Odjazdowa loteria PeoPay: wygraj hybrydową Toyotę Yaris Cross, 2000 zł na karcie przedpłaconej i masę sprzętu elektronicznego od Banku Pekao!

Trwa do:
3 października 2022

Loteria Banku Pekao, podobnie jak jej zeszłoroczna edycja, obfituje w naprawdę ciekawe i wartościowe nagrody, a na samym szczycie listy stoi hybrydowa Toyota Yaris Cross o wartości niemal 132.000 zł! Oprócz tego do wygrania będą także karty przedpłacone o wartości 2000 zł każda, odkurzacze automatyczne iRobot, telewizory Samsung, smartfony, laptopy i cała masa sprzętu elektronicznego. Jest więc się po co schylić, tym bardziej że udział w promocji wymaga od uczestników jedynie rejestracji. Kolejnym krokiem jest po prostu wykonywanie płatności kartą i logowanie do aplikacji. Można więc powiedzieć, że promocja ma niejako charakter „pasywny”. Warto się zarejestrować, a kto wie – może i do Was uśmiechnie się los 😉 Jeśli nie macie jeszcze konta w Banku Pekao, możecie je założyć, odbierając przy tym 200 zł łatwej premii, vouchery na 100 zł oraz aż 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym. Do tego warto zainteresować się Kartą Kredytową z Żubrem, która oprócz rat 0% oferuje także nawet 600 zł zwrotu za transakcje. Warto też dodać, że płacąc kartą kredytową, otrzymacie 5 razy więcej losów w loterii!

Kto może wziąć udział w promocji

Swoich sił w loterii mogą spróbować pełnoletni klienci Banku Pekao, posiadający kartę debetową lub kartę kredytową. W loterii brane pod uwagę będą karty Mastercard oraz Maestro.

Promocja dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i tych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą.

Odjazdowa Loteria PeoPay – uczestnicy

Pula nagród – Loteria PeoPay

Łączna wartość puli nagród to ponad 344.000 zł! Uczestnicy, w wyniku losowania, mogą stać się posiadaczami samochodu hybrydowego Toyota Yaris Cross o wartości 131.731 zł (wylosowany zostanie jeden szczęśliwiec) lub karty przedpłaconej o wartości 2000 zł (10 nagród).

Oprócz tego przygotowano:

Loteria Banku Pekao – nagrody

Zasady promocji – Odjazdowa loteria PeoPay

Zasady loterii są proste. By zbierać losy, które przybliżą Was do wygranej, powinniście za codzienne zakupy płacić telefonem lub zegarkiem przy użyciu karty Mastercard lub Maestro, podpiętej do płatniczej aplikacji mobilnej: Apple Pay, Google Pay, Fitbit Pay lub Garmin Pay. Każda transakcja nagrodzi Was dodatkowymi losami. Ich konkretna ilość zależy jednak od rodzaju karty, którą zapłacicie za zakupy. Zastosowanie ma następujący schemat:

  • 1 los otrzymacie za płatności aplikacją mobilną z podpiętą kartą debetową,
  • 5 losów otrzymacie za płatności aplikacją mobilną z podpiętą kartą kredytową (np. Kartą Kredytową z Żubrem),
  • 10 losów otrzymacie za zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku (nagroda jednorazowa).

Jeśli jednego dnia wykonacie dwie lub więcej płatności tą samą kartą w tym samym punkcie, zaliczona zostanie tylko pierwsza z nich (to zabezpieczenie przed „rozbijaniem” zakupów na kilka płatności w celu zdobycia większej liczby losów).

Pewnie nie dziwi Was fakt, że bank bardziej ceni sobie płatności wykonywane przy pomocy kart kredytowych. To kolejna forma promocji tego rodzaju produktów. 

Naliczając na Wasze konto wirtualne losy, bank weźmie pod uwagę zakupy wykonane w terminie od dnia następującego po dniu rejestracji do 3 października 2022 roku – czyli końca promocji. 

Transakcje wykluczone

Bank zastrzega także, że pod uwagę nie będą brane transakcje anulowane lub zwrócone. Wykluczone zostały także płatności zasilające różnego rodzaju portfele płatnicze oraz płatności w biletomatach.  

Wystarczy więc, że będziecie wykonywać „zwyczajne” płatności telefonem lub zegarkiem w sklepach i punktach stacjonarnych oraz internetowych, a losy będą zbierać się automatycznie.

Loteria Banku Pekao – jak wziąć udział?

W pierwszej kolejności zarejestrujcie się w promocji za pomocą przygotowanego specjalnie w tym celu formularza rejestracyjnego, który znajdziecie po zalogowaniu się do bankowości elektronicznej lub aplikacji mobilnej. Jeśli nie widzicie tam zaproszenia, w ustawieniach konta potwierdźcie zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Gdy to zrobicie, zaproszenie do loterii powinno pojawić się w ciągu 3-5 dni roboczych. Czas na rejestrację macie do 2 października 2022 roku, jednak im szybciej to zrobicie, tym więcej losów uda Wam się zebrać. Pamiętajcie – losy możecie zbierać wyłącznie do 3 października 2022 roku! Rejestracja jest jednorazowa, natomiast w loterii wezmą udział wszystkie Wasze karty Mastercard i Maestro wydane przez Bank Pekao (choć zarejestrować możecie tylko jedną). 

Toyota Yaris Cross – główna nagroda w loterii Pekao

Nie jesteście jeszcze klientami banku? W takim razie możecie otrzymać dodatkowe 200 zł łatwej premii, voucher na 100 zł oraz aż 7% w skali roku na koncie oszczędnościowym, a następnie założyć Kartę Kredytową z Żubrem, którą przeanalizowałem w tym artykule. Zyskacie więc nie tylko premię na start w promocji konta i zwiększoną szansę na wygraną w loterii, ale także do 600 zł zwrotu za transakcje kartą, możliwość rozłożenia spłaty na raty 0% oraz wiele innych korzyści! A skoro o produktach kredytowych mowa, warto też zainteresować się Pożyczką Gotówkową Banku Pekao – 0% prowizji i niskie RRSO 9,9% to obecnie jedna z najlepszych propozycji na rynku. Analizę pożyczki znajdziecie tutaj.

Harmonogram losowań

Losowanie nagrody głównej odbędzie się 24 października 2022 roku. Losowania nagród II stopnia odbywają się co tydzień (w każdy czwartek), począwszy od dnia 11 sierpnia 2022 roku do 13 października 2022 roku. Przed nami jest więc 10 losowań nagród II stopnia.

Każdy uczestnik loterii może wygrać tylko 1 nagrodę główną lub 1 nagrodę II stopnia.

Przekazanie nagród – Odjazdowa loteria PeoPay

O wygranej bank poinformuje Was za pomocą wiadomości e-mail w terminie do 5 dni roboczych od momentu losowania. W odpowiedzi należy wypełnić przesłany przez organizatora formularz (w ciągu maksymalnie 7 dni kalendarzowych). Jak sami widzicie, bank wymaga dosyć szybkiej reakcji, dlatego apeluję do Was o wzmożoną czujność. Sprawdzajcie skrzynki odbiorcze każdego dnia. Zależnie od Waszego dostawcy usługi e-mail, wiadomości od banków mogą trafiać także do zakładki Spam czy Oferty – to też powinniście mieć na oku. Chyba nikt z Was nie chce przegapić nagrody, prawda? 🙂

Pamiętajcie też, żeby pozostawić kartę aktywną co najmniej do momentu wypłaty nagrody. To standardowy warunek wielu promocji.

Kwestie podatkowe

Jak większość organizatorów tego typu promocji, także Bank Pekao stosuje pewien zabieg, dzięki któremu Wy nie musicie przejmować się opłacaniem podatków od wygranej. W przypadku wygrania samochodu o tak dużej wartości, nagroda powiększana jest o kwotę, które nie trafia do Waszych rąk, za to bank pokrywa za jej pomocą należny podatek.

Szczegóły w regulaminie loterii.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


8

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

6

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów