fbpx

LoanMe: pożyczka za darmo na 3000 zł (RRSO 0%) z 100 zł premii w promocji BlueBonus

Trwa do:
31 października 2020

Po lekkim falstarcie związanym z problemami technicznymi, wznowiona została kolejna odsłona promocji z serii BlueBonus. Tym razem partnerem akcji jest marka LoanMe, znana od dłuższego na rynku pożyczkowym, między innymi dzięki dość charakterystycznym reklamom emitowanym zarówno w telewizji, jak i w Internecie. Warunki na jakich udzielana jest pożyczka są bardzo przejrzyste: 0% RRSO w przypadku terminowej spłaty (zgodnie z harmonogramem) dla kwoty wynoszącej 3000 zł. LoanMe nie wymaga dostarczania jakichkolwiek zaświadczeń, zaś cały proces odbywa się bez wychodzenia z domu. Aby zdobyć 100 zł premii, nie musicie również spełniać żadnych dodatkowych warunków typu wpływy na odpowiednią kwotę, czy też wykonywanie płatności kartą, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych promocji bankowych. Wystarczy tylko terminowo spłacać pożyczkę na kwotę równą 3000 zł. Co ciekawe, w ramach promocji można zdobyć wyższy bonus: 150 zł, a nawet 200 zł i to dla wyższych kwot pożyczki. Jednak w tym przypadku, pożyczka nie będzie już darmowa. Wówczas sami będziecie musieli obliczyć opłacalność przedsięwzięcia. Czego byście nie wybrali, organizatorem promocji jest Cloud Services, czyli podmiot z grupy Blue Media, odpowiedzialny między innymi za organizowane poprzednio promocje wraz z Net Credit, LUMI, Diners Club oraz Smart Pożyczką.


Kilka słów o marce LoanMe

Nie da się ukryć, iż pożyczkowe brandy są nieco gorzej rozpoznawalne niż banki działające na polskim rynku. W związku z tym nieco przybliżę Wam bohatera dzisiejszego artykułu. Serwis LoanMe to marka należąca do spółki (zarejestrowanej w Polsce) o takiej samej nazwie – LoanMe sp. z o.o., której dane odnajdziemy w Rejestrze instytucji pożyczkowych, prowadzonym przez KNF. LoanMe działa na polskim rynku od 2015 roku i jest jedną z najpopularniejszych instytucji pożyczkowych w Polsce. LoanMe udziela się w wielu projektach charytatywnych oraz działa w wielu kampaniach społecznych.

Natomiast organizator promocji, czyli spółka Cloud Services należy do giganta w zakresie rozwiązań płatniczych w Polsce, grupy Blue Media. Grupa ta nadzorowana jest przez KNF i działa na polskim rynku już od 20 lat. Blue Media słynie między innymi z przelewów natychmiastowych Blue Cash, serwisu do automatycznego opłacania rachunków bm.pl, czy też systemu opłacania przejazdów na autostradach Autopay. Więcej na temat spółki Blue Media oraz jej spółki-córki Cloud Services znajdziecie na tej stronie internetowej. Warto też wspomnieć, iż Cloud Services (jeszcze pod nazwą Blue Services) organizował już podobne akcje promocyjne z Net Credit, Smart Pożyczką, Super Groszem, LUMI oraz Diners Club.

Uczestnictwo w promocji

Co do uczestnictwa, z promocji darmowej pożyczki z 100 zł premii mogą skorzystać wyłącznie osoby, które nigdy wcześniej nie korzystały z oferty LoanMe. Natomiast, jeśli korzystaliście z poprzednich edycji promocji Blue Bonus, śmiało możecie skorzystać również z niniejszej promocji 🙂

W przypadku pożyczek z wyższym bonusem, ale na tradycyjnych warunkach (czyli z prowizją i odsetkami), uczestnikiem może być również osoba, która wcześniej korzystała z usług LoanMe.

Dodatkowe wymogi dotyczą natomiast samej kwestii zaciągnięcia pożyczki. Mianowicie, oferta skierowana jest do osób będących obywatelami RP w wieku od 18 lat, posiadających konto bankowe oraz telefon komórkowy. Wiadomo, LoanMe będzie sprawdzał również waszą zdolność kredytową, dlatego warto mieć jakieś dochody. Co do wiarygodności kredytowej, będziecie weryfikowani w biurach informacji gospodarczych oraz w BIK-u.

Jak prawidłowo złożyć wniosek w promocji?

Jeśli zatem spełniacie warunki uczestnictwa, możemy przejść do działania. Cały proces zajmie Wam góra kilka minut. Zanim złożycie docelowy wniosek o pożyczkę, na początek zarejestrujcie się na dedykowanej stronie promocji Blue Bonus (zaznaczcie wszystkie pięć okienek). Następnie otrzymacie maila z linkiem aktywacyjnym, który z powrotem przeniesie Was na stronę promocji. W tym miejscu ustalcie hasło do logowania, po czym kliknijcie Przejdź do promocji. Teraz zostaniecie przeniesieni już na stronę LoanMe, gdzie złożycie docelowy wniosek o pożyczkę. Na rejestrację w promocji macie czas do 31 października 2020 roku. Promocja jest nielimitowana!

Jeśli posiadacie już konto w serwisie Blue Bonus, pozostałe po poprzednich promocjach, wystarczy, że po przejściu na stronę promocji dokonacie logowania korzystając z opcji ZALOGUJ SIĘ (w prawym górnym rogu). Po zalogowaniu kliknijcie w logo promocji, po czym śmiało możecie składać wniosek o pożyczkę 🙂

Darmowa pożyczka od LoanMe na okres 5 tygodni dla kwoty 3000 zł.

W przypadku pierwszej pożyczki nie zapłacicie ani złotówki prowizji, czy też odsetek, oczywiście pod warunkiem terminowej spłaty (wówczas RRSO wyniesie okrągłe 0%). Takie zasady funkcjonują jednak w przypadku pożyczki na kwotę równą 3000 zł, którą spłacicie maksymalnie w ciągu 5 tygodni – dla tego wariantu uzyskacie 100 zł premii. Możecie również zawnioskować o wyższą kwotę. Kwota bonusu będzie wówczas następująca:

  • dla zakresu od 3001 zł do 4000 zł – 100 zł premii,
  • dla zakresu od 4001 zł do 5000 zł – 150 zł premii,
  • dla zakresu od 5001 zł do 6000 zł – 200 zł premii.

Pamiętajcie jednak, iż darmowa pożyczka obowiązuje wyłącznie dla kwoty 3000 zł. Dla pozostałych kwot obowiązują standardowe warunki, podane podczas wnioskowania o pożyczkę, a następnie uwzględnione w umowie.

Standardowe warunki pożyczki nie są już tak atrakcyjne.

Standardowy (łączny) koszt pożyczki na 3000 zł przekracza kwotę 400 zł. Ja się tym jednak nie przejmuje, ponieważ w ramach promocji RRSO 0% zostanę zwolniony zarówno z prowizji, jak i z odsetek. Gwarantuje mi to regulamin promocji darmowej pożyczki LoanMe (strony 6-7).

Co do wyboru terminu spłaty, w przypadku pierwszej pożyczki dostępna jest wyłącznie opcja „na 5 tygodni”. LoanMe nieco różni się od dotychczasowo opisywanych na blogu firm pożyczkowych. O ile w tamtych przypadkach spłata miała charakter jednorazowy (zazwyczaj po pierwszym miesiącu), tak w przypadku LoanMe macie wybór charakteru spłaty: jednorazowy (w piątym tygodniu harmonogramu) lub ratalny – każda rata co tydzień.

Po ustawieniu preferowanych warunków pożyczki kliknijcie ZAMÓW KONTAKT. Pozostałe dane niezbędne do udzielenia pożyczki udzielicie już podczas rozmowy z konsultantem. To komfortowa opcja dla osób, które nie lubią podawać swoich danych na stronie internetowej. Wstępna decyzja pożyczkowa zapadnie już podczas rozmowy z konsultantem.

Aktualizacja: otrzymałem informację, iż wniosek możecie złożyć również w pełni online. W tym celu, po przejściu na stronę LoanMe kliknijcie Wniosek o pożyczkę. Po rejestracji oraz wstępnej – pozytywnej decyzji o udzieleniu pożyczki, przyjdzie czas na potwierdzenie tożsamości. LoanMe stosuje dwie metody weryfikacji danych:

  • Kontomatik – czyli weryfikacja opierająca się na udostępnieniu swoich danych bankowych w szyfrowany i bezpieczny sposób. Po zalogowaniu się do rachunku bankowego, system weryfikuje wasze dane, po czym decyzja wydawana jest natychmiastowo. Kontomatik nie zapamiętuje wprowadzonych danych, zaś przekazanie historii rachunków jest jednorazowe. Ponadto komunikacja z Kontomatikiem jest zaszyfrowana i zabezpieczona certyfikatem.
  • Przelew weryfikacyjny – po akceptacji zostaniecie przeniesieni do bramki płatniczej, z której wykonacie przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł. Oczywiście, złotówka powróci na wasze konto. Pamiętajcie, iż rachunek musi należeć do Was! Przelew z konta innej osoby sprawi, iż wniosek zostanie odrzucony. Dane adresowe podane w banku muszą się zgadzać z danymi podanymi we wniosku o pożyczkę.

Kontomatik to bezpieczna aplikacja wykorzystywana przez banki i inne instytucje finansowe do potwierdzenia twojej tożsamości czy pobrania historii transakcji. Pomaga w sprawny sposób wziąć pożyczkę, zweryfikować dane czy potwierdzić sytuację finansową. Dzięki temu pożyczkodawca może w kilka minut dowiedzieć się czy podane informacje we wniosku są prawdziwe. Kontomatik to firma z polskim rodowodem działająca na rynku od 10 lat. Zaufały nam banki w Polsce, Czechach i Portugalii i ponad 100 instytucji niebankowych na całym świecie.

Więcej na stronie Kontomatik.com oraz w artykułach branżowych.

Po wyborze weryfikacji nastąpi ostateczna ocena wniosku. Ostateczny krok należy do firmy pożyczkowej. Może ona udzielić Wam pożyczki w żądanej wysokości, zaproponować niższą kwotę, bądź też odmówić udostępnienia środków. Decyzja o przyznaniu pożyczki powinna być dostępna już po chwili od zweryfikowania danych (SMS-em oraz mailowo). W przypadku pozytywnej decyzji, przelew kwoty pożyczki zostanie zrealizowany niezwłocznie, zatem środki prawdopodobnie otrzymacie kolejnego dnia roboczego w zależności od sesji księgowania środków przez Wasz bank (przelew natychmiastowy jest dodatkowo płatny, więc można go sobie darować).

Warunki uzyskania 100 zł premii gotówkowej

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy, że nie odstąpicie od umowy pożyczki oraz nie spłacicie jej w ciągu 14 dni od momentu zaciągnięcia. Po upływie regulaminowego okresu, pożyczkę możecie spłacić jednorazowo lub spłacać zgodnie z ratalnym harmonogramem w okresie 5 tygodni. Pamiętajcie tylko, by nie przekroczyć terminu spłaty pożyczki, ponieważ wówczas zostaną Wam naliczone odsetki i prowizja zgodne z umową.

Numer konta do wypłaty premii należy podać po zalogowaniu na stronie promocji Blue Bonus w zakładce Twój profil, a następnie Twoje dane. W tym miejscu odszukajcie pole numer konta IBAN (numer rachunku należy podać z przedrostkiem PL). Premia zostanie wypłacona w ciągu maksymalnie 30 dni od momentu zakończenie promocji, czyli najpóźniej do 30 listopada 2020 roku.

Szczegóły w regulaminie promocji „BlueBonus IX”.

Jak spłacić szybką pożyczkę?

Spłata pożyczki odbywa się poprzez standardowy przelew bankowy. Wszelkie dane do spłaty znajdziecie po zalogowaniu w serwisie LoanMe (już po udzieleniu pożyczki) w zakładce Strefa klienta. Numer konta do spłat pożyczki znajdziecie również w umowie.

Ku przestrodze

Wpis przeznaczony jest jedynie dla osób odpowiedzialnych, które świadomie kontrolują swój budżet domowy. Prostota oraz „darmowość” pierwszej pożyczki może być uzależniająca. Najgłupszym rozwiązaniem byłoby wykupienie dóbr konsumpcyjnych za pieniądze uzyskane dzięki pożyczce oraz brak odpowiednich środków na spłatę. W ten sposób możecie wpaść w spiralę zadłużenia, co będzie niosło za sobą wiele negatywnych konsekwencji. Warto pamiętać, iż pożyczki pozabankowe to jedna z najdroższych form finansowania, której standardowe RRSO może wynieść nawet kilkaset procent. Jeśli nie spłacicie pożyczki w terminie określonym w umowie, wówczas zostaną Wam naliczone standardowe opłaty, w tym odsetki i prowizja. 

Przykład reprezentatywny

Dla pożyczki w kwocie 1500 zł udzielonej na 5 tygodni, całkowita kwota do zapłaty wynosi 1743,98 zł  (w tym prowizja 233,63 zł) dla oprocentowania 7.2%, opłata przygotowawcza 0 zł, średnia tygodniowa rata wynosi 348,80 zł, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 379,38%. Minimalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalny okres spłaty: 5 tygodni. Maksymalna Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 462,91%. Przyznanie pożyczki zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej wnioskodawcy. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.09.2020 na reprezentatywnym przykładzie.


Zapis regulaminu potwierdzający zwolnienie z opłat:

Na warunkach określonych w niniejszym Regulaminie, Pożyczkodawca udzieli rabatu od kosztów związanych z Pożyczką w wysokości Całkowitego Kosztu Pożyczki.

Do skorzystania z Oferty uprawniony jest Pożyczkobiorca, który po raz pierwszy otrzymuje Pożyczkę 500 lub 3000 w LoanMe i dokonał terminowej spłaty Kwoty Pożyczki do Wypłaty w pięciu Ratach ł, w okresie kolejnych 5 tygodni, liczonych od pierwszego piątku Okresu Pożyczki, począwszy od kolejnego tygodnia następującego po tym, w którym Kwota Pożyczki do Wypłaty została wpłacona na Zweryfikowany Rachunek Bankowy Pożyczkobiorcy.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów