Raiffeisen Polbank: Wymarzona Lokata na 3% w skali roku, dla kwoty nawet do 50.000 zł

Chodzą słuchy, iż Raiffeisen Polbank ma zostać przejęty przez BGŻ BNP Paribas. Warto zatem łapać wszelkie okazje, jakie wypuszcza żółty bank, zanim zniknie on z mapy polskiej bankowości. Na chwilę obecną trwa promocja dla nowych i obecnych klientów banku, w której posiadacze Konta Wymarzonego mogą założyć Wymarzoną Lokatę na przyzwoite 3% w skali roku…

 

 

Warunki lokaty

Jeśli doczytaliście do tego momentu – mam dobrą wiadomość. W ramach promocji będziecie mogli założyć aż trzy lokaty, każda na 4 miesiące! Wszystkie lokaty możecie założyć w oddziale banku.

 

Pierwszą z lokat na kwotę od 1000 zł do 10.000 zł możecie założyć pod warunkiem, iż posiadacie Konto Wymarzone wraz z kartą debetową oraz najpóźniej w dniu założenia lokaty wyrazicie zgody na otrzymywanie informacji handlowych, marketing bezpośredni oraz otrzymywanie korespondencji (szczegółowa treść zgód dostępna jest w regulaminie). Wyrażone zgody należy utrzymać co najmniej do zakończenia lokaty terminowej. Ponadto nie możecie wyrazić sprzeciwu wobec przetwarzania waszych danych osobowych w celach marketingowych.

Warto jeszcze pamiętać, iż pieniądze wpłacone na lokatę muszą stanowić tak zwane „nowe środki”. Zgodnie z regulaminem za nowe środki uznaje się nadwyżkę ponad łączne saldo środków zgromadzone w banku na koniec ostatniego dnia roboczego miesiąca kalendarzowego poprzedzającego miesiąc, w którym zawarto umowę lokaty terminowej. Przykładowo zakładając lokatę w kwietniu, bank będzie badał wasze saldo z 30 marca 2018 roku. Oczywiście w przypadku nowych klientów wszystkie wpłacone środki traktowane będą jako nowe 🙂

 

Po zakończeniu pierwszej lokaty, możecie założyć kolejną, tym razem na kwotę od 1000 zł do 25.000 zł, również na okres 4 miesięcy. Możliwość skorzystania z tej lokaty dostępna będzie dla osób, które w trakcie trwania pierwszej lokaty zapewnią wpływ zewnętrzny (przelew z innego konta lub wpłata gotówkowa) na co najmniej 1200 zł. Drugim z warunków jest wykonanie płatności bezgotówkowych kartą na minimum 500 zł. Spełnienie tego warunku również musi nastąpić podczas trwania pierwszej z lokat. Trzecim, a zarazem ostatnim z warunków jest wykonanie w powyższym terminie przelewu internetowego lub mobilnego z Konta Wymarzonego.

 

Trzecia lokata może opiewać na kwotę od 1000 zł do 50.000 zł. W tym przypadku należy spełnić podobne warunki, aczkolwiek na nieco wyższe kwoty: zapewnienie wpływu na minimum 2400 zł, płatność kartą na co najmniej 1000 zł oraz wykonanie 2 przelewów zewnętrznych. Wymienione warunki należy spełnić w czasie trwania drugiej lokaty.

 

Szczegóły na stronie promocji oraz w regulaminie. Jeśli nie posiadacie jeszcze Konta Wymarzonego, poniżej prezentuję zalety związane z posiadaniem rachunku w Raiffeisen Polbank. 

 

Szczegóły Konta Wymarzonego

 – 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo,

 – 6 zł stałej opłaty miesięcznej za kartę MasterCard Debit,

 – 0 zł za ubezpieczenie assistance CYBER Pomoc (analiza w dalszej części artykułu),

 – 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,

 – 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,

 – 0 zł za wpłaty gotówki w kasie i wpłatomatach zlokalizowanych w oddziałach banku,

 – 0 zł za pierwszą w miesiącu wpłatę gotówki w kasie banku,

 – 0 zł za pierwszą w miesiącu wpłatę gotówki we wpłatomacie Euronet (kolejne 0,5%, min. 10 zł).

 

Wymarzone Konto zapewnia oprocentowanie do końca 2018 roku (od 2019 roku bank ma zadecydować, czy oprocentowanie będzie nadal naliczane). Na obecną chwilę, oprocentowanie wyliczane jest według wzoru:

  • dla kwoty do 10.000 zł – stopa referencyjna NBP x 0,15 (obecnie 0,225%),
  • dla kwoty powyżej 10.000 zł – stopa referencyjna NBP x 0,35 (obecnie 0,525%).

 

Zamiast karty MasterCard Debit, możecie wybrać kartę Wymarzona VISA. Jej miesięczny koszt to 0 zł pod warunkiem wykonania co najmniej jednej transakcji bezgotówkowej w miesiącu, w przeciwnym razie opłata wyniesie 3 zł. Karta MasterCard Debit nie uprawnia jednak do korzystania z darmowych bankomatów oraz ubezpieczenia CYBER Pomoc.

 

Złóż wniosek o Konto Wymarzone

 

Analiza ubezpieczenia CYBER Pomoc

Ubezpieczenie CYBER Pomoc jest pierwszym na rynku ubezpieczeniem dostępnym dla osób fizycznych na wypadek cyberprzestępstw. Dotychczas tego typu rozwiązania oferowane były wyłącznie klientom korporacyjnym (i to nie tanio). Z ubezpieczenia mogą skorzystać posiadacze aktywnej karty MasterCard Debit. Jak wcześniej wspominałem, jej miesięczny koszt to 6 zł. Rocznie wychodzi 72 zł. Oczywiście na rynku jest wiele darmowych kart debetowych, jednak w tym przypadku opłatę możemy potraktować tak naprawdę jako miesięczny koszt ubezpieczenia. CYBER Pomoc obejmuje wsparcie i pomoc prawną w zakresie:

  • kradzieży środków pieniężnych z Wymarzonego Konta Osobistego (np. nieupoważnione wykorzystanie w Internecie danych karty debetowej Mastercard przez osobę trzecią),
  • konfliktu ze sklepami on-line (np. brak lub niekompletna dostawa towaru zakupionego w sklepie internetowym),
  • utraty danych z dysku komputera, laptopa czy tabletu,
  • utraty reputacji internetowej (np. umieszczanie o kimś fałszywych informacji),
  • kradzieży tożsamości internetowej (np. w celu zaciągnięcia kredytu w czyimś imieniu).

Ochrona ubezpieczeniowa świadczona jest przez partnera banku, firmę AXA Assistance. To właśnie z nią należy kontaktować się w przypadku zajścia szkody. W tym celu należy skontaktować się z Centrum Pomocy Assistance dzwoniąc na działającą całą dobę infolinię: +48 22 575 95 91.

Po szczegóły odsyłam Was do karty produktu oraz Szczególnych Warunków Ubezpieczenia.

 

Złóż wniosek o Konto Wymarzone

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


6

lat
na rynku

21

tysięcy
polubień

2.1

tysięcy członków
grupy

1.7

tysięcy
artykułów