fbpx

„Lokata Piłkarska 1/4 finału” na 3,5% w Credit Agricole dla nowych i obecnych klientów banku

Screen Shot 07-01-16 at 09.46 AM

Kolejny mecz Polaków i kolejna Lokata Piłkarska od Credit Agricole. Tak samo jak w poprzednich edycjach promocji, bank oferował podstawowe oprocentowanie, które mogło być „podbite” dzięki golom Biało-Czerwonych. Tym razem startowe oprocentowanie wynosiło 3,5%. Pomimo bramki Roberta Lewandowskiego, w obliczu awansu Portugalii ostateczne oprocentowanie zostało ustalone na 3,5%. Z promocji mogą skorzystać zarówno osoby posiadające już konto w Credit Agricole, jak i te, które dopiero co zdecydują się je założyć. Przypominam, iż równolegle trwa promocja konta osobistego w Credit Agricole, gdzie możecie zdobyć do 350 zł premii.

 

 

Kwota lokaty mieści się w widełkach od 1000 zł do 10.000 zł, zaś okres trwania lokaty to 90 dni. Aby móc ją założyć należy posiadać konto oraz wypełnić formularz zgłoszeniowy do 3 lipca 2016 roku na dedykowanej stronie promocji.

Aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania należy założyć 90-dniową lokatę standardową poprzez aplikację mobilną CA24 mobile do dnia 10 lipca 2016 roku.

Promocyjne oprocentowanie zostanie przyznane nie później niż w ciągu 5 dni roboczych od dnia założenia „Lokaty Piłkarskiej 1/4 finału” wraz z należną korektą odsetek (od dnia założenia lokaty).

Promocja jest dostępna także dla klientów, którzy zarejestrowali się do poprzednich edycji Lokaty Piłkarskiej („Lokata Piłkarska!”, „Lokata Piłkarska II”, „Lokata Piłkarska III”, „Lokata Piłkarska 1/8 finału”). Po szczegóły odsyłam do regulaminu promocji.

Promocja jest dostępna dla osób, które mają (lub otworzą w czasie trwania promocji) konto osobiste w Credit Agricole. Jednocześnie przypominam o świetnej promocji konta osobistego Credit Agricole. Do zdobycia jest aż 350 zł premii, zaś warunki jej uzyskania są dość proste. Szczegóły w artykule „Coraz lepsze konto osobiste” w Credit Agricole.

 

Pamiętajcie również o szeregu innych aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Darmowa karta kredytowa Simplicity w Citibanku z voucherem na 400 zł

Karta kredytowa T-Mobile Usługi Bankowe z premią do 300 zł

Premia 100 zł za założenie konta w Inteligo

100 zł za założenie konta Direct w ING Bank Śląski

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku lub zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]
Zapisz się na Newsletter 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów