fbpx

Kup NJU Buzz lub NJU Internetowy i odbierz nagrodę w promocji „Lato z nju mobile”

No i mamy kolejną miłą promocję od NJU Mobile 🙂 Tym razem możecie wybrać jedną z trzech nagród: powerbank z wbudowanym głośnikiem, pendrive 32 GB lub pendrive 8 GB. Główny warunek promocji „Lato z nju mobile” jest identyczny jak w przypadku poprzednich akcji. Aby otrzymać wybrany gadżet, wystarczy skorzystać z elastycznej oferty NJU Buzz lub NJU internetowy i utrzymać aktywny numer przez minimum jeden pełny cykl rozliczeniowy. Później możecie z nim zrobić co Wam się podoba. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci operatora.

 

 

Zasady promocji „Lato z nju mobile”

Promocja trwa od 27 czerwca 2017 roku do 10 lipca 2017 roku lub do wyczerpania puli nagród. W powyższym terminie należy złożyć wniosek w ofercie, zaś umowa może do Was dotrzeć już po okresie przystąpienia do promocji. Z promocji można skorzystać jednorazowo, aczkolwiek tego typu akcje są cykliczne. Mimo wszystko, jeśli macie chrapkę na kilka gadżetów, możecie zaangażować do promocji kogoś bliskiego. Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi klienci, jak i obecni posiadacze numeru w NJU Mobile.

Głównym warunkiem promocji „Lato z nju mobile” jest utrzymanie aktywnego numeru przez co najmniej jeden, pełny okres rozliczeniowy. Specyfiką umowy w NJU Mobile jest fakt, iż pierwszy (cząstkowy) okres rozliczeniowy trwa kilka dni od momentu aktywacji numeru. Dokładny czas trwania tego okresu możecie sprawdzić po zalogowaniu się na stronie NJU Mobile, zaraz po aktywacji numeru. Dopiero drugi okres jest pełnym, miesięcznym okresem rozliczeniowym.

Wysyłka gadżetów nastąpi po upływie jednego pełnego okresu rozliczeniowego, nie później jednak niż po upływie 14 dni od zakończenia pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego.

Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie akcji „Lato z nju mobile”.

 

Jak przystąpić do promocji „Lato z nju mobile”

Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni, którzy złożą zamówienie na dedykowanej stronie NJU Mobile, wybierając w pierwszym kroku plan taryfowy NJU buzz (oferta telekomunikacyjna z rachunkiem) lub NJU internetowy (internet mobilny) na czas nieokreślony. Po złożeniu wniosku, wracacie na stronę promocji i w drugim kroku wpisujecie numer zamówienia (wyświetli się Wam on po złożeniu zamówienia oraz otrzymacie go mailowo). Następnie w trzecim kroku wybieracie jeden z trzech dostępnych gadżetów. W ostatnim, czwartym kroku akceptujecie regulamin promocji oraz klikacie WYŚLIJ.

Umowę o świadczenie usługi dostarczy Wam kurier (firma DPD). Ta sama firma kurierska dostarczy Wam prezent po spełnieniu warunków promocji.

 

Oferta NJU Mobile

NJU Mobile to marka telefonii komórkowej należąca do Orange Polska. Oferta NJU ma pewną szczególną cechę. Otóż minimalna kwota faktury wynosi 9 zł (jest to kwota tak zwanego maksymalnego dociążenia). Jeśli będziecie aktywnie korzystać z numeru w NJU, wówczas zapłacicie więcej, zgodnie z cennikiem konkretnej usługi.  A co w przypadku, gdy w danym miesiącu w ogóle nie korzystam z telefonu? Wówczas zostanie naliczona kwota minimalna rachunku, czyli wyłącznie kwota 9 zł. 

 

Osoby, które zdecydują się na dłuższą współpracę z NJU Mobile, mogą skorzystać z planu taryfowego „Jeden na wszystko” zapewniającego:

  • nielimitowane połączenia do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne w kraju oraz w UE;
  • nielimitowane SMS i MMS do wszystkich sieci w kraju oraz w UE;
  • transfer danych do 13 GB 20 GB w kraju lub do 1,96 Gb w UE.

Za to wszystko zapłacicie maksymalnie 39 zł miesięcznie. Nie jest to jednak sztywna stawka, jak w przypadku tradycyjnych abonamentów. Jeśli korzystacie mniej w danym miesiącu, zapłacicie…mniej. Do osiągnięcia pułapu 39 zł za usługi płacicie według cennika (m.in. 19 gr za minutę rozmowy czy 9 gr za SMS-a). Dopiero po przekroczeniu kwoty maksymalnej, opłaty nie będą już naliczane (zapłacicie 39 zł). Oczywiście dotyczy to standardowych usług.

 

Weź udział w promocji NJU Mobile

 

Specyfika umowy w NJU Mobile

Cechą charakterystyczną oferty NJU Mobile jest elastyczność. Pomimo, iż jest to oferta z rachunkiem, umowa podpisywana jest na czas nieokreślony. Oznacza to, iż możecie ją wypowiedzieć w każdej chwili bez konsekwencji. W ten sposób NJU Mobile promuje się jako „najlepsze rozwiązanie dla niezdecydowanych”. W praktyce wypowiedzenie umowy następuje ze skutkiem na koniec kolejnego okresu rozliczeniowego (następującego po okresie, w którym złożyliście wypowiedzenie). Jedną z opcji wypowiedzenia umowy jest przeniesienie numeru do innej sieci w ofercie na kartę. Wówczas to nowy operator załatwia za Was wszelkie formalności związane z wypowiedzeniem umowy w NJU oraz przenosinami numeru do nowej sieci. Niekiedy takie przeniesienie wiąże się z dodatkowymi bonusami na start u nowego operatora. Po przeniesieniu numeru, sami zdecydujecie co zrobicie z kartą SIM. Będzie to już standardowa oferta typu prepaid.

 

Wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym

Ciekawą sprawą jest również wypowiedzenie umowy w trybie natychmiastowym (lub przeniesienie numeru w trybie natychmiastowym). Kwestię rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia reguluje ustawa Prawo Telekomunikacyjne:

Art. 71a. Abonent, o którym mowa w art. 71, żądając przeniesienia przydzielonego numeru może rozwiązać umowę z dotychczasowym dostawcą usług bez zachowania terminów wypowiedzenia określonych w rozwiązywanej umowie. W takim przypadku abonent jest obowiązany do uiszczenia opłaty dotychczasowemu dostawcy usług w wysokości nieprzekraczającej opłaty abonamentowej za okres wypowiedzenia, nie wyższej jednak niż opłata abonamentowa za jeden okres rozliczeniowy, powiększonej o roszczenie związane z ulgą przyznaną abonentowi obliczoną proporcjonalnie do czasu pozostającego do zakończenia trwania umowy.

Ulga przyznana abonentowi jest nieco wirtualną kwotą, którą udziela operator w zamian za podpisanie umowy na usługę telekomunikacyjną (na przykład na 24 miesiące). Jest to niejako rabat, za to, że związaliśmy się z operatorem na określony czas. W przypadku takiej umowy, rzeczywiście należy zapłacić karę umowną, jeśli przedwcześnie zerwiecie umowę. Jednak w przypadku NJU Mobile ulga wynosi 0,00 zł (przynajmniej tak jest we wszystkich moich umowach, które dotychczas podpisywałem z NJU). Oznacza to, że NJU Mobile nie może naliczać żadnych kar za wypowiedzenie umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Wybór okresu wypowiedzenia należy oczywiście do Was (standardowy czy natychmiastowy). Z moich doświadczeń wynika, że NJU Mobile nie wystawia faktury dociążeniowej za ostatni okres rozliczeniowy (jedynie za wykonane usługi). Zatem w przypadku standardowego okresu wypowiedzenia, przygoda z NJU będzie Was kosztować 18 zł, zaś w przypadku natychmiastowego wypowiedzenia tylko 9 zł. Pomimo, że regulamin tego nie precyzuje, z jakimkolwiek wypowiedzeniem lepiej wstrzymać się do momentu aż upłynie jeden pełny cykl rozliczeniowy (da Wam to pewność spełnienia warunków promocji).

 

Przeniesienie numeru do Virgin Mobile

Ciekawą propozycję dla chcących przenieść numer do oferty prepaid ma Virgin Mobile. Główne aspekty przemawiające za przeniesieniem numeru do tego wirtualnego operatora to:

  • wszystkie formalności załatwiane są bez wychodzenia z domu – wniosek składa się online, zaś dokumenty dostarcza kurier (koszty pokrywa Virgin Mobile),
  • sami wybieracie datę przeniesienia – konkretny dzień (tryb natychmiastowy) lub zgodnie z okresem wypowiedzenia,
  • starter jest bezpłatny,
  • na start otrzymujecie saldo w wysokości 5 zł,
  • w prezencie otrzymujecie do wyboru: e-kod na 6-miesięczny dostęp premium do aplikacji Coyote lub zestaw 3 sztuk… prezerwatyw SKYN, 
  • możecie skorzystać z oferty Freemium, która zapewnia co miesiąc 30 minut, 30 SMS-ów oraz 300 MB Internetu. 

Więcej na temat oferty Virgin Mobile w artykule

 

Weź udział w promocji NJU Mobile

 

Przypominam jednocześnie o szeregu aktualnych promocji, które pozwolą Wam osiągnąć dodatkowy dochód:

Vouchery o wartości 150 zł za założenie konta w Getin Banku
 
200 zł łatwej premii od Santander Bank Polska
 
200 zł premii na start w promocji Konta Przekorzystnego w Pekao S.A.
 
Bitwala: darmowe konto z 15 euro premii w programie poleceń
 
200 zł premii za założenie Konta Jakże Osobistego w Alior Banku
 
Po 10 funtów premii dla obu stron w programie poleceń Xendpay
 
Monese: 20 funtów premii w programie poleceń
 
Citi Handlowy: 400 zł do Lidla z darmową kartą kredytową
 
138 zł zniżki na wynajem apartamentu/pokoju w serwisie Airbnb

Chcesz być na bieżąco dzięki czemu twoje dochody będę jeszcze wyższe?
Polub stronę na facebooku, obserwuj na Twitterze lub LinkedIn bądź zapisz się na newsletter

.

[efb_likebox fanpage_url=”JakDorobic” box_width=”250″ box_height=”” locale=”pl_PL” responsive=”1″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ ]

JAKDOROBIC.PL
W ŚWIETLE SOCIAL MEDIÓW


7

lat
na rynku

22

tysięcy
polubień

3.1

tysięcy członków
grupy

2.2

tysięcy
artykułów