fbpx

Loteria Blikomania – płać BLIKIEM i wygraj nagrodę od 100 zł do nawet 100.000 zł

blikomania

Jeśli jeszcze nie przekonaliście się do płatności mobilnych BLIK, jest ku temu większa okazja. Ruszyła loteria BLIKOMANIA, w której możecie zdobyć cenne nagrody – nawet 100.000 zł. Oczywiście to tylko loteria, więc nagrody nie są pewne, aczkolwiek udział w akcji jest raczej pasywny. Po prostu, tam gdzie jest to możliwe, zamiast plastiku, używajcie 6-cyfrowego kodu BLIK. Osobiście nauczyłem już kilku sprzedawców przyjmowania tej formy płatności 🙂 Wrażenia raczej pozytywne.

 

 

Zasady uczestnictwa

Aby wziąć udział w loterii, należy zarejestrować się na stronie Blikomania.pl. Oczywiście z promocji mogą skorzystać jedynie posiadacze kont w bankach, które przynależą do systemu płatności BLIK, a mianowicie:  „T-Mobile Usługi Bankowe”, Bank Millennium S.A., BZ WBK S.A., Getin Noble Bank S.A., ING Bank Śląski S.A., mBank S.A., Orange Finanse. PKO BP oraz Inteligo. Podczas rejestracji należy zaakceptować zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Jeśli posiadacie konta w kilku bankach obsługujących BLIKA, każdą z aplikacji należy zarejestrować osobno.

Loteria trwa od 5 grudnia 2016 roku do 4 marca 2017 roku. W loterii uwzględniane są transakcje BLIK wykonane w sklepach stacjonarnych, sklepach internetowych, wypłaty gotówkowe oraz natychmiastowe przelewy BLIK. Co ważne, wszystkie transakcje biorą udział w loterii automatycznie, nie musicie nigdzie rejestrować każdej pojedynczej transakcji, tak jak w innych tego typu loteriach.

 

Nagrody

Codziennie przyznawane jest 10 nagród po 100 zł oraz jedna nagroda o wartości 1000 zł. Ponadto, w ramach loterii, przewidziano 9 nagród o wartości 10.000 zł (trzy w miesiącu kalendarzowym) oraz nagrodę główną – 100.000 zł. Losowania nagród odbywają się codziennie w dni robocze, tj. do losowań w dniach przypadających we wtorek, środę, czwartek i piątek brane są pod uwagę transakcje BLIK z dnia poprzedniego, natomiast w poniedziałki losowane są nagrody za transakcje wykonane w weekend (od piątku do niedzieli). W przypadku wylosowania danej nagrody, organizator potwierdza transakcję w banku, po czym zostaniecie poinformowani o wygranej poprzez otrzymanie maila ze stosowną informacją.

Więcej na stronie blikomania.pl oraz w regulaminie konkursu.

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Bank Millennium: 100 zł premii za otwarcie konta

iKonto w BGŻ BNP Paribas z 3% moneyback, nawet 200 zł premii

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do mall.pl

UniLokata Plus 1% z premią od 100 zł 1000 zł

Karta kredytowa Simplicity + voucher do perfumerii Douglas

Karta kredytowa Simplicity + voucher o wartości 400 zł do Allegro.pl

mBank: do 300 zł premii oraz 3% na koncie osobistym

Bonus 100 zł za otwarcie konta Inteligo

ING Bank Śląski: 150 zł premii za otwarcie konta + 100 zł za regularne inwestowanie

Karta kredytowa Simplicity + telefon LG o wartości 549 zł

„Strażnik Przyszłości” w Nationale Nederlanden z premią do 500 zł

Lokata db Plan 500+Premia w Deutsche Banku z roczną premią do 500 zł

Konto oszczędnościowe Nest Rodzinne Oszczędności z premią do 30%

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

Zapisz się na NewsletterJAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów