Lokata Piłkarska III na 3,2% w Credit Agricole

Screen Shot 06-21-16 at 08.23 PM

Oglądając mecze podczas Mistrzostw Europy 2016 często widzicie banery banku Credit Agricole? Oprócz reklamy na stadionie, bank organizuje promocje, dzięki którym możecie założyć dobrze oprocentowaną lokatę. Obecna edycja promocji pozwala założyć depozyt na 3,2% w skali roku. Równolegle trwa promocja konta osobistego w Credit Agricole, gdzie możecie zdobyć do 350 zł premii.

 

 

To już trzecia edycja lokaty piłkarskiej. We wszystkich z nich, bazowym oprocentowaniem było 3%. Bank dorzucał 0,2 punktu procentowego za każdą bramkę w przypadku wygranej Polaków oraz 0,1 p.p. w przypadku (bramkowego) remisu. I tak po meczu z Irlandią Północną mieliśmy do czynienia z oprocentowaniem 3,2%, zaś po trudnym meczu z Niemcami 3%. Dzięki wygranej 1:0 z Ukrainą, Lokata Piłkarska III wynosi 3,2%.

Kwota lokaty mieści się w widełkach od 1000 zł do 10.000 zł. Okres trwania lokaty to 90 dni. Aby móc ją założyć należy posiadać konto oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do 24 czerwca 2016 roku na dedykowanej stronie promocji.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy założyć 90-dniową lokatę standardową do dnia 10 lipca 2016 roku. Możecie tego dokonać zarówno przez Internet, w aplikacji mobilnej, na infolinii, jak i w placówce banku. Następnie bank w ciągu 5 dni roboczych podwyższy oprocentowanie do 3,2% w skali roku.

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie korzystały wcześniej z akcji Lokata Piłkarska I oraz Lokata Piłkarska II. Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Jednocześnie przypominam o świetnej promocji konta osobistego Credit Agricole. Do zdobycia jest aż 350 zł premii, zaś warunki jej uzyskania są dość proste. Szczegóły w artykule „Coraz lepsze konto osobiste” w Credit Agricole.

 

Pamiętajcie również o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

„Plan depozytowy” w Toyota Banku + 120 zł premii

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Karta kredytowa Simplicity w Citibanku z tabletem Lenovo

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta w BGŻ BNP Paribas z 3-letnią gwarancją darmowości

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów