fbpx

BNP Paribas: punkty lojalnościowe o wartości niemal 200 zł w promocji karty kredytowej

Trwa do:
31 sierpnia 2020

Po dłuższej przerwie bank BNP Paribas ruszył z kolejną promocją karty kredytowej i programu lojalnościowego mamBonus. Tym razem, aby zgarnąć bonus w wysokości 45.000 punktów powitalnych, wymienialny na vouchery o wartości 150 zł, należy zawnioskować o kartę kredytową BNP Paribas oraz przez trzy miesiące po jej otrzymaniu, wykonywać transakcje na minimum 1000 zł miesięcznie. Oprócz tego, podczas używania karty uzyskacie standardowe punkty, dzięki czemu łączna wartość nagrody może sięgnąć niemal 200 zł. Co do nagród, do wyboru będziecie mieli między innymi vouchery Allegro, RTV Euro AGD, Douglas, czy H&M. Promowanym produktem ponownie są karty kredytowe Mastercard w opcji Standard oraz w wersji Gold. Druga z kart nie dość, że prezentuje się bardzo okazale to na dodatek zapewnia bezpłatne ubezpieczenie w podróży zagranicznej. Łącząc promocje karty kredytowej oraz konta osobistego, możecie zdobyć nawet 500 zł premii. Jak tego dokonać? O tym w dzisiejszym artykule!

Kto może wziąć udział w promocji? 

Promocja skierowana jest do wszystkich osób pełnoletnich, które nie posiadały karty kredytowej w BNP Paribas od 1 października 2018 roku do 1 lipca 2020 roku. Regulamin nie wyklucza jednak osób, które są użytkownikami kont osobistych czy innych produktów marki. Możecie więc przy okazji skorzystać z promocji darmowego konta osobistego, w ramach której zgarniecie dodatkowe 300 zł! 

Zasady promocji

Akcja trwa do 31 sierpnia 2020 roku. Do tego czasu powinniście przejść na stronę promocji i wypełnić formularz, wnioskując o wydanie karty kredytowej Mastercard Standard lub Gold. Warto przygotować sobie wcześniej telefon. Mianowicie, po wypełnieniu formularza oddzwoni do Was pracownik banku, który zada kilka pytań i dopełni cały proces. 

Głównym warunkiem uzyskania bonusu jest aktywne korzystanie z karty kredytowej. W ciągu trzech miesięcy (licząc od miesiąca następującego po tym, w którym została wydana karta), powinniście wykonywać za jej pomocą płatności na co najmniej 1000 zł każdego miesiąca – w kilku płatnościach lub w jednej, pełna dowolność. Jak zazwyczaj bywa w tego typu promocjach, środki nie mogą być przeznaczone na zasilanie portfeli internetowych, czy spłacanie debetu w innych rachunkach. Jeśli macie wątpliwości, czy planowana przez Was płatność nie sprzeciwia się zasadom, zajrzyjcie do regulaminu, który umieszczę na końcu artykułu.

Przykład: Piotr zawarł z bankiem umowę o kartę kredytową w lipcu. Warunki promocji będzie musiał spełnić w sierpniu, wrześniu i październiku. Za każdy z tych miesięcy otrzyma 15.000 punktów w programie mamBonus. Nagroda podzielona jest na trzy transze – po 15 tys. punktów za każdy miesiąc, kiedy wykonacie założenia promocji. Wypłata nagrody następuje w ciągu 60 dni roboczych od momentu wywiązania się z warunków. Bank przekaże Wam bonusowe punkty za pomocą platformy mamBonus. Na ich odbiór będziecie mieć 2 miesiące. Wcześniej powinniście zarejestrować się na wskazanej stronie. 

Do momentu odbioru nagrody karta powinna zostać aktywna. 

Nie tylko płatności kartą!

Policzyliście swoje wydatki i wszystko wskazuje na to, że co miesiąc wydajecie na zakupy kartą mniej, niż 1000 zł? Regulamin dopuszcza wykonywanie przelewów z rachunku karty. Opłacając czynsz i rachunki za pomocą przelewów internetowych, również spełnicie najważniejszy warunek promocji i otrzymacie bonus za każdy miesiąc. Dopuszczalne są również wypłaty z bankomatów, jednak ich opłacalność, jak w przypadku większości kart kredytowych, jest bardzo dyskusyjna. Każda wypłata będzie Was bowiem kosztować 4,9% jej wartości, jednak nie mniej, niż 10 zł. Przelewy z karty są równie kosztowne. Jednak, gdy do regulaminowego 1000 zł brakuje Wam niedużej kwoty (na przykład 100 zł, czy 200 zł), a dany miesiąc zbliża się ku końcowi, wówczas najlepszym rozwiązaniem będzie właśnie skorzystanie z transakcji gotówkowej. Więcej na temat specyfiki działania kart kredytowych w moim autorskim poradniku Jak działa karta kredytowa? 

Program mamBonus – nagrody, vouchery, rabaty

Jeśli to Wasze pierwsze spotkanie z programem mamBonus, warto wyjaśnić jego główne założenia. Jak w każdym projekcie tego typu, transakcja wykonywana zarejestrowaną kartą, będzie skutkowała otrzymaniem punktów lojalnościowych. Za każdą wydaną złotówkę otrzymacie 2 punkty. 

Katalog nagród w programie mamBonus znajdziecie tutaj. Możecie sami zdecydować, na co wydacie swoje punkty. 

mamBonus – jak szybko zdobyć dodatkowe punkty 

Oprócz opisywanej promocji, program lojalnościowy mamBonus może nagrodzić Was za kilka dodatkowych akcji:

  • za rejestrację w programie otrzymacie 200 punktów, 
  • jeśli w ciągu dwóch miesięcy (60 dni) od momentu podpisania umowy o kartę kredytową, wykonacie 4 transakcje na minimum 50 zł (każda z nich), dostaniecie 5.000 punktów ekstra!

Jak widzicie, realna wartość promocji jest jeszcze większa! No dobrze, na tę chwilę mamy 50.000 punktów (45.000 punktów w promocji + 5000 punktów ekstra na start). Dodatkowo, jak wspomniałem wcześniej, płacąc kartą kredytową BNP Paribas, w ramach programu mamBONUS będziecie zdobywali po 2 punkty za każde wydane 1 zł. Zatem po wydaniu 3000 zł (w celu zdobycia nagrody w głównej promocji) otrzymacie co najmniej 6000 punktów. Zatem łączna pula zdobytych punktów pozwoli Wam odebrać vouchery o wartości niemal 200 zł.

Regulamin promocji znajdziecie w tym miejscu.

Ile kosztuje karta kredytowa w BNP Paribas?

W ramach promocji możecie wybrać kartę Mastercard w wersji Standard lub w wersji Gold. W obu przypadkach wydanie karty jest darmowe. Według tabeli opłat miesięczna opłata za kartę Standard to 9 zł, zaś za kartę Gold 15 zł. Aby uniknąć zbędnych kosztów, wystarczy, że wykonacie transakcje kartą na kwotę minimum 1000 zł w danym okresie rozliczeniowym dla karty Standard lub na 2000 zł w przypadku karty Gold. 

Zwróćcie ponadto uwagę, iż w przypadku wypowiedzenia umowy w ciągu 6 miesięcy od jej zawarcia, bank naliczy Wam 25 zł „opłaty karnej”. W związku z tym lepiej odczekać pełne pół roku, zanim zdecydujecie się wypowiedzieć umowę.  

Oprócz tego, program mamBONUS zapewnia wiele zniżek i rabatów u swoich partnerów, na przykład 15% zniżki na przejazdy Flixbusem, 10% rabatu w Wittchen lub Bytom, czy też 30 zł zniżki na frisco.pl.

Więcej na temat opłat w Tabeli opłat i prowizji.

Pakiet ubezpieczeń dla karty Gold

W przypadku karty Gold możecie skorzystać z darmowego ubezpieczenia podróży zagranicznej. Zapewnia ono szeroką ochronę oraz wsparcie assistance na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń związanych z podróżowaniem za granicą dla posiadacza oraz użytkownika karty kredytowej, jego małżonka lub partnera oraz dzieci do 25. roku życia pozostających na jego utrzymaniu. Ubezpieczenie od BNP Paribas zapewnia ochronę podczas podróży zagranicznej w zakresie:

  • śmierci lub trwałego inwalidztwa w wyniku NNW,
  • kosztu poszukiwania i transportu zwłok,
  • kosztów leczenia i  Assistance medyczny za granicą,
  • dziennego świadczenia szpitalnego,
  • opóźnienie/zagubienie  bagażu,
  • opóźnienie podróży/spóźnienie na połączenie,
  • usługi assistance (ogólny, medyczny, prawny w podróży ),
  • usługi Concierge.

Więcej informacji na temat ubezpieczenia znajdziecie tutaj.

…a oprócz tego, karta Mastercard Gold prezentuje się naprawdę okazale

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów