fbpx

Idea Bank: Lokata Happy na 4% w skali roku dla kwoty do 20.000 zł, czyli najlepsza lokata na wrzesień – w pełni online i bez otwierania konta!

Po krótkiej przerwie, szlagierowy produkt Idea Banku, jakim jest Lokata Happy, na stałe powróciła do oferty banku. To bardzo dobra wiadomość, ponieważ od lat jest ona uznawana za najlepszy depozyt bankowy dostępny na rynku. Z jednej strony, Lokata Happy zapewnia najwyższe oprocentowanie spośród wszystkich lokat na polskim rynku, a mianowicie 4% w skali roku dla kwoty od 500 zł do 20.000 zł. Z drugiej zaś, ogromne zalety Lokaty Happy to brak potrzeby zakładania konta lub korzystania z dodatkowych produktów banku oraz fakt, iż lokatę założycie w pełni online, dosłownie w ciągu kilku minut. Ponadto lokatę możecie zerwać bez konsekwencji. Wówczas bank wypłaci Wam pełne odsetki za realny okres oszczędzania. W ten oto sposób, lokatę od Idea Banku możemy uznać za wzorcowe rozwiązanie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z oszczędzaniem.

 

 

Szczegóły Lokaty Happy

 • Oprocentowanie lokaty: 4% w skali roku.
 • Okres deponowania środków: 3 miesiące.
 • Kwota lokaty: od 500 zł do 20.000 zł.
 • Odsetki dopisywane są do kapitału na koniec okresu lokaty.
 • Bez zakładania konta ani innych dodatkowych produktów bankowych.
 • Bez wyrażania zgód handlowych oraz marketingowych.
 • Środki zgromadzone na lokacie objęte są 100% gwarancją BFG.
 • Lokatę Happy możecie założyć jednorazowo.
 • Z możliwością zerwania lokaty, bez utraty odsetek!
 • Lokata ulega automatycznemu odnowieniu na kolejny, taki sam okres. W każdym momencie trwania lokaty możecie jednak złożyć dyspozycję zmiany wariantu depozytu na nieodnawialny (telefonicznie lub w oddziale banku). W przypadku odnowienia się lokaty, obowiązywać będzie oprocentowanie jak w przypadku Lokaty Standardowej (można ją zerwać i wypłacić środki przelewem na konto).

 

Kto może założyć promocyjną Lokatę Happy?

Lokata Happy jest niejako ofertą promocyjną, skierowaną wyłącznie do nowych klientów. W związku z tym Idea Bank jest dość restrykcyjny pod względem uczestnictwa w promocji, ponieważ mogą z niej skorzystać osoby, które po pierwsze nigdy nie miały żadnej umowy z Idea Bankiem (konto, lokata, kredyt itd.), a po drugie nigdy nawet nie wnioskowały o jakikolwiek produkt banku.

 

Mówiąc prościej, wasze dane nie mogą widnieć w bazie Idea Banku. Potwierdza to zapis regulaminu:

Z Lokaty HAPPY może skorzystać tylko nowy Klient Banku, tj. Klient, który do momentu poprzedzającego złożenie Wniosku o założenie Lokaty HAPPY nie zawarł z Bankiem Umowy Produktowej lub nie złożył Wniosku w rozumieniu Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Banku S.A. dla klientów indywidualnych albo Regulaminu prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych w Idea Bank S.A. oddział Lion’s Bank w Warszawie dla klientów indywidualnych dostępnego na stronie www.lionsbank.pl.

 

Jeśli zatem mieliście już styczność z Idea Bankiem, niestety nie możecie skorzystać z promocji. Warto jednak wykazać się pewną kreatywnością i zaangażować w promocję członków rodziny lub znajomych, których dane nie widnieją w bazach niebieskiego banku 🙂

 

Jak założyć Lokatę Happy?

Wniosek o promocyjną lokatę dostępny jest na dedykowanej stronie promocji. W pierwszym kroku podajecie kwotę lokaty oraz swoje podstawowe dane osobiste. Druga strona wniosku to wasze szczegółowe dane osobowe. Po złożeniu wniosku, macie 5 dni na przelanie zadeklarowanej kwoty. Środki muszą pochodzić z waszego konta w dowolnym banku (adres zamieszkania podany w banku, z którego dokonacie przelewu musi być taki sam jak ten podany we wniosku). Numer konta, na który należy przelać środki, by zasilić lokatę otrzymacie poprzez wiadomość e-mail. Pomimo, że wraz z lokatą nie jest otwierane konto osobiste, uzyskacie pełny dostęp do bankowości elektronicznej Idea Cloud, dzięki czemu będziecie mieli podgląd Lokaty Happy oraz będziecie mogli korzystać z innych propozycji depozytów.

Szczegóły w Tabeli oprocentowania.

 

Ile można zarobić na Lokacie Happy

Lokując środki na okres 3 miesięcy zarobicie przykładowo:

 • dla wariantu 5000 zł: 50 zł brutto; 40,5 zł netto,
 • dla wariantu 10.000 zł: 100 zł brutto; 81 zł netto,
 • dla wariantu 20.000 zł: 200 zł brutto; 162 zł netto.

 

 

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów