Lokata na 4% w skali roku (do 20.000 zł) z 50 zł premii na start oraz bilety do kina Cinema City

Ruszyła ciekawa propozycja dla miłośników ofert typu „lokata z premią”. Otóż analizując rynek lokat bankowych w Polsce, możemy dojść do wniosku, iż najwyższe oprocentowanie, jakie możemy ugrać wynosi 4% w skali roku. Tyle właśnie zapewnia Getin Bank, proponując zarówno nowym, jak i obecnym klientom Lokatę Mobilną dla kwoty od 500 zł do 20.000 zł. Jeśli to dla Was za mało, kolejne środki będziecie mogli ulokować na Lokacie na Nowe Środki z oprocentowaniem 3,9% w skali roku (nawet do 1 miliona złotych). Nowi klienci oprócz dobrego oprocentowania, otrzymają 50 zł bonusu bez względu na kwotę jaką zdecydują się ulokować. Aby zdobyć premię należy co prawda założyć konto, aczkolwiek można je łatwo zamknąć w pełni online. Co ważne, okres karencji ma symboliczny charakter, ponieważ datowany jest na 1 listopada 2018 roku! Dodatkowo, wyrabiając kartę debetową, otrzymacie punkty powitalne Priceless Specials, wymienne na bilety do kina Cinema City. Promocja ma również wbudowany program poleceń. Za każde skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł. Maksymalnie w całym programie możecie zdobyć nawet 500 zł.

 

Konkrety na początek 🙂

 • Lokata Mobilna oprocentowana na 4% w skali roku,

 • Kwota lokaty: 500 – 20.000 zł,

 • Okres: 2 miesiące,

 • Bonus 50 zł bez względu na kwotę lokaty, którą założyliście,

 • Konto oszczędnościowe na 3,5% w skali roku (do 400.000. zł), 

 • Możliwość założenia Lokaty na Nowe Środki na 3,9% w skali roku dla kwoty do 1 miliona złotych,

 • Bilety do kina Cinema City w promocji Mastercard Priceless Specials.

 

Uczestnicy promocji

Ogromnym plusem promocji jest bardzo krótki okres karencji, czyli data definiująca nowego klienta. Mianowicie, aby wziąć udział w akcji, wystarczy na dzień 1 listopada 2018 roku nie posiadać jakiegokolwiek konta osobistego w Getin Banku. Posiadanie innego produktu, jak na przykład samego kredytu, karty kredytowej, czy lokaty nie koliduje z możliwością wzięcia udziału w niniejszej promocji.

 

Jak założyć promocyjną lokatę?

W celu skorzystania z promocji na początek należy założyć konto osobiste. Jeśli nie nosiliście się z zamiarem otwierania kolejnego konta, już uspokajam. Po pierwsze, nie musicie udawać się do placówki (umowę dostarczy Wam kurier), zaś  po drugie, uniknięcie wszelkich opłat związanych z rachunkiem jest bardzo proste. Wniosek o promocyjne konto dostępny jest na dedykowanej stronie banku (na stronie promocji zawarta jest informacja również o dodatkowej promocji związanej z kontem oszczędnościowym). Podczas wypełniania wniosku, wyraźcie zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów marketingowych Getin Banku (w tym przesyłanie informacji handlowych). Promocja z premią na start trwa do 31 stycznia 2019 roku.

 

Kluczowym elementem uczestnictwa w promocji jest wpisanie na drugiej stronie wniosku kodu polecenia. Wpisanie kodu gwarantuje Wam odbiór 50 zł premii po spełnieniu pozostałych warunków promocji. Kod polecenia otrzymacie pisząc do mnie poprzez zakładkę Kontakt. Wystarczy, że w tytule i treści wiadomości napiszecie „kod polecenia Getin Bank” lub podobną frazę. Kody staram się wysyłać jak najszybciej, maksymalnie w ciągu kilku godzin. Poniżej screen z wniosku przedstawiający, w którym miejscu należy wpisać kod polecenia.

 

 

 

Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane. Umowa może być do Was dostarczona już kolejnego dnia roboczego! Kurier firmy TNT przyjedzie pod wskazany przez Was adres (można to doprecyzować z konsultantem), do domu, szkoły, pracy, gdzie tylko będzie Wam wygodnie podpisać umowę.

 

Po podpisaniu umowy przyjdzie czas na założenie Lokaty Mobilnej. Aby to zrobić, na początek zainstalujcie aplikację mobilną. Oczywiście jest ona dostępna na wszystkie najpopularniejsze systemy operacyjne. Następnie po zasileniu konta, przejdźcie do zakładki Lokaty, a następnie wybierzcie Lokatę Mobilną na 4% w skali roku. Z lokaty możecie skorzystać jednorazowo, ma ona charakter nieodnawialny. Oznacza to, iż po terminie zapadalności, środki powędrują z powrotem na wasze konto.

Lokatę na Nowe Środki będziecie już mogli założyć za pośrednictwem bankowości internetowej. W tym celu należy przejść do zakładki Lokaty, a następnie wybrać opcję e-Lokata na Nowe Środki VII – 4 edycja (4M). Okres lokaty to 4 miesiące. W ramach promocji możecie założyć tylko jedną e-Lokatę na nowe środki. W przypadku zerwania lokaty i tak otrzymacie naliczone odsetki!

 

Jakie warunki należy spełnić, by odebrać 50 zł bonusu

Po otwarciu konta, wystarczy, że przez 3 kolejne pełne miesiące będziecie zapewniali wpływy na konto w kwocie co najmniej 1000 zł. Może to być przykładowo wpływ z rachunku osobistego w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank. Przelew z waszego konta w innym banku bez problemu spełni warunki promocji! Dla przykładu, zakładając konto w grudniu, wpływy należy zapewnić w styczniu, w lutym oraz w marcu, zaś zgodnie z naszym przykładem, wypłata premii nastąpi w kwietniu 2019 roku. W przypadku założenia konta w styczniu 2019 roku, nastąpi naturalne przesunięcie o jeden miesiąc.

 

Jak odebrać bilety do kina sieci Cinema City?

Zakładając Konto Proste Zasady warto dodatkowo wyrobić kartę debetową Mastercard. Otóż rejestrując ją w programie lojalnościowym Mastercard Priceless Specials, na start otrzymacie 1600 punktów powitalnych. Od razu możecie je wymienić na 2 bilety do kina sieci Cinema City. W ten sposób, wartość waszych bonusów rośnie o kolejne kilkadziesiąt złotych. Mało tego, Getin Bank umożliwia wyrobienie nawet kilkunastu kart Mastercard i za każdą z nich przyznaje punkty! Ważność voucherów to rok od aktywacji, zatem kinomaniacy mogą zrobić sobie solidny zapas wejściówek. Co ważne, koszty obsługi kart debetowych w Getin Banku to bezwarunkowe 0 zł.

Więcej na ten temat piszę w osobnym artykule.

 

Weź udział w promocji lokaty z premią

 

Jak zamknąć konto po odebraniu premii

Po odebraniu premii, konto możecie zamknąć w pełni online. Wniosek o zamknięcie rachunku dostępny jest w zakładce Oferta i wnioski, a następnie Obsługa. Po złożeniu wniosku zadzwoni do Was konsultant, by potwierdzić dyspozycję. Z doświadczenia mogę Wam podpowiedzieć, iż konsultant zaproponuje Wam promocję zapewniającą 5% moneyback za płatności kartą lub BLIKIEM. Okres obowiązywania promocji to 6 miesięcy, zaś maksymalny zwrot to 30 zł miesięcznie. Oznacza to, iż łącznie do zdobycia jest nawet 180 zł. Miejmy nadzieję, iż oferta retencyjna będzie utrzymywana jak najdłużej 🙂

.

100 zł premii dla polecających

Po założeniu konta, sami możecie polecać ofertę swoim bliskim. Za skuteczne polecenie konta otrzymacie 100 zł premii. Maksymalnie możecie polecić konto 5 osobom, co pozwala dorobić kolejne 500 zł. Aby zostać polecającym wygenerujcie kod polecenia w bankowości online (zakładka Oferty) lub w aplikacji mobilnej. Aby móc polecać konto, musicie wyrazić zgody marketingowe oraz na przekazywanie informacji handlowych. Po przekazaniu kodu, polecający powinien złożyć wniosek na tej stronie.

 

Konto Proste Zasady – szczegóły

 • 0 zł za prowadzenie konta – bezwarunkowo dla osób do 26. roku życia, a dla pozostałych pod warunkiem wykonania 1 płatności bezgotówkowej kartą lub BLIKIEM na dowolną kwotę (w przeciwnym razie opłata wyniesie 8 zł),
 • 0 zł za obsługę karty/kart debetowej/debetowych, 
 • 0 zł za przelewy internetowe i mobilne,
 • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce,
 • 0 zł za wpłaty we wpłatomatach w oddziałach banku,
 • 0 zł za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie banku,
 • 0 zł prowizji za przyznanie limitu kredytowego w koncie,
 • darmowy pakiet assistance Pakiet Niezawodny na 6 miesięcy.

Inne opłaty na które warto zwrócić uwagę to wypłaty gotówki z bankomatu zagranicznego (4,5% kwoty transakcji, minimum 10 zł), wpłaty w obcych wpłatomatach (0,6% od kwoty wpłaty minimum 1 zł), czy opłata za sprawdzenie salda w bankomacie (0,99 zł).

 

Ważne dokumenty:

 

Weź udział w promocji lokaty z premią

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

 

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


10

lat
na rynku

25

tysięcy
polubień

7

tysięcy członków
grupy

2.5

tysięcy
artykułów