mBank: eKonto osobiste z 450 zł premii na start, 150 zł bonusu za „regularne inwestowanie”, 150 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia oraz 8% na koncie oszczędnościowym

Trwa do:
8 lutego 2023

Ta edycja promocji została już zakończona, ale na szczęście ruszyła nowa, jeszcze lepsza akcja promocyjna z równie atrakcyjnymi warunkami. Szczegóły znajdziesz tutaj <KLIK>

W mBanku trwa kolejna edycja ciekawego zestawu promocji dotyczącego darmowego eKonta osobistego. Mianowicie, na start otrzymacie 350 zł łatwej premii oraz dodatkowo 100 zł, jeśli założycie konto swojemu dziecku. O ile w innych bankach nagrodami dość często są vouchery na zakupy, tak w przypadku mBanku otrzymacie najprzyjemniejszą z nagród, czyli przelew gotówki na konto. Po założeniu rachunku możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości nawet 150 zł. Inna ciekawa opcja to 100 zł lub 150 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia auta i bagażu.

Oprócz bonusów na start, możecie skorzystać ze świetnej oferty depozytowej mBanku. eKonto bardzo oszczędnościowe zapewnia 7,8% w skali roku dla kwoty do 400.000 zł. Na takie same warunki możecie liczyć w ofercie najlepszej lokaty mBanku. Oprocentowanie rzędu 8% w skali roku znajdziecie zaś na rachunku Moje cele z limitem kwoty do 50.000 zł.

Uczestnicy promocji z 450 zł premii

W promocji mogą wziąć udział osoby, które w okresie od dnia 1 stycznia 2020 roku do momentu złożenia wniosku nie posiadały w mBanku rachunku osobistego lub konta oszczędnościowego.

Posiadanie innych produktów (przykładowo karty kredytowej czy pożyczki) nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

Jak założyć promocyjne konto?

Aby wziąć udział w promocji, na początek złóżcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Pamiętajcie, aby zawnioskować o konto wraz z kartą debetową. Jeśli chcecie założyć konto za pośrednictwem aplikacji mobilnej – wniosek otwórzcie bezpośrednio na telefonie. Jeśli zaś wolicie wybrać ścieżkę z e-dowodem lub kurierem, wówczas wniosek otwórzcie na komputerze.

Jak założyć konto przez e-dowódPromocja trwa do 8 lutego 2023 roku. Podczas wnioskowania o konto możecie wybrać standardową kartę fizyczną lub eko kartę mobilną, która zostanie od razu dodana w Waszej bankowości internetowej. Możecie podpiąć ją do aplikacji płatniczej (Google/Apple/Garmin Pay) i korzystać od razu bez czekania na przesyłkę.

Na etapie wnioskowania o konto możecie od razu zaznaczyć chęć otwarcia konta oszczędnościowego Moje cele na 7,3% lub 8% w skali roku (później takie oprocentowanie może nie być dostępne). Wyższa stawka dostępna jest dla użytkowników, którzy swoje konto otworzą za pomocą metody „na selfie”, czyli fotoweryfikacji lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Jest to również warunkiem otrzymania pierwszej części premii na poziomie 150 zł, dlatego warto skorzystać z jednego z nowoczesnych sposobów weryfikacji tożsamości 🙂

mBank – Moje Cele + CyberRescueMożecie także przystąpić do darmowego ubezpieczenia Cyber Rescue. W ramach tej usługi, specjaliści od bezpieczeństwa w sieci pomogą Wam przez całą dobę w sytuacjach kryzysowych typu: włamanie na skrzynkę mailową, przejęcie profilu na Facebooku lub w innym serwisie społecznościowym, oszustwo podczas zakupów online, kradzież telefonu, czy też otrzymanie załącznika z wirusem.

150 zł premii za finalizację umowy przez selfie lub e-dowód

Pierwsza premia zostanie wypłacona pod warunkiem, iż umowę o konto zawrzecie za pośrednictwem selfie lub poprzez e-dowód. W przypadku pierwszej opcji należy wykonać zdjęcie twarzy oraz zdjęcie dowodu osobistego. To standardowa opcja znana z innych banków lub fintechów kryptowalutowych – ich zbiór znajdziecie w rankingu giełd kryptowalut.

Jak otworzyć konto na selfie w mBanku – instrukcja wideo w serwisie YouTube.

Natomiast założenie konta przez e-dowód możliwe jest w przypadku posiadania dowodu osobistego z warstwą elektroniczną oraz aplikacji eDO App.

Jeśli jednak wybierzecie tradycyjną formę zawarcia umowy (przykładowo kurierem), oczywiście możecie skorzystać z pozostałych premii, jednak nie otrzymacie pierwszej premii o wartości 150 zł.

100 zł premii za szybki wpływ

Kolejne 100 zł premii otrzymacie, jeśli w ciągu 7 dni od momentu otwarcia konta zapewnicie wpływ na konto na kwotę minimum 1000 zł. Przelew może pochodzić przykładowo z waszego konta w innym banku. Po zaksięgowaniu wpływu, środki możecie z powrotem przelać na swoje główne konto. Drugi z warunków to wykonanie 8 płatności bezgotówkowych kartą i/lub BLIKIEM (w punktach stacjonarnych lub w Internecie). Na wykonanie płatności macie czas do końca pełnego miesiąca kalendarzowego następującego po założeniu konta.

Przykład: Załóżmy, że rachunek otworzycie 2 lutego 2023 roku (otrzymacie powiadomienie mailowo i SMS), wówczas do 9 lutego 2023 roku zapewnijcie wpływ na 1000 zł oraz do 31 marca 2022 roku wykonajcie 8 płatności bezgotówkowych. W ten sposób zapewnicie sobie 100 zł premii. Bonus zostanie wypłacony do końca kwietnia 2023 roku.

Kolejne dwie premie po 50 zł

Kolejne dwie transze po 50 zł premii trafią do Was, jeśli ponownie zapewnicie wpływ na 1000 zł oraz wykonacie 8 płatności bezgotówkowych. Te warunki spełnijcie w drugim i trzecim miesiącu kalendarzowym po otwarciu konta (w każdym miesiącu z osobna). Wartość transakcji jest dowolna. Dla powyższego przykładu będzie to zatem kwiecień i maj 2023 roku.

100 zł bonusu za eKonto Junior lub eKonto Możliwości

Oczywiście z tej promocji będą mogły skorzystać wyłącznie osoby, które mają dzieci w wieku do 13 lat (eKonto Junior) lub do 18. roku życia (eKonto Możliwości). Aby zdobyć 100 zł premii wystarczy, że w terminie do końca pierwszego miesiąca po miesiącu założenia eKonta osobistego założycie swojemu dziecku eKonto Junior/Możliwości. Dodatkowych warunków nie stwierdzono 🙂 Konto dla dzieciaka założycie poprzez bankowość internetową.

Wypłaty premii

Premia za selfie/e-dowód wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Premia „za szybki wpływ” – 100 zł zostanie wypłacona do końca drugiego pełnego miesiąca po miesiącu, w którym założycie konto.

Dwie premie po 50 zł otrzymacie do końca trzeciego i czwartego miesiąca pełnego miesiąca po otwarciu konta – oczywiście po spełnieniu warunków.

Premia za eKonto Junior wypłacona będzie do końca drugiego miesiąca kalendarzowego po założeniu konta.

Przykład: Jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym 2023 roku i wykonałeś wpływ w ciągu 7 dni oraz zrobiłeś wymaganą liczbę transakcji w lutym i/lub marcu, to premię otrzymasz do końca kwietnia 2023 roku.

Premie po 50 zł za wpływy i transakcje otrzymasz do końca trzeciego/czwartego pełnego miesiąca po otwarciu eKonta Osobistego, na przykład jeśli przystąpiłeś do promocji w lutym, wykonałeś wpływy i transakcje w kwietniu/maju, to odpowiednio premie I/II otrzymasz do końca maja/czerwca 2023 roku.

Dla naszego przykładu (otwarcie konta w lutym 2023 roku), premie za założenie konta na selfie/e-dowód i konto Junior otrzymasz do końca kwietnia 2023 roku.

8% w skali roku dla oszczędności w ramach promocji!

W ramach promocji uczestnicy mogą także otworzyć konto do regularnego oszczędzania Moje cele z preferencyjnym oprocentowaniem. Do Waszej dyspozycji będzie więc rachunek na 7,3% lub 8% w skali roku do kwoty 50.000 zł. Wartość oprocentowania zależy od sposobu założenia konta. Wyższa stawka dotyczy osób, które zdecydują się na założenie konta metodą „na selfie” lub przy użyciu e-dowodu osobistego. Pozostali użytkownicy będą musieli zadowolić się 7,3-procentowym zwrotem (w skali roku). Środki ponad limit 50.000 zł zapracują standardowo, czyli na 0,5% w skali roku.

Promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywało od dnia założenia rachunku oszczędnościowego przez 3 kolejne pełne miesiące. Jeśli więc konto otworzycie 2 lutego 2023 roku, środki będą pracować na 7,3%/8% w skali roku przez luty (niepełny miesiąc), a następnie marzec, kwiecień i maj 2023 roku. Żeby utrzymać oprocentowanie przez ten okres, powinniście zapewniać regularne wpłaty, by saldo środków na koncie oszczędnościowym było co miesiąc większe o co najmniej 100 zł względem poprzedniego miesiąca (pod uwagę brany jest ostatni dzień każdego miesiąca).

Żeby to zobrazować, posłużę się przykładem z regulaminu:

mBank – premia w postaci wyższego oprocentowania

Po szczegóły odsyłam Was do regulaminu promocji.

eKonto bardzo oszczędnościowe – 7,8% w skali roku

Proponowane przez mBank eKonto bardzo oszczędnościowe oferuje obecnie oprocentowanie na poziomie 7,8% w skali roku i to do limitu kwoty 400.000 zł! Stawia to rachunek w absolutnej czołówce wśród konkurencyjnych propozycji. Okres obowiązywania promocyjnego oprocentowania wyniesie 3 miesiące. Konto oszczędnościowe wyklikacie w bankowości elektronicznej, już po założeniu konta osobistego.

Otwarcie i prowadzenie eKonta Oszczędnościowego nie kosztuje miesięcznie ani złotówki. Darmowy jest też pierwszy przelew (wewnętrzny lub zewnętrzny) z konta oszczędnościowego w każdym miesiącu. Pozostałe będą już objęte opłatą w wysokości 9 zł za każdą płatność.

Alternatywą może być ciekawa lokata mBanku, która pozwoli Wam zdeponować tak samo wysoką kwotę (400.000 zł) na okres 3 miesięcy z oprocentowaniem 7,8% w skali roku.

Szczegóły eKonta bardzo oszczędnościowego znajdziecie na tej podstronie banku.

Szczegóły eKonta osobistego

  • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,
  • 0 zł za kartę do konta w przypadku wykonania płatności bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 350 zł, w przeciwnym razie opłata wyniesie 7 zł,
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce na kwotę co najmniej 100 zł lub 2,50 zł za wypłaty poniżej 100 zł,
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą,
  • 0 zł za transakcje i wypłaty z bankomatów BLIKIEM,
  • 0 zł za przelewy krajowe w złotych przez Internet i aplikację mobilną,
  • 0 zł za wypłaty gotówki w sklepach przy okazji zakupów kartą,
  • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach sieci mBanku, Planet Cash i Cashline,
  • dostęp do Google Pay oraz Apple Pay,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

Po założeniu konta możecie wziąć udział w promocji regularnego inwestowania, gdzie do zdobycia jest premia o wartości 150zł. Inna ciekawa opcja 100 zł lub nawet 150 zł zwrotu za zakup ubezpieczenia auta i bagażu.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów