 sierpnia 2021 roku (do godziny 23:59) możecie wysyłać wnioski w promocji, w ramach której oprócz 300 zł „standardowej” premii, dodatkowe 150 zł bonusu otrzymacie w ramach akcji przygotowanej wspólnie z serwisem Bankier.pl. Razem do zdobycia jest zatem 450 zł, co jak na promocję mBanku jest dawno nie widzianą kwotą. Po założeniu konta, będziecie mogli zarabiać po 300 zł za polecanie promocyjnego konta swoim bliskim. Oprócz bonusów na start, możecie założyć niezłe jak na obecne czasy konto oszczędnościowe. Jego oprocentowanie to 1,7% w skali roku do kwoty 10.000 zł.

Uczestnicy promocji

Z promocji mogą skorzystać osoby, które nie posiadały konta osobistego i/lub oszczędnościowego w mBanku po 1 stycznia 2018 roku. Ponadto z promocji wykluczone są osoby, które złożyły już wniosek o konto poza promocją i jest on procesowany w trakcie trwania niniejszej promocji.

Co ważne, z promocji nie wyklucza posiadanie innych produktów typu kredyt, lokata, karta kredytowa, czy konto firmowe. Jeśli zatem jesteście przedsiębiorcami, możecie dodatkowo założyć konto firmowe z 300 zł premii na start.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek zarejestrujcie się i złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową. Promocja trwa do 13 sierpnia 2021 roku! Rejestracja w promocji jest bardzo prosta. Wystarczy wpisać adres e-mail i zaznaczyć pierwszą zgodę. Wówczas na maila przyjdzie link aktywacyjny, po czym będziecie mogli złożyć docelowy wniosek na stronie mBanku. Po złożeniu wniosku otrzymacie na maila numer wniosku składający się z trzech liter RAC oraz 9 cyfr. Zachowajcie go koniecznie w sytuacji, gdyby niezbędne było złożenie reklamacji.

Umowę możecie podpisać za pośrednictwem selfie lub e-dowodu – otrzymacie za to 50 zł premii ekstra, o czym będzie mowa później. Ewentualnie wybierzcie tradycyjną ścieżkę, czyli dostarczenie umowy przez kuriera (wówczas bez premii ekstra). Na zawarcie umowy macie czas nie później niż do 13 września 2021 roku.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego „Moje cele” na 1,7% w skali roku, a także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

Cyber Rescue + Moje Cele. mBank.

150 zł premii w ramach akcji z Bankier.pl

Gdy już uporacie się z zawarciem umowy, wystarczy że w każdym z dwóch następujących po sobie miesięcy po otwarciu konta (nie później jednak niż do 13 listopada 2021 roku) wykonacie minimum 8 transakcji bezgotówkowych kartą wydaną do konta i/lub przelewów zewnętrznych (w tym płatności telefonem) i/lub BLIKIEM. Płatności możecie wykonać zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet. Nie da się ukryć, iż najłatwiej spełnić warunki poprzez realizację 8 przelewów na dowolną kwotę na wasze konto w innym banku.

Okres spełniania warunków należy liczyć od momentu otwarcia konta. Oznacza to, iż przykładowo otwierając konto 12 sierpnia 2021 roku, warunki płatnicze musicie spełnić odpowiednio w terminie do 11 września 2021 roku oraz do 11 października 2021 roku.


Po spełnieniu warunków promocji w terminie do 30 listopada 2021 roku otrzymacie od organizatora informację potwierdzającą przyznanie premii. Waszym ostatnim zadaniem będzie wypełnienie danych do wypłaty premii na stronie promocji (link znajdziecie w wiadomości od organizatora). Chodzi tu głównie o numer eKonta otwartego w promocji oraz wasze imię i nazwisko. Na wypełnienie danych będziecie mieli maksymalnie 14 dni roboczych od momentu otrzymania stosownej informacji.

Bonus powędruje na wasze konta w ciągu 14 dni roboczych od momentu wypełnienia danych do wypłaty premii.

50 zł premii za podpisanie umowy przez e-dowód

Teraz powróćmy do kwestii zawarcia umowy, o której wspominałem wcześniej. Ten rodzaj premii zostanie wypłacony pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App. W ten oto sposób mBank premiuje korzystanie z nowych technologii zamiast tradycyjnych (papierowych) form zawierania umów w placówce lub za pośrednictwem kuriera.

Dodatkowym warunkiem jest wykonanie w miesiącu otwarcia konta albo w kolejnym miesiącu jednej transakcji bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM – stacjonarnie, bądź przez Internet. Oczywiście transakcje wykonane na poczet promocji z Bankier.pl jednocześnie spełnią niniejszy warunek promocji (o ile będą to płatności kartą lub BLIKIEM, a nie same przelewy).

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy, oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii.

50 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 50 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Załóżmy, że rachunek otworzycie 12 sierpnia 2021 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 19 sierpnia 2021 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 30 września 2021 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie pierwsze 50 zł premii.


Kolejne trzy premie po 50 zł

Kolejne trzy transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w trzech kolejnych miesiącach kalendarzowych (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna.

50 zł bonusu za założeniu eKonta Junior

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które posiadają dzieci w wieku do 18 lat. Aby zdobyć 50 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po założeniu eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premie zarówno „za szybki wpływ”, jak i trzy kolejne premie po 50 zł będą wypłacane po spełnieniu miesięcznych warunków – na koniec kolejnego miesiąca.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

Konto oszczędnościowe Moje cele – 1,7% w skali roku

W ramach promocji dodatkowo będziecie mogli skorzystać z preferencyjnego oprocentowania na rachunku oszczędnościowym Moje cele.

Od momentu aktywowania rachunku przez trzy pełne miesiące kalendarzowe, oprocentowanie gwarantowane jest na poziomie 1,7% w skali roku dla kwoty do 10.000 zł. Aby skorzystać z preferencyjnego oprocentowania, konto Moje cele należy otworzyć podczas wnioskowania o eKonto osobiste. Przykładowo otwierając konto Moje cele w dniu 15 czerwca 2021 roku, podwyższone oprocentowanie będzie obowiązywało od 1 lipca do końca września 2021 roku.

Promocyjne oprocentowanie naliczane jest, gdy suma wpływów na konto oszczędnościowe w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń. Warunek ten weryfikowany jest ostatniego dnia roboczego miesiąca. Mówiąc prościej, jeśli nie zamierzacie wypłacać w okresie promocji środków z rachunku, wystarczy dopłacać do niego co najmniej 100 zł miesięcznie. W ten oto sposób zapewnicie sobie preferencyjne oprocentowanie.

Rachunek Moje cele to konto typu Saver, na które automatycznie odkładane są środki po każdej transakcji kartą lub po przelewie. Może to być stała kwota (na przykład 3 zł po każdej transakcji), zaokrąglenie do pełnej kwoty (na przykład do 10 zł) lub procent danej transakcji (na przykład 1% od wykonanej płatności). Możecie również ustanowić stałe wpływy w wybranej kwocie w konkretnym dniu miesiąca. Domyślnie jest to kwota 200 zł, w 10. dniu danego miesiąca. Zatem pozostawiając domyślną kwotę lub nawet zmniejszając ją do 100 zł zapewnicie sobie automatyczne utrzymanie preferencyjnego oprocentowania.

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na koncie od razu „upchać” kwotę 10.000 zł, tak aby w pełni wykorzystać potencjał podwyższonego oprocentowania. Prowadzenie rachunku jest darmowe. W każdym miesiącu możecie wykonać jeden bezpłatny przelew z rachunku Moje cele na eKonto osobiste.

Szczegóły w regulaminie promocji.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.


JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów