fbpx

Lokata 4% na 2 miesiące + premia 50 zł od Alior Banku – przypomnienie o spełnieniu warunków


Screen Shot 08-10-15 at 08.46 PMW lipcu tego roku jednym z najpopularniejszych wpisów na blogu był ten, związany ze świetną promocją Alior Banku. Oprócz dobrze oprocentowanej lokaty mogliście otrzymać premię za otwarcie konta wynoszącą 50 zł. Dzisiaj, jeszcze raz pragnę przypomnieć o spełnieniu podstawowych warunków, dzięki którym otrzymacie premię.

 

Aby móc skorzystać z promocji należało złożyć wniosek poprzez link rekomendacyjny. Linki wysyłałem do osób, które poprosiły mnie o to w komentarzach oraz poprzez zakładkę Kontakt. Do wszystkich tych osób, wysłałem 2 sierpnia maila z przypomnieniem o spełnieniu warunków promocji. Mam nadzieję, iż wszyscy otrzymaliście wspomnianą wiadomość. Jeśli nie, dziś jeszcze raz powtórzę co należy zrobić, by otrzymać 50 zł premii. 

Po otwarciu konta należy:

- aktywować w systemie kartę debetową;
- dokonać wpłaty o łącznej wartości minimum 500 zł;
- dokonać minimum jednej płatności kartą debetową wydaną do rachunku.

Wszystkie wymienione czynności należy wykonać do 14 sierpnia 2015 roku.

Jeżeli spełnicie powyższe warunki, 21 sierpnia na waszych kontach pojawi się premia.Co do samej lokaty na 4%, jest ona dostępna w systemie do 30 dni od założenia konta. Zakładka oszczędności -> lokaty -> nowa lokata. Screen Shot 07-13-15 at 12.57 PM

Proszę również pamiętać, iż aby Konto Wyższej Jakości było w pełni darmowe należy przelać na nie minimum 2500 zł (co miesiąc, w formie jednorazowego przelewu) lub wykonać transakcje bezgotówkowe kartą na kwotę min. 700 zł. Po spełnieniu tego prostego wymogu otrzymujecie w pełni darmowe konto, a dokładnie:

  • 0 zł za prowadzenie konta;
  • 0 zł opłaty miesięcznej za zbliżeniową kartę debetową;
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
  • 0 zł za wypłaty z bankomatów za granicą;
  • 0 zł za przelewy internetowe (również natychmiastowe);
  • 0 zł za wpłaty i wypłaty w kasie banku;
  • 0 zł za przelewy (w tym opłacanie rachunków w placówce);
  • 5 lat gwarancji niezmienności warunków.

 

Po zakończeniu lokaty oraz odebraniu premii sami decydujecie co dalej z rachunkiem. Jeżeli korzystacie z tej promocji tylko dla jednorazowego założenia lokaty oraz uzyskania premii, możecie bez konsekwencji zamknąć konto po uzyskaniu pełnego dodatkowego dochodu (odsetki + premia). Rachunek zamyka się poprzez krótką wizytę w oddziale lub też wysłanie wypowiedzenia drogą listową. Szczegóły dotyczące zamknięcia konta w Alior Banku znajdziecie w artykule Poradnik jak skutecznie zamknąć konto.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów