fbpx

Lokata Sprint na 2,5% w skali roku + 50 zł premii w promocji dla obecnych klientów Toyota Banku. Promocja przedłużona do końca września!

Toyota Bank postanowił dać jeszcze jedną szansę niezdecydowanym i przedłużył do końca września naprawdę dobrą promocję dla obecnych klientów banku. Jako, że na rynku „lokat z premią” od pewnego czasu mamy posuchę, z pewnością zainteresuje Was propozycja w ramach której zakładając dowolną lokatę na okres 6 miesięcy na kwotę co najmniej 10.000 zł otrzymacie 50 zł premii. W tym przypadku najlepszą opcją jest wybór Lokaty Sprint na 2,5% w skali roku. Jako, że warunkiem zdobycia bonusu jest utrzymanie aktywnej lokaty przez minimum 60 dni, ciekawą strategią będzie również zerwanie lokaty przed okresem jej zapadalności. Wówczas pomimo utraty odsetek, wypłacona premia będzie substytutem lokaty oprocentowanej na bardzo dobre 3,7% w skali roku.

 

 

Uczestnicy promocji 

Promocja skierowana jest do obecnych posiadaczy aktywnego konta osobistego w Toyota Banku (co najmniej od 1 lipca 2018 roku), którzy wyrazili zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą poczty elektronicznej i SMS oraz zgodę na przetwarzanie danych za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych w celach marketingowych.

 

Zasady promocji

Jak wspomniałem we wstępie, waszym głównym zadaniem będzie założenie lokaty na minimum 6 miesięcy poprzez bankowość internetową. Spośród depozytów oferowanych przez Toyota Bank, najbardziej opłacalną opcją jest Lokata Sprint na 2,5% w skali roku z 180-dniowym okresem trwania.

Promocja trwa od 1 sierpnia do 30 września 2018 roku. W tym czasie należy zwiększyć saldo depozytów posiadanych w Toyota Banku na dzień 31 lipca 2018 roku (czyli kwoty środków pieniężnych zgromadzonych na wszystkich kontach i lokatach w banku we wskazanym dniu) poprzez założenie promocyjnej lokaty. 

Aby zdobyć 50 zł premii należy przez co najmniej 60 dni utrzymać saldo wszystkich depozytów, które posiadaliście w banku według stanu na dzień 31 lipca 2018 roku oraz założoną w ramach akcji lokaty.

 

Powyższy wymóg najlepiej wyjaśnić na przykładzie. Załóżmy, że w dniu 31 lipca 2018 roku posiadam w Toyota Banku dwie aktywne lokaty na łączną kwotę 13.000 zł. Oprócz tego, w ramach niniejszej promocji wpłacam kolejne 10.000 zł. Ponadto, na koncie posiadam jakąś drobną kwotę, służącą do pokrycia opłat z tytułu prowadzenia rachunku (na przykład 10 zł). Aby zatem spełnić warunki promocji po 60 dniach od założenia Lokaty Sprint, w Toyota Banku muszę posiadać: 13.000 zł + 10.000 zł + 10 zł na koncie. Dla pewności, wpłacę na rachunek dodatkowo 10 zł (stan konta wyniesie 20 zł), tak, by przypadkiem saldo po 60 dniach nie było niższe (a nuż w międzyczasie pojawi się jakaś drobna opłata z tytułu użytkowania konta, która wyautuje mnie z promocji).

 

Po spełnieniu warunków promocji, informację o przyznaniu premii otrzymacie SMS-owo do 14 listopada 2018 roku (osoby biorące udział w promocji w sierpniu) oraz do 14 grudnia (osoby biorące udział w promocji we wrześniu). Sama wypłata bonusu nastąpi do 23 listopada 2018 roku lub do 21 grudnia 2018 roku, w zależności od miesiąca, w którym braliście udział w promocji. Co prawda, możecie założyć do 10 Lokat Sprint (każdą na kwotę do 18.000 zł), aczkolwiek bonus może być wypłacony tylko jeden raz. Premia zwolniona jest z opodatkowania. 

 

Śledź profil bloga na Instagramie

 

Ile mogę zarobić i jaką strategię wybrać?

Jeżeli 2,5% w skali roku na okres 6 miesięcy nie jest szczytem waszych marzeń, lokatę możecie zerwać po 60 dniach, tracąc co prawda naliczone odsetki, ale w zamian otrzymując 50 zł bonusu, który przypominam – zwolniony jest z opodatkowania. Rentowność wypłaconej premii tożsama jest z rentownością tradycyjnej lokaty oprocentowanej na 3,7% w skali roku (czyli 3% w skali roku netto). Trzeba przyznać, iż jest to bardzo dobra propozycja.

Jeśli natomiast utrzymacie lokatę do końca, wówczas zarobicie 123,28 zł brutto, a po opodatkowaniu 99,86 zł. Dodając do tego bonus wychodzi nam prawie 150 zł zarobku na czysto. Zatem rentowność netto w skali roku wyniesie 3% netto, a po ubruttowieniu 3,7% w skali roku.

W związku z tym, nie ważne, którą opcję wybierzecie, rentowność będzie taka sama. Do Was pozostaje jedynie wybór, czy wolicie oszczędzać przez 60, czy 180 dni.

Po szczegóły odsyłam Was na stronę promocji oraz do regulaminu.

 

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów