fbpx

LINK4 Mama i Dziecko: kup ubezpieczenie i odbierz bon do Rossmanna o wartości 50 zł! Zdobądź drugi bon za dodatkowe ubezpieczenie!

Trwa do:
30 czerwca 2022

Link4 Mama i Dziecko to specjalne ubezpieczenie dla matek, stanowiące pakiet usług i wsparcie w okresie ciąży, okresie po porodzie oraz podczas wychowywania dziecka. To ciekawy zestaw, łączący w sobie między innymi ubezpieczenie OC – na wypadek szkód wywołanych przez dziecko, serwis domowy, pomoc psychologiczną, opiekę lekarską i inne. Wszystko to na bardzo przystępnych warunkach i z małym upominkiem w postaci bonu o wartości 50 zł do wykorzystania w drogeriach Rossmann – na dobry początek znajomości. 🙂 Na osoby, które zdecydują się rozszerzyć ubezpieczenie, czeka dodatkowe 50 zł do tego samego sklepu.

Link4 Mama i Dziecko – co to takiego?

Jak wskazuje nazwa produktu, Link4 Mama i Dziecko to ubezpieczenie skierowane do matek. Zawiera w sobie takie elementy, jak:

  • pomoc domową na wypadek nieszczęśliwego wypadku (sprzątanie, gotowanie) – ubezpieczenie pokryje koszty pomocy do równowartości 800 zł,
  • dostęp do pomocy lekarza, pediatry lub położnej przez całą dobę,
  • pomoc psychologiczną dla matek,
  • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej (OC) na wypadek szkód wywołanych przez malucha.

Oprócz tego ubezpieczenie oferuje także typowe NNW dla matki, pomoc prawnika (na przykład podczas problemów z powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim), dostawę leków, sprzętu rehabilitacyjnego i tak dalej.

Link4 Mama i Dziecko – ubezpieczenie dla matek

Więcej informacji na temat ubezpieczenia Link4 Mama i Dziecko, zakresu ochrony i kwestii technicznych znajdziecie na stronie produktu.

Uczestnicy promocji LINK4 Mama i Dziecko

Promocja skierowana jest do osób indywidualnych, które są nowymi klientami, co w rozumieniu regulaminu oznacza, że nie posiadają aktualnie ubezpieczenia Mama i Dziecko w Link4.

Link4 Mama i Dziecko – zasady akcji

Promocja trwa do 30 czerwca 2022 roku. W tym czasie należy przejść na dedykowaną stronę promocji, a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy, rejestrując swój udział w akcji. 

Formularz rejestracyjny Link4 Mama i Dziecko

Po otrzymaniu wiadomości e-mail kliknijcie link aktywacyjny i wypełnijcie formularz LINK4, który w niej znajdziecie. Umowę ubezpieczenia zawrzecie przez telefon po kontakcie ze strony konsultanta. Następnie pozostanie już tylko opłacić składkę polisy.

Drugi voucher o wartości 50 zł?

Regulamin przewiduje też otrzymanie drugiego bonu o wartości 50 zł – również do Rossmanna. Żeby go zdobyć, trzeba zdecydować się na drugą, dodatkową polisę z oferty Link4 (regulamin mówi o OC lub OC/AC, lub ubezpieczeniu Dom). 

I w tym przypadku obowiązuje termin 30 czerwca 2022 roku.

Wydanie nagród

Organizator przekaże Wam informacje o uzyskaniu pierwszej premii w ciągu 21 dni od momentu spełnienia warunku, czyli zakupu polisy Mama i Dziecko. Zrobi to za pomocą wiadomości e-mail lub telefonicznie.

W ciągu 14 dni roboczych od chwili otrzymania tej informacji powinniście zalogować się do swojego profilu na stronie Link4 i uzupełnić formularz dotyczący odbioru nagrody – imię, nazwisko i adres e-mail.

Jeśli zdecydujecie się także na dodatkowe ubezpieczenie i otrzymacie tym samym prawo do zdobycia drugiego bonu, powinniście zalogować się na swój profil w ciągu 5 dni roboczych, licząc od chwili otrzymania polisy i uzupełnić dane potrzebne do przekazania drugiej nagrody.

Organizator ma 14 dni na przekazanie nagród na adres mailowy (licząc od chwili otrzymania informacji o przyznaniu nagrody).

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Jak skorzystać z bonu?

Bon lub bony o wartości 50 zł do wydania w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym Rossmann wykorzystacie w ciągu maksymalnie 12 miesięcy. Po tym czasie niewykorzystane środki przepadną. Bonem można płacić wielokrotnie, aż do wykorzystania całości salda. Istnieje możliwość dopłaty do zakupów za pomocą innej formy płatności, a także łączenie obu kart podarunkowych na jednym rachunku.

Więcej o kartach podarunkowych Rossmann przeczytacie w regulaminie.


Jeśli lubicie promocje ubezpieczeń, i szukacie ubezpieczenia samochodu OC lub OC/AC – polecam również promocję Punkta z 100 zł premii na start!

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów