Ledn: 10 USD premii (około 40 zł) dla obu stron w programie poleceń

Początek nowego roku to dobry moment na aktualizację analizy platformy Ledn, zapewniającej korzystny program poleceń. Ledn oferuje promocję na start o warunkach znanych Wam już z innych tego typu akcji typu Celsius Network lub OKCoin. W zamian za założenie konta (trwa to kilka minut) i wpłatę depozytu oraz utrzymanie go przez co najmniej 15 dni (to swego rodzaju fenomen – do tej pory normą było 30, a nawet 90 dni) platforma nagrodzi Was bonusem w postaci 10 USD, co daje nam w przeliczeniu na złotówki około 40 zł. Premia zostanie wypłacona w postaci jednostek USDC – popularnego stable coina. Później sami będziecie mogli polecać Ledn, dzięki czemu zarówno Wy, jak i wasi polecenie będziecie odbierać po 10 USD. Oczywiście prowadzenie konta w Ledn jest darmowe.

Ledn – co to takiego?

Ledn to kanadyjska platforma kryptowalutowa z siedzibą w Toronto, podobna do opisywanych wcześniej Abra Wallet czy NEXO. Portfel Ledn umożliwia przechowywanie dwóch kryptowalut: USDC (USD Coin) oraz BTC (Bitcoin), oferując w zamian procent zysku od utrzymywanego salda. Taki sposób inwestowania nazywamy stakingiem. W ofercie firmy znajdują się także pożyczki kryptowalutowe oraz pożyczki w dolarach, jednak nie będziemy skupiać się na tego typu opcjach. Dziś przyjrzymy się jedynie programowi poleceń i Wam również to polecam. 🙂

Ledn – koszty

Korzystanie z podstawowych funkcji platformy nie niesie za sobą żadnych kosztów. Darmowe jest założenie konta oraz zasilenie go środkami. Wycofanie depozytu z konta oszczędnościowego (tak nazywa to platforma) również nie wiąże się z żadną karą.

Wypłata BTC zwolniona jest z opłat Ledn, a jedyna należność, to opłata sieciowa.

Wypłata USDC kosztuje każdorazowo 10 USDC (czyli 10 USD).

Minimalna kwota wymiany krypto to równowartość 50 USDC.

Czy Ledn to bezpieczna platforma?

Ledn to działający legalnie w Kanadzie podmiot finansowy, kontrolowany przez tamtejsze władze. Nie jest jednak europejskim bankiem, gwarantującym bezpieczeństwo depozytu. W przypadku bankructwa platformy lub innych nieprzewidzianych zdarzeń, utracone środki mogą być trudne lub niemożliwe do odzyskania. Stąd też przestrzegam przed poważnymi inwestycjami i wpłacaniem dużych kwot czy zaciąganiem pożyczek.

Firma na swojej stronie deklaruje bezpieczeństwo danych osobowych oraz zabezpieczenia cyfrowe zgodne z obecnymi standardami. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na ten temat, przejdźcie do tej zakładki.

Jak założyć konto w Ledn?

Trzeba przyznać, że proces rejestracji w Ledn należy do naprawdę prostych, bez żadnych udziwnień.

Zacząć należy od kliknięcia w dedykowany link polecający (to warunek konieczny do uzyskania bonusu). Jeśli link wczyta się prawidłowo, zostaniecie poinformowani o zaproszeniu (w górnej części ekranu – You have been…).

Wypełnijcie prosty formularz (w razie potrzeby korzystając z Google Translate) i ustalcie hasło.

Początek rejestracji w Ledn

Na Wasz adres e-mail zostanie wysłana wiadomość z przyciskiem, który należy kliknąć, potwierdzając rejestrację. 

Weryfikacja adresu email w Ledn

Potem wystarczy zalogować się na utworzone właśnie konto. Zostaniecie też poproszeni o przepisanie kodu SMS, który powinien pojawić się w momencie logowania.

Logowananie do Ledn
Kod SMS potrzeby będzie do logowania za każdym razem

To wszystko. Powinniście już zobaczyć pulpit swojego konta. Pozostaje już tylko weryfikacja tożsamości, która jest równie prosta, co rejestracja.

Weryfikacja konta w Ledn

Zawczasu przygotujcie sobie jeden z dopuszczalnych przez Ledn dokumentów…

Wykaz dokumentów honorowanych podczas weryfikacji

…a następnie kliknijcie Verify your identity w górnej części ekranu.

Następnie wypełnijcie formularz, dotyczący Waszych danych osobowych i adresowych oraz informacji podatkowych.

Formularz weryfikacyjny w Ledn

Postępujcie zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Jeśli podobnie jak ja, rejestrację rozpoczęliście na komputerze, warto skorzystać z możliwości przejścia na smartfon – będzie znacznie łatwiej wykonać czytelne zdjęcie dokumentu. Kliknijcie po prostu przycisk Kontynuuj na innym urządzeniu i poproście o wysłanie SMS z linkiem lub zeskanujcie kod QR za pomocą swojego telefonu.

Dokończ weryfikację na smartfonie

Po wykonaniu zdjęcia dokumentu konieczne będzie też zrobienie selfie (na wprost oraz z obu profili). 

Po zatwierdzeniu zdjęć zostaniecie poinformowani, że rejestracja jest w toku.

Weryfikacja Ledn w toku

Proces powinien potrwać nie dłużej niż dobę. Moja weryfikacja trwała kilka godzin.

Odbiór 10 USD premii w Ledn

10 USD premii otrzymacie pod warunkiem założenia konta, przeprowadzenia poprawnej weryfikacji, złożenia depozytu w postaci kryptowaluty o wysokości 75 USDC lub 150 000 satoshi (0,0015 BTC – w chwili przygotowywania artykułu wartość około 250 zł) i utrzymania tych środków na koncie przez następne 15 dni.

Dla przypomnienia dodam, że USDC (USD Coin) to stworzona przez giełdę Coinbase kryptowaluta oparta o kurs dolara amerykańskiego. Ta cecha czyni USDC jednym ze stable coinów, których kurs nie zmienia się tak dynamicznie, jak w przypadku tradycyjnych kryptowalut. Jest to więc niezły wybór do wszelkich promocji, gdzie depozyt należy pozostawić nietknięty przez określony czas. Tym bardziej, że premia w Ledn zostanie wypłacona w jednostkach USDC. 🙂

Sam zdecydowałem się jednak na przesłanie BTC.

Wymagany depozyt należy złożyć w maksymalnie 30 dni od momentu zweryfikowania konta. 

Widok portfela Ledn

Zapraszaj znajomych i odbieraj po 10 USD premii!

W promocji programu poleceń możecie zarabiać po 10 USD za każdą osobę, która z zarejestruje się z Waszego odnośnika, a następnie wykona opisane w artykule kroki.

Indywidualny link znajdziecie w sekcji Refer a friend na głównym ekranie Waszego konta Ledn.

Zaproś znajomych do Ledn i odbierz po 10 USD!

Limit poleconych w tej edycji promocji to 5 osób. 

Uprzedzam, iż nie ma możliwości umieszczania linków polecających w komentarzach do wpisu, zarówno na blogu, jak i na profilach bloga w social mediach. Oczywiście możecie podrzucać znajomym ten artykuł jako instrukcję.

Szczegółów szukajcie w regulaminie promocji.

Informacje o ryzykach

Tego typu promocje są miłym dodatkiem do wszelkich “dużych” promocji bankowych. Oprócz premii na start, można sporo dorobić poprzez polecanie usługi swoim znajomym oraz rodzinie. Działania nie są zbyt skomplikowane, jednak tego typu akcje kierowane są głównie do osób nieco zaznajomionych z tematyką nowych technologii oraz finansów (z naciskiem na kryptowaluty). W dodatku artykuły te polecam szczególnie osobom, które mają zamiar inwestować w kryptowaluty w dłuższym horyzoncie, a nie jedynie otworzyć konto – zdobyć bonus – zamknąć konto.

Pomimo szczerych chęci i starań, w artykule mogłem coś pominąć lub nie do końca zrozumieć. Wszystkie informacje na stronie Ledn „w oryginale” dostępne są w języku angielskim, zatem zawsze można coś zrozumieć na opak. Dla mnie również jest to dość nowy produkt, dlatego mam prawo nie ustrzec się od błędów za co z góry przepraszam. Jeśli macie większe doświadczenie w temacie – śmiało dzielcie się nim w komentarzach!

Musicie być świadomi wahań kursów zarówno walut tradycyjnych, jak i kryptowalut. Wszelkie decyzje inwestycyjne podejmujecie na własne ryzyko. Osobiście przedstawiłem schemat działania produktu na bazie własnych doświadczeń.

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

24

tysięcy
polubień

4.5

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów