fbpx

Citi Handlowy: karta podarunkowa o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin w promocji darmowej karty kredytowej Simplicity

Obecnie w banku Citi Handlowy króluje promocja darmowej karty Simplicity z nagrodą w postaci smartfona OPPO AX7 o wartości 799 zł. Jednak w kontrze do rekordowej akcji, „Citek” oferuje również inne promocje, w których warunki zdobycia premii są nieco łatwiejsze. Należy do nich między innymi akcja z voucherem o wartości 400 zł do wykorzystania w Leroy Merlin. Co do samej karty Citi Simplicity, jej główne zalety to: 0 zł za wydanie karty, brak opłaty miesięcznej i rocznej z tytuły użytkowania karty oraz darmowe powiadomienia i przypomnienia w formie SMS! To wszystko otrzymujecie zupełnie bezwarunkowo. Co ważne, w stosunku do ostatniej edycji promocji, bank skrócił okres karencji o pełny rok! Jeśli zamiast zakupów budowlanych wolicie, takie bardziej standardowe, przypominam, iż obecnie dostępne są również promocje z voucherami o wartości 400 zł do wykorzystania w sklepach Biedronka lub w serwisie Allegro.

 

 

Uczestnictwo w promocji

Promocja przeznaczona jest dla osób, które nie posiadały głównej karty kredytowej w banku Citi Handlowym po 1 stycznia 2018 roku. Jeśli posiadaliście natomiast inny produkt, przykładowo konto osobiste, konto oszczędnościowe lub wyłącznie kartę dodatkową (wydaną na przykład do karty głównej członka waszej rodziny), śmiało możecie wziąć udział w niniejszej promocji.

 

Krok po kroku, czyli jak wziąć udział w promocji?

Jeśli spełniacie podstawowe warunki uczestnictwa, na początek wypełnijcie wniosek na dedykowanej stronie promocji. Macie na to czas do 12 grudnia 2019 roku. Pamiętajcie jednak, że im szybciej spełnicie warunki promocji, tym szybciej otrzymacie swoją nagrodę.

 

Po wypełnieniu formularza, w ciągu kilku dni zadzwoni do Was konsultant, aby potwierdzić dane we wniosku o kartę kredytową. Oprócz danych osobowych, konsultant zapyta o waszą sytuację dochodową (warto zarezerwować na tę rozmowę kilka minut). Ponadto konsultant banku poinformuje Was o wymogach udokumentowania dochodu niezbędnego do ubiegania się o wydanie karty kredytowej (może to być na przykład wyciąg z konta za 3 miesiące). Jeżeli wstępna weryfikacja będzie pozytywna, konsultant zaproponuje terminy wizyty kuriera. Po podpisaniu dokumentów, zostaną one przesłane do centrali w celu ostatecznej weryfikacji. Jeśli wszystko będzie się zgadzać, karta zostanie dosłana listownie.

 

Warunki uzyskania nagrody

Gdy już odbierzecie swoją kartę od listonosza, zalogujcie się do bankowości online lub w aplikacji mobilnej, by aktywować kartę. Musicie to zrobić do końca pierwszego pełnego miesiąca po wydaniu karty.

 

Teraz waszym głównym zadaniem będzie wykonanie transakcji bezgotówkowych kartą (sumowane są tu transakcje wykonane kartą główną, dodatkową oraz nośnikiem zbliżeniowym) na kwotę co najmniej 2000 zł. Na poczet płatności zaliczają się zarówno te wykonane w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Wykluczone są tylko transakcje szczególne, czyli przelewy z karty, transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych i hazardowych, transakcje w urzędzie pocztowym oraz transakcje u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie (czytaj: wpłaty do Revoluta).

Na spełnienie warunków macie sporo czasu, ponieważ okres ten będzie liczony jako cząstkowy miesiąc wydania karty + 3 pełne miesiące kalendarzowych. Spełnianie warunków promocji możecie rozpocząć zaraz po aktywacji karty. Przykładowo, gdy karta dojdzie do Was w październiku, na wykonanie płatności będziecie mieli czas do końca stycznia 2020 roku.

 

Jak otrzymam voucher o wartości 400 zł?

W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków promocji otrzymacie wiadomość w ramach bankowości online z informacją o przyznaniu nagrody. Sama nagroda w postaci karty podarunkowej do Leroy Merlin zostanie przesłana w formie fizycznej na wasz adres korespondencyjny. Nastąpi to do końca drugiego miesiąca po spełnieniu warunków promocji. Przykładowo, gdy suma transakcji przekroczy wartość 2000 zł w grudniu, wówczas w styczniu 2020 roku otrzymacie wiadomość o przyznaniu nagrody, zaś sama karta podarunkowa powędruje do Was w lutym 2020 roku. Zatem im szybciej spełnicie warunki promocji, tym szybciej zdobędziecie bonus.

Szczegóły w regulaminie promocji.

 

 

 

 

Jak wykorzystać kartę podarunkową Leroy Merlin?

Na koniec najprzyjemniejsze, czyli kwestia wykorzystania przyznanego vouchera. Otóż możecie z niego skorzystać wielokrotnie, aż do wyczerpania salda w wysokości 400 zł. W przypadku zakupów na kwotę przewyższającą aktualne saldo karty, nadwyżkę możecie opłacić tradycyjnie, czyli kartą płatniczą lub gotówką.

Z kwoty karty podarunkowej nie wydaje się reszty, zaś jej ważność to 6 miesięcy od momentu dostarczenia. W przypadku zwrotu towarów zakupionych przy użyciu karty podarunkowej, rozliczenie nastąpi poprzez wydanie przez Leroy Merlin nowej karty podarunkowej zasilanej wartością zwracanego towaru. Nowa karta podarunkowa będzie miała 12-miesięczny okres ważności, licząc od dnia jej wydania. W przypadku, gdy wartość zwrotu nie przekracza kwoty 19 zł nie jest wydawana nowa karta podarunkowa, a zwrot jest wypłacany w gotówce.

Więcej informacji na temat kart podarunkowych Leroy Merlin znajdziecie tutaj.

 

Dlaczego Citi Simplicity to najtańsza karta kredytowa na rynku?

  • opłata za wydanie karty – 0 zł,
  • opłata roczna za kartę – 0 zł,
  • opłata za wysłanie monitu – 0 zł,
  • opłata za powiadomienia SMS – 0 zł,
  • okres bezodsetkowy – 56 dni,
  • szczegóły w Tabeli Opłat i Prowizji.

 

Karta Simplicity to również dodatkowe korzyści dzięki zniżkom i rabatom. Z jednej strony będziecie mogli korzystać z programu banku Citi Specials, z drugiej zaś zbierać punkty w programie Mastercard Priceless Specials. Kartę Simplicity będziecie mogli wygodnie dodać do aplikacji Google Pay.

 

 Furtka bezpieczeństwa zawsze otwarta!

Jeżeli z pewnych przyczyn będziecie chcieli jednak zrezygnować z karty (pomimo, iż jest ona bezwarunkowo bezpłatna), możecie to uczynić w każdej chwili i to bez wychodzenia z domu. To Wy decydujecie jak długo chcecie z niej skorzystać. Jedyny wymóg to fakt, iż w dniu przyznania nagrody musicie być posiadaczami karty. Od uzyskanej nagrody nie musicie uiszczać żadnych podatków. Kartę możecie zamknąć poprzez krótką wiadomość w ramach poczty wewnętrznej. Kto wie, może Citi będzie chciał Was utrzymać dłużej i zaproponuje jakiś bonus za lojalność?

 

 

 

 

Kto może otrzymać kartę kredytową Citi Simplicity?

Aby otrzymać promocyjną kartę, musicie posiadać zdolność kredytową. Zależne jest to od kwestii demograficzno-dochodowych (są to sztywne ramy) oraz historii w BIK-u. Co do tych pierwszych, wymagania stawiane przez Citi Handlowy to:

  • kwota dochodu minimum 1200 zł netto miesięcznie (czyli nawet mniej niż minimalna krajowa) lub 2500 zł w przypadku przedsiębiorców,
  • co najmniej 3-miesięczny staż w obecnej firmie (umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło, powołanie, mianowanie lub kontrakt) albo minimum 2 lata prowadzenia działalności gospodarczej,
  • wiek minimum 18 lat.

 

Dodatkowo, o kartę mogą zawnioskować również renciści, emeryci, osoby osiągające dochód z wynajmu nieruchomości, udziałowcy spółek akcyjnych lub z o.o., a także osoby osiągające dochody z innych tytułów. Szczegółowy wykaz dokumentów poświadczających uzyskiwanie konkretnych dochodów znajdziecie w regulaminie.

Druga kwestia, to sytuacja w BIK-u. Na to nie mamy już wpływu, ponieważ decyzję w tej materii podejmuje bank. Wy natomiast możecie sprawdzić swoją sytuację wykupując pełny raport BIK za 39 zł.

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów