fbpx

Loteria Pekao, czyli bony do Allegro i BMW i3 – sprytne patenty na zwiększenie swoich szans

Trwa do:
1 stycznia 2021

Spodziewałem się, że loteria Banku Pekao przyciągnie wielu zainteresowanych, ale nie wiedziałem, że spodoba się Wam aż tak bardzo! Dla niewtajemniczonych powiem tylko, że loteria Pekao jest promocją niemal pasywną. Po rejestracji wystarczy robić zakupy kartą, a zdobyte w ten sposób losy będą przybliżać Was do wygranej. Co można zdobyć? Bony do Allegro o wartości 50 zł (których bank przygotował naprawdę dużo) oraz elektryczne BMW i3 – nagrodę główną. W dzisiejszym artykule podejdziemy do tego tematu bardziej praktycznie. Zdradzę Wam kilka własnych pomysłów na zdobywanie dużej ilości losów bez dodatkowych kosztów oraz przeprowadzę Was przez proces rejestracji w loterii. To co, zaczynamy? 🙂

Loteria Pekao – streszczenie warunków

Zanim przejdziemy do części głównej dzisiejszego artykułu, przedstawię Wam w telegraficznym skrócie zasady trwającej obecnie promocji, daty i regulaminy. Dociekliwych odsyłam do dłuższego artykułu na ten temat.

W loterii szczęścia mogą spróbować wszyscy klienci Pekao – zarówno Ci indywidualni, jak i prowadzący przedsiębiorstwa. Pierwsi mogą zgarnąć dodatkowo 150 zł za założenie rachunku osobistego. Drudzy z kolei mogą zarobić ekstra 1000 zł w promocji Konta Przekorzystnego Biznes. Nie ma to jak upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. 🙂

Loteria Banku Pekao to promocja polegająca na robieniu zakupów wydaną do konta kartą Mastercard lub Maestro. W grę wchodzą wszystkie karty wymienionego dostawcy: debetowe, kredytowe i karty z odroczonym terminem płatności. Każda płatność kartą oznacza otrzymanie 2 (karty debetowe) lub 4 (karty kredytowe i z odroczonym terminem płatności) losów w loterii. 

Losy przyznawane są za transakcje wykonane do 1 stycznia 2021 roku, jednak nie wcześniej, niż w dniu następującym po dniu rejestracji w promocji. Ostatni dzień, kiedy możecie się zarejestrować, to 31 grudnia 2020 roku.

Jak zarejestrować się w loterii

Po pierwsze – jeśli nie widzicie linka do strony promocyjnej – o tutaj – spróbujcie wyłączyć program AdBlock lub inne rozszerzenie służące blokowaniu reklam. Nie martwcie się, na tym blogu nie ma reklam w postaci wyskakujących banerów (ani żadnych innych). Możecie dodać stronę do wyjątków. Kliknijcie na ikonę blokera reklam i znajdźcie polecenie brzmiące Wstrzymaj na tej stronie lub coś podobnego. 

Jeśli link jest już dostępny, to świetnie. Przejdźcie na dedykowaną stronę loterii. Już na starcie powita Was zdjęcie głównej nagrody. Kliknijcie przycisk Zarejestruj się.

Zostaniecie przeniesieni do prostego formularza. Należy w nim podać swoje imię i nazwisko,  a także datę urodzenia, adres e-mail i końcówkę (4 cyfry) numeru swojej karty płatniczej Mastercard. Numer znajdziecie na przodzie karty (awersie) – ma on 16 cyfr.

Niezbędne jest także zaakceptowanie regulaminu i wyrażenie wszystkich zgód, zaznaczając je „ptaszkiem”. Jeśli pominiecie którąkolwiek z nich – nic się nie stanie. Formularz po prostu nie przepuści Was do dalszego kroku, dopóki ich nie zaznaczycie.

Po wypełnieniu formularza kliknijcie przycisk Wyślij. Jeśli rejestracja przebiegła pomyślnie, na ekranie pojawi się grafika z podziękowaniem za udział w loterii. Zapisany na niej numer UIC pozwoli Wam sprawdzić na stronie loterii, czy zdobyliście jakąś nagrodę. Nie musicie go teraz zapisywać. Kopię otrzymacie w wiadomości e-mail, którą bank wysyła od razu po rejestracji.

W loterii możecie zarejestrować się najpóźniej do 31 grudnia 2020 roku, jednak wtedy będziecie mieli tylko jeden dzień na zebranie jakichkolwiek losów. Warto dać sobie szansę jak najszybciej i zarejestrować się teraz. Wierzcie mi, że mając kartę pod ręką, całość zajmie Wam dosłownie 30 sekund. Jeśli macie więcej kart Mastercard, wydanych przez Bank Pekao, transakcje wykonane za ich pomocą równie przyniosą dodatkowe losy. Zarejestrować powinniście jednak tylko jedna kartę. Zrobione? Możecie już iść na zakupy i zbierając losy. Skoro jesteśmy już przy tym…

Jak zbierać więcej losów niż inni?

Najpierw omówmy dwie możliwości, które daje sam bank. Wykonując jedną z czynności premiowanych, możecie otrzymać jednorazowo 100 losów za każdą z nich – razem nawet 200 losów ekstra. 

Pierwszą propozycją jest zarejestrowanie karty Mastercard w Programie Bezcenne Chwile. Pomijając loterię, program jest bardzo opłacalny, a udział w nim nic nie kosztuje – warto to zrobić dla samych nagród. Zasady programu są proste – robiąc zakupy u partnerów (których jest mnóstwo) oraz w innych sklepach możecie otrzymywać punkty, wymienne na nagrody, vouchery i bilety do kina czy na inne wydarzenia. 

Drugim sposobem na dodatkowe 100 losów jest zaciągnięcie Pożyczki Ekspresowej w Banku Pekao. Opcja ta dostępna jest jedynie dla posiadaczy kart kredytowych, wydanych przez ten bank. Jeśli myśleliście o małym wsparciu ze strony banku – będzie jak znalazł.

Dodatkowe sposoby

W poszukiwaniu kolejnych okazji do zdobywania dodatkowych losów, trzeba odrobinę pogłówkować. Podsunę Wam kilka sposobów, które pozwolą Wam zbierać kilkakrotnie więcej losów niż podczas standardowych zakupów. 

  1. Rozbijanie zakupów na mniejsze kwoty – stojąc przy kasie samoobsługowej, podzielcie swoje zakupy na dwie lub trzy części. Nie zajmie Wam to dużo czasu, nie będziecie musieli denerwować kasjera lub kasjerki, a liczba przyznanych punktów będzie kilkakrotnie większa. Każdy z nas, każdego miesiąca, wydaje setki złotych na zakupy spożywcze. Szkoda byłoby zmarnować taki potencjał. 🙂 
  2. Przerzucenie wszystkich płatności na jedną kartę – jeśli to możliwe, postarajcie się wykonywać wszystkie domowe płatności za pomocą zarejestrowanej karty (lub innych kart Mastercard, wydanych do konta w Banku Pekao). To normalne, że większość z Was korzysta z kilku różnych kart. Postarajcie się jednak, tylko do końca roku, przepiąć wszelkie subskrypcje i abonamenty na jedną kartę oraz używać jej podczas zakupów. Liczba losów będzie powiększać się każdego dnia. 
  3. Płatności kartą w internecie – wiem, że łatwiej i szybciej jest za pomocą kodu BLIK. Wiele sklepów i platform zakupowych umożliwia jednak przypisanie karty na stałe. W takim przypadku dane wystarczy wpisać raz, a następne zakupy będą znacznie szybsze. Allegro.pl za przypisanie karty do swojego konta rozdaje 20 zł w formie Monet (wymiennych na kupony, 1 Moneta = 1 zł). Taką samą opcję daje większość przeglądarek internetowych (na przykład za pomocą Google Pay).

Jak widzicie, odrobina kreatywności może sprawić, że Wasze szanse na wygraną będą kilka razy większe! W połączeniu z dużą ilością nagród, rezultaty tych starań mogą być obiecujące. 🙂

Szczegóły w regulaminie loterii.

Advertisement

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów